Dárky pro lidi, kteří mají vše

Orlene
20.11.15 20:42

Dárky pro lidi, kteří mají vše

Holky poraďte mi prosím, co mám koupit rodičům, kteří mají skoro vše.. chtěla bych něco originálního a v hodnotě od 1-3 tis. Jsem už bezradná a jako každý rok mě nic nenapadá.. Budu moc ráda za každý nápad :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5411
20.11.15 20:46

Ahpjky, ja to vezsinou resim welnes vikendem pres nejakej slevomat. Ma to i uspech. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
617
20.11.15 20:47

V těchto případech se u nás volí dárkový koš nacpaný dobrotami… :) případně i nějakými originálními… není to nic nápaditého, ale aspoň to nestojí léta ve skříni :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13223
20.11.15 20:48

Presne tak. Nasi maji vse takze vikend pres slevomat, vykupto… nasim se vzdx libilo. My jeli v lete na sumavu a taky parada…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 20:56

@Orlene Pokud to má vydržet, možno třeba nějakou společenskou hru - ale to teda nebude za 3k :mrgreen:

Jinak bych souhlasila s holkama - spotřební dárky: wellness, nějaké dobroty, drahé víno, které si jinak nekoupí, atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57483
20.11.15 21:05

Co fotoplatno s vnoucaty? sestrihat nejale rodi e video. zazitek. nebo nejake netradicni potraviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9007
20.11.15 21:07
@Orlene píše:
Holky poraďte mi prosím, co mám koupit rodičům, kteří mají skoro vše.. chtěla bych něco originálního a v hodnotě od 1-3 tis. Jsem už bezradná a jako každý rok mě nic nenapadá.. Budu moc ráda za každý nápad :)

koš s jídlem. Třeba ve formě, že koupíš koš na nákup, takový ten skládací (něco jako tady: http://www.bestdarky.cz/…-p-5482.html) a do toho potraviny, třeba nějaké luxusnější, co by si třeba sami nekoupili nebo nějaké co neznají. Já to takhle udělala a sklidila jsem úspěch :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 21:15

Poukaz do dobré restaurace (to mě potěší vždy), lístky do divadla, nevím, co mají rádi, takže podle toho bych pak zvolila poukaz :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1675
20.11.15 21:18

@Orlene Když mají vše tak bych asi volila pěkný zážitek, jak už tady holky píšou…luxusní večeři, divadlo, pobyt atd. mě tohle potěší vždy víc než třeba prstýnek nebo hadry na sebe. My už tak dlouho praktikujeme, dáváme si víkendy někde…divadlo, koncert atd. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
20.11.15 21:23

A co třeba nějaký kurz vaření - nějakou thajskou-vietnamskou kuchyni, příprava sushi, raw Food apod. Něco tvořivého s nějakým dobrým kuchařem…
Vůbec cokoliv, kde se člověk něco naučí, pozná, vytvoří vlastníma rukama - na úrovni samozřejmě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7489
20.11.15 21:31

A co poradíte za dárek pro rodiče, kteří mají vše a na takové akce ze Slevomatů nejezdí??? Prostě jsou neakční???
Ale já zase tolik neinvestuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8686
20.11.15 21:32

Pro mě třeba dárky typu wellness poukaz ze Slevomatu moc osobní nejsou. Něco jiného už je to divadlo nebo koncert, ale pokud ti lidé mají vše i v tom smyslu, že na podobné akce chodí, tak bych volila vyloženě něco osobního. Třeba udělat hezkou fotoknihu z fotek vnoučat, sehnat něco retro (já třeba sehnala mamce formu na bábovku, kterou měla po prababičce a rozbila se jí, a udělalo jí to ohromnou radost, protože bylo vidět, že jsem nad tím přemýšlela).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
20.11.15 21:42

Taky tu otázku řeším každé vánoce :) většinou to zkončí buď u víkendu v lázních a nebo u lístků do divadla. Letos kupuju lístky na Fantoma opery, miluju ten muzikál a byla jsem i na premiéře v Praze a moje vyprávění okolo zaujalo, tak kupuju lístky. Pokud si nejseš jistá datem nebo i výběrem, lze koupit (ale pořádně nevím, jak se to dělá a jmenuje) univerzální lístky v hodnotě, jakou si sama zvolíš a za ně si pak může obdarovaný vybrat kdekoliv jakékoliv představení v té ceně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
20.11.15 21:43

@Orlene toto resim dost často :mrgreen: brachova partnerka je zas taková „východní“.. Buddha atd a dárky má ráda netradiční, osobní a nápadité..tak jsem ji nechala vyrobit zrcátko v takové tematice a vložila tam její oblíbený citát, který jsem zjistila přes jejího nej kamaráda :mrgreen: no a k tomu video s fotkama podbarvene její oblíbenou hudbou..uff, snad budu mít úspěch :mrgreen: aspoň za snahu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8587
20.11.15 21:54

@Orlene zážitek, seskok padákem jízdu ve Ferrari atd. Lepší než kávovar nebo knihu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama