Dárky z časopisu Elle Bazaar atd.

3331
13.12.20 13:37

Dárky z časopisu Elle Bazaar atd...

Holky, je tu někdo stejný „blázen“ jako já a kupuje si drahé časopisy typu Elle hlavně kvůli dárkům na obálce? co máte? co dlouho používáte? já mám teď velmi oblíbenou rtěnku z Elle… diskuze pro pobavení, odlehčení… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1031
13.12.20 13:38

Jj, já jsem to kupovala hlavně dřív. Teď už teda dlouho ne. Ale každý rok v prosinci, kvůli diáři :mrgreen: a pamatuji si, že tam kdysi bylo i tílko a baleríny. Dřív se ty časopisy ale daly i číst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
13.12.20 13:42

Vždycky jsem to kupovala v prosinci kvůli diáři a časopis někomu dala. Teď už ty diáře v časopisech za moc nestojí, tak je radši koupím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3331
13.12.20 13:45
@AnneElliot píše:
Vždycky jsem to kupovala v prosinci kvůli diáři a časopis někomu dala. Teď už ty diáře v časopisech za moc nestojí, tak je radši koupím.

asi před deseti lety byl v Elle takový kroužkový diář, který jsem trochu záviděla kolegyni… :mrgreen: já už jsem ho tenkrát nesehnala…
jiná kamarádka si kupuje Glanc kvůli diáři, prodlužuje řasy a prý jí vyhovuje na termíny… ale nevím, nemám s ním zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3331
13.12.20 13:47
@Mediula píše:
Jj, já jsem to kupovala hlavně dřív. Teď už teda dlouho ne. Ale každý rok v prosinci, kvůli diáři :mrgreen: a pamatuji si, že tam kdysi bylo i tílko a baleríny. Dřív se ty časopisy ale daly i číst.

tílko v Elle, takový crop top? to mám :mrgreen: baleríny jsem neviděla, ale vím, že byly žabky, ale ty jsem nestihla…
letos je prý dobrý diář v Glanc
jinak mi tedy nikdy nepřišlo, že by se ty časopisy daly číst :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
13.12.20 13:52

Teraz je b Bazaar maska do Foreo ufo, nevyuzije niekto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1031
13.12.20 13:53

@azaleila
Tílko bylo se zavazováním za krk. Baleríny byly cerne a zlaté, mohla sis vybrat. Ale to už bylo tak před 15 lety určitě. A články tam byly super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7909
13.12.20 14:03

Harpers Bazaar si kupuji od začátku, co začal vycházet.

Elle jen občas, podle toho jaký je tam dárek. Články jsou dávno na jedno kopyto. Propagují jedny a ty samé osoby. Hlavně české herečky.

Dříve byly v Marianne i fajn tašky.

Kdysi byly v Elle a Cosmopolitanu i vzorky parfémů. V 90 letech. Cosmopolitan už si léta nekupuji. Stojí za draka. Nejlepší jeho léta byly od roku 1997 - 2005. Pak hodně upadl. Byly v něm velmi dobré články i na 4 strany. Počet stran měl i 240. Jinak kolem 160.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7909
13.12.20 14:09

Tašky z Marianne jsou fajn na koupaliště. 😊
V Ženě a život jsou občas šampony, ty také používám. V Elle jsou fajn řasenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3331
13.12.20 14:35
@topazio píše:
Harpers Bazaar si kupuji od začátku, co začal vycházet.

Elle jen občas, podle toho jaký je tam dárek. Články jsou dávno na jedno kopyto. Propagují jedny a ty samé osoby. Hlavně české herečky.

Dříve byly v Marianne i fajn tašky.

Kdysi byly v Elle a Cosmopolitanu i vzorky parfémů. V 90 letech. Cosmopolitan už si léta nekupuji. Stojí za draka. Nejlepší jeho léta byly od roku 1997 - 2005. Pak hodně upadl. Byly v něm velmi dobré články i na 4 strany. Počet stran měl i 240. Jinak kolem 160.

fakt? tak tahle éra mě asi minula, to si vůbec nepamatuju… o čem byly články?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3331
13.12.20 14:36
@Mediula píše:
@azaleila
Tílko bylo se zavazováním za krk. Baleríny byly cerne a zlaté, mohla sis vybrat. Ale to už bylo tak před 15 lety určitě. A články tam byly super.

tak to vůbec nevím… ale před patnácti lety jsem si to ještě nekupovala… nevíš třeba, co bude teď v něčem dobré?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3331
13.12.20 14:36
@jana368 píše:
Teraz je b Bazaar maska do Foreo ufo, nevyuzije niekto?

tu značku vůbec neznám :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7909
13.12.20 14:41
@azaleila píše:
fakt? tak tahle éra mě asi minula, to si vůbec nepamatuju… o čem byly články?

Byla holt jiná doba.
O práci, vztazích, lásce, atd. Ale psáno lépe než dnes. Dříve nebylo ještě IG, a když vidím obálku Cosma dnes, tak mi přijde, že propagují jen ty co se předvádí na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1031
13.12.20 14:46

@azaleila
Ty jo, netuším. Já, když už mám čas na čtení, tak kupuji maminku nebo týden.
Ale články byly super. I o dění ve světě, love Story slavných (třeba Jane Birkin a Serge gainsbourg,…). Pamatuji si dodnes článek o Evropance nebo Američance, co žila s beduínem v poušti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3331
13.12.20 14:59
@Mediula píše:
@azaleila
Ty jo, netuším. Já, když už mám čas na čtení, tak kupuji maminku nebo týden.
Ale články byly super. I o dění ve světě, love Story slavných (třeba Jane Birkin a Serge gainsbourg,…). Pamatuji si dodnes článek o Evropance nebo Američance, co žila s beduínem v poušti.

Maminku (jako časopis) jsem v životě neměla, takže nevím :nevim: a jsou tam také dárky?
Týden je fajn… i když mi přijde, že také upadá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat