Dárkyně vajíček a špatná reakce na stimulaci

Anonymní
22.7.15 13:08

dárkyně vajíček a špatná reakce na stimulaci

Ahoj, jsem dárkyně vajíček(už daruji cca po 6té),teď u mě probíhá stimulace gonalem ze začátku 112,5jednotek nyní 200jednotek a od neděle přidán orgalutran, v pátek na utz byly vajíčka okolo 10mm, včera při utz byly vajíčka(jen některá) kolem 15-17mm, doktorka byla celkem zaražená, jelikož některá vajíčka narostli tak jak měly ale většina jsou nepříliš narostlá(co jsem spočítala tak asi ze 25folikulů jich narostlo do správné velikosti jen 5ks),nechala mi tedy stále dávku gonalu 200jednotek s orgalutranem a zítra jdu znovu na utz a tam se prý uvidí, mám z toho docela strach, jelikož ještě nikdy se mi tohle nestalo, že by pár vajíček narostlo tak ja má a zbytek narostlo jen minimálně :( měl jste někdo stejný problém a jak to dopadlo? děkuji a omlouvám se za anonym :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2413
22.7.15 13:30

Nevim jak jsi to mela se stimulaci drive, ale gonal 112,5 jednotek je docela malo. Casto darkyne rovnou zacinaji s 200. pokud mas celkem 25 folikulu tak treba jeste neco naroste. optimum je 10-15 velkych zralych folikulu (potazmo vajec) v den OPU. Hlavne se tim netrap. Pokud spravne aplikujes je to problem spis doktoru a samotne stimulace. Nevim jestli treba nepijes alkohol ci nekouris-to ma vliv. Ale pokud vse delas spravne melo by to z Tve strany byt v poradku. Jsi clovek ne stroj, tak nemusis pokezde odpovidat stejne na stejne podminky. Vzdy je v tom „vyssi moc“ :lol:. Jen me spis zarazi pocet darovani. Uz mas deti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.15 13:45

Ano mám jedno dítě a bohužel už ze zdravotních důvodů další dítě mít nemůžu tak proto chodím darovat, jelikož dítě je prostě dar :) Jinak já vždycky první dva tři dny stimuluju 112,5jednotkami, pak zvyšujeme na 175j. tak na dva tři dny a pak najedeme na 200jednotek až do konce stimulky, jelikož já vždycky ze začátku moc nereaguju takže většinou stimuluji okolo těch 16dní než je ten správný čas odebrání :) alkohol nepiju a ano kouřím, ale o tom doktorka ví, navíc při stimulaci to omezim opravdu na minimum(tj tak max.5cigaret denně, někdy ani to ne),nechápu to, ještě se mi to nikdy nestalo a jsem z toho taková rozhozená a přemýšlím co bude a nebude, jelikož jako většina žen co daruje s penízkama už počítám, dělám to ne jen pro peníze ale i pro radost a dobrý pocit(pomůžu někomu kdo ještě dítko nemá nebo nemůže mít další, vím jaké je to snažit se a neúspěšně atd, takže tak no)?:(

• Nahlásit
  • Citovat
2413
22.7.15 13:55

Tak bud v pohode. nejsi stroj. Pokud darujes uz po seste tak asi jsou s Tebou spokojeni. Dulezita je kvalita vajec a tu mas zrejme dobrou! A treba jeste neco doroste :) U nas v CAR darkyne dostanou jen minimalni kompenzaci(cca 3000) pouze v pripade ze spatne aplikovaly a vejce nejsou zadna, tak snad je to v centru kde darujes podobne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.15 14:34

U nás v pronatalu je to 20000kč za kompenzaci po darování ale nevim jak je to pokud bych měla takhle málo vajíček a nebyly oplodnění schopné :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.7.15 14:37

Kolik mm tedy musí mít folikuly před odběrem? nejsem si jistá ale tuším že 18mm? nebo kolik?

• Nahlásit
  • Citovat
2413
22.7.15 17:44

U nas je kompenzace 23000. Z ceho soudis ze kdyz je vajec malo nebudou oplodnění schopne? Minimální velikost nevim.jde o to aby byla vejce zrala. Folikuly mivaji az 2cm..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama