Darování vajíček s diabetem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 19:58
Darování s diabetem

Ahoj, zajímá mě jestli můžu být darkyji vajíček když mám diabetes 1 typu a jsem zatím bezdetna. Ale mimi určitě chci. Vlastně se i snažíme
Děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Jahru
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 08.09.19 20:03

Doufám, že ne.

Uživatel je onlineKlopotkova
Extra třída :D 13307 příspěvků 08.09.19 20:06
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímá mě jestli můžu být darkyji vajíček když mám diabetes 1 typu a jsem zatím bezdetna. Ale mimi určitě chci. Vlastně se i snažíme
Děkuji

Nemůžeš a je to tak dobře, chápu, že máš vidinu lehce vydělaných peněz, ale zkus to jinak, teď berou všude i brigádníky.

Uživatel je onlineKaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 08.09.19 20:14

Ja bych se nedivila berou uz skoro kazdou :zed:

Hannahwz
Nováček 4 příspěvky 08.09.19 20:19

@Klopotkova spíš mě to zajímá z toho důvodu že se již přes rok snažíme o mimi a stále nic, slyšela sem ze prave po zákroku darování je zvýšená šance na otěhotněni. Prosím sarkasticke poznámky jako od @Jahru si nechte dekuji

Hannahwz
Nováček 4 příspěvky 08.09.19 20:22

@Klopotkova normálně chodím do práce jako každá jiná času navíc moc nemám

Extra třída :D 13307 příspěvků 08.09.19 20:23
@Hannahwz píše:
@Klopotkova spíš mě to zajímá z toho důvodu že se již přes rok snažíme o mimi a stále nic, slyšela sem ze prave po zákroku darování je zvýšená šance na otěhotněni. Prosím sarkasticke poznámky jako od @Jahru si nechte dekuji

Tady jsi v diskusi a ta je od slova diskutovat, nikdo Ti nebude mazat med kolem pusy, pokud chceš číst jen to, co chceš slyšet, tak zaveď totáč a cenzuru názorů.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 08.09.19 20:25
@Hannahwz píše:
@Klopotkova spíš mě to zajímá z toho důvodu že se již přes rok snažíme o mimi a stále nic, slyšela sem ze prave po zákroku darování je zvýšená šance na otěhotněni. Prosím sarkasticke poznámky jako od @Jahru si nechte dekuji

Poznámka nebyla sarkastická, ale myšlena naprosto vážně. Pevně doufám, že vážně nemocná žena, navíc s onemocněním, u kterého je relativně vysoká pravěpodobnost toho, že nemoc je geneticyk podmíněna, vajíčka darovat nemůže.

Extra třída :D 13307 příspěvků 08.09.19 20:27
@Kaileee píše:
Ja bych se nedivila berou uz skoro kazdou :zed:

Neberou skoro každou, zájemkyně musí projít krevními testy, jsou na ně přísná kritéria, musí být 100% zdravá, např. ženu s epilepsií nebo cukrovkou nevezmou, v čem polevují, tak to v tom, že někde vezmou ženskou jen se základním vzděláním a třeba na severu Čech běžně darují Romky, prostitutky a zlodějky.
@Jessie_james

Marlovee
Kecalka 320 příspěvků 08.09.19 20:39

Kdo ti řekl, že darování vajíček ti pomůže otěhotnět? Je v tom spoustu rizik, hlavně u žen, které doposud nemají vlastní děti. A ještě k tomu jsi diabetička 1.typu, to bych do toho vůbec nešla. Máte s partnerem nějaký zdravotní problém, kvůli kterému se těhotenství nedaří? @Hannahwz

jezz1e
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 08.09.19 20:43

Co jít tedy do normálního IVF s partnerem? Darovat mají žen zdravé a plodné, jinak to poněkud ztrácí smysl…

ugluk
Hvězda diskuse 47609 příspěvků 08.09.19 20:45

No, když už byses hnala do procesu hormonální stimulace a odběru vajíček pod narkózou, tak co by ti opravdu zvýšilo šanci na otěhotnění, by nebylo někomu ta vajíčka darovat, ale nechat je oplodnit partnerovými spermiemi a zavést je do dělohy sobě ;)

pe-terka
Generální žvanilka 20236 příspěvků 08.09.19 20:48
@Anonymní píše:
Děkuji

zakladatelko, jsi vážně nemocná a odběr vajíček je pro organismus dost náročný zásah, navíc není bez rizik! Už ta máš hormony rozhašené a chceš to dorazit ještě umělou stimulací? Osobně si myslím, že by ti to ani nepovolili! Že by po odběru vajíček stoupla šance k otěhotnění je nesmysl, spíš jsem slyšela pravý opak! Kor u ženy, která na tom není s množstvím zdravých vajíček nejlépe (a jejich počet je dán od narození, s věkem, každou menstruací či odběrem jen ubývají)!
Pokud se domníváš, že tvá neplodnost je podmíněna hormonálně, není nic jednoduššího než zajít na gyndu a nechat si to ověřit! Ujištuji tě, že na odběr vajíček do reprodukčního centra tě gynekolog nepošle, zvolí efektivnější terapii :kytka:

Příspěvek upraven 08.09.19 v 20:50

Marlovee
Kecalka 320 příspěvků 08.09.19 20:49

@Hannahwz Hele, jsem taky diabetička 1.typu, jestli chceš, klidně mi napiš do zpráv :wink:

Pajka89
Závislačka 2607 příspěvků 08.09.19 21:08

@pe-terka Vyssi sance na otehotneni po darovani je asi dalsi dva nasledujici cykly. Nez se vajecniky definitivne uklidní.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama