Darování krve Praha 9

577
3.11.19 11:09

Darovani krve Praha( 9)

Ahoj, rada bych sla darovat krev. Rada bych se tu zeptala, realne, zda jste pak.meli nějaké potíže? Kamaradka byla jednou na plazmě (vim ze je to jine) a mela.pak problemy s vlasy, nehty…take bych se ráda zeptala z vaseho pohledu jak to probíhá, a zda jste byli někde v blízkosti Prahy 9?dekuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76229
3.11.19 11:18

@Lathi Upřímně pochybuji, ze by problemy s vlasy a nehty byly z jednoho darovani plazmy. A jinak na transfuzce te pred darovanim zkontroluji, takze pokud jim neco umyslne nezapres, tak te jinak nez zcela zdravou darovat nenechaji.
A realne potize, muzes pak mit nizsi hladinu cervenych krvinek, byt par dni unavena, bolet te ruka, motat hlava, omdlit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3879
3.11.19 11:50

Já chodím darovat pravidelně do VFN na Karláku a bez problémů a to mám hodně nízký tlak. Ten samý den, případně maximálně 1 den poté si dávám dobrý pozor, když třeba prudce vstávám, zkouším moc dlouho v kuse nestát (např. v MHD), ale pak se to srovná a je to v pohodě a ani nevím, že jsem na krvi byla.

Jak píše @j.a.n.i1, zkontrolují tě předtím, dají ti vyplnit dotazník, změří tlak a teplotu, odeberou kontrolní vzorek a teprve, když je všechno OK, pustí tě na darování.

Tady máš mapy, kde se dá darovat, na ten Karlák to budeš mít stejně nejblíž:
https://cckpraha1.cz/…krev-v-praze?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat