Dárkyně vajíček, pozdně píchnutá injekce

2
17.3.20 14:31

Dárkyne vajicek-pozdě píchnuta injekce

Dobrý den, jsem dárkyne vajíček, 3 týdny stimuluji ale včera kdy sem si už měla píchnout dávku Ovitrelle a 2× Decapeptyl presne ve 22 hodin, bohužel se mi nějak povedlo zaspat a dávku jsem pichla az 24 hodin, tedy o dvě hodiny později, zítra rano mám již v 10 hodin na odber, je to velký problém? Dekuji :roll: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1886
17.3.20 14:38

Problem to urcite je. Treba budou muset posunout ten odber o 2hodiny. Zavolej jim a rekni jim to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7717
17.3.20 14:46

Problém to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50811
17.3.20 14:59

Nahlaš to, oni si s tím poradí. Obecně je to „okno“ k odběru dost dlouhé, při více odběrech tě nejspíš zařadí na konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.20 18:44

Každá půlhodina je důležitá, nechápu, jak může někdo tvrdit opak :roll:
Nahlaš to ráno co nejdříve, oni ti hlavu neutrhnou, ale myslím, že odběr určitě posunou. Pak napiš, jak to dopadlo, pro zajímavost :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
50811
17.3.20 23:05

Byla jsem na odběru hodněkrát v několika centrech. Pokaždé se ujišťovali předem, v kolik jsem si injekci píchla, měla by být v rozmezí půl hodiny. A pak nás třeba pět, co jsme si píchaly injekci ve stejnou dobu, vzali na odběr, jednu po druhé, každá tam byla třeba 15 minut. Občas měl anesteziolog zpoždění, nikdy se nezačínalo přesně 36 hodin poté. Takže jsem byla na odběru asi tak v rozmezí 37-39 hodin. Důležité je, aby to nebylo moc brzo, což by se teoreticky mohlo stát, pokud by byl odběr hned na tu desátou, ale pokud to zakladatelka předem nahlásí, tak se zařídí, důležité je hlavně nelhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
19.3.20 11:42

Tak jsem jim to řekla den předem, problém to nebyl, odběr proběhl v 10 hodin ráno jak měl a prej to bylo naprosto v pořádku, že prý tam je určitá časová rezerva ;) :) takze uuf :) všem moc děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama