Dárky: tančící kobereček x nežehlivá košile

Anonymni
29.5.09 09:00

Dárky: tančící kobereček x nežehlivá košile

Ahoj,
pokud máte některá zkušenost, napište, prosím, jakou. Dcerce bych ráda koupila „tančící kobereček“ a manželovi košili, kterou není třeba žehlit (většinou si žehlí sám, tak by mu určitě udělala radost :lol: )
Díky za případné odpovědi.
Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
29.5.09 09:37

Ahoj, tak já k nežehlící košili. Manžel má 2, jednu za cca 1000, druhou za cca 1200. No nežehlící. Já to přejedu vždycky, ale je to fakt jen povrchová úprava, jde to krásně a žádné přehyby. Za 30 vteřin je košile hotová. Velkou výhodu to má v obleku, když se třeba zpotí, tak po sundání saka není poznat žádné záhyby apod. Já jsem spokojená, byť manžel nemusí nosit tento typ košil, ale na hody, svatby, úřední jednání jsou fajn, prostě kdy na to něco musí něco hodit. Jako samostatná košile asi nee. Oni jsou to fakt košile do obleku, nee třeba k riflím, mají takový do pastelova barvy. Resut

• Nahlásit
  • Citovat
847
29.5.09 09:38

Tančící koberec neznám, ale košile jsou nejlepší v Marks a Spencer, mají tam ty co se nemusí vůbec žehlit (pokud máš sušičku) nebo jen trochu a pro někoho kdo není tak pintlich, tak vůbec. Jsou označené Ultimate non-iron.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
29.5.09 09:53

Ty košile z Marks and Spencer, jak píše Bubina, jsou fakt super. Manžel si je pochvaluje, že jsou příjemné na nošení (košile nosí denně, tak má přehled :wink: ) a žehlí se dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
29.5.09 10:03

Za nežehlící košile se taky přimlouvám, i po hodinách sezení v autě nebo válení se v kanceláři, to vypadá použitelně :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
29.5.09 10:31
Bubina píše:
Tančící koberec neznám, ale košile jsou nejlepší v Marks a Spencer, mají tam ty co se nemusí vůbec žehlit (pokud máš sušičku) nebo jen trochu a pro někoho kdo není tak pintlich, tak vůbec. Jsou označené Ultimate non-iron.

Jojo, můžu jen potvrdit :lol: :lol: A cenově se tam dají koupit i pod 1 tis Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5579
29.5.09 10:41

Tancici koberecek myslis jako DDR konsoli??? Ta je totiz supr, tu bych chtela i ja :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12669
29.5.09 11:00

Jestli je tančící koberec fakt DDRko, tak silně doporučuju :-) Doma mám rok a bezva odreagování a procvičení koordinace :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
29.5.09 11:20

Holky pošlete mi nějaký odkaz na ten koberec !!!!!!!!!!! Dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.5.09 11:21

Díky moc za odpovědi;)
Košile manžel nosí každý den, ať už do saka nebo k riflím, takže do toho M&S určitě zajdu. Sušičku sice nemám, ale když dám pomalý odstředování a pak pověsím na ramínko, nemělo by být žehlení třeba. Máme pár takových pánských triček a košil a nejradši bysme je naklonovali :P
A k tomu „koberečku“ - právě nevím, jestli spíš to DDR nebo podobnou podložku - ta není k PC ale na 4 baterie. I když asi zvítězí DDR (dík za název, jinak bych to na netu asi nenašla).
A zítra vyrážím na nákupy!
Hezkej víkend.
Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
12669
29.5.09 11:42

Tak ten kobereček bude asi toto http://www.aukro.cz/…koberec.html

A jinak DDR mám já odsud http://www.rare-items.cz/…ky-c-14.html.
Mám ten druhý pad v prvním řádku. Té podložce se správně říká pad, já mám soft, čili lehký (celkem skladný, převážela jsem skoro přes celou republiku).

A já zase děkuji za ty nežehlící košile.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Albik
21.2.10 14:57

Určitě ano

Ahoj tančící podložka je prostě super určitě se vyplatí u nás na tom blbne celá rodina :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Petr Bezruč
23.2.10 19:54

košile

Ahoj, dobré košile seženeš na stránkách www.kosile-znackove.cz

• Nahlásit
  • Citovat
MartinaKa
19.11.10 21:46

Nežehlivé košile

Ahoj, já jsem udělala jednoznačně nejlepší zkušenost s košilemi eterna a olymp. Tyhle fakt nežehlím. Když bych chtěl být jo precizní, tak bych to asi přejela, ale ráda si tu práci ušetřím. Jenom to vyperu se zapnutým knoflíčkem, pak to pověsím zase i s tím zapnutým knoflíčkem. Doporučuju ty bez kapsiček, protože kapsičky mají tendenci se mačkat, když to nevyžehlím. Taky doporučuju věšet na co nejširší ramínko - ideálně nafukovací. Ta eterna je podle mě ještě o chlub lepší než olymp. Nedávno jsme koupili eternu za 1500 Kč na eterna24.cz. Jinak v obchodě je od 1800 vejš. Hrůza, já vím, ale když si spočítám, kolik času tím ušetřím na žehlení, tak mi to za to stojí.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama