Darování vajíček 2019, máte zkušenost?

Anonymní
9.12.19 18:44

Darování vajíček 2019, máte zkušenost?

Ahoj, byl někdo v tomto roce na darování vajíček nejlíp v Ostravě?

Chtěla bych se zeptat na postup jak to je a jak dlouho celý proces trvá. A kdy Vám za to dali peníze?

Chci se odstěhovat pryč od mé alkoholické matky která mě psychicky týrá, mám roční dítě a jsem na něj sama. Od Ex nemám nic, vydělávám si na netu ale to není tolik abych našetřila na byt. Na nový byt je třeba 25000 korun, na kauci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33537
9.12.19 18:53
@Anonymní píše:

Chtěla bych se zeptat na postup jak to je a jak dlouho celý proces trvá. A kdy Vám za to dali peníze?

Chci se odstěhovat pryč od mé alkoholické matky která mě psychicky týrá, mám roční dítě a jsem na něj sama. Od Ex nemám nic, vydělávám si na netu ale to není tolik abych našetřila na byt. Na nový byt je třeba 25000 korun, na kauci.

máš roční dítě a jsi na něj sama. Pak velmi dobře važ, zda půjdeš do rizika spojeného s darováním ( prodejem) vajíček. Nedávno po tom umřely dvě ženské. Riziko nikdy nevyloučíš a v případě komplikací se o něj starat bude kdo?
Na dítě nejsi sama, má otce, kterého jsi k jeho zplození jistě pečlivě a po zralé úvaze vybrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 18:55

@Burj Chalifa o rizikách vím, díky.
Chci pouze zkušenosti těch co na tom byly, nepíšu sem abych rozebírala mou životní situaci. Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
11661
9.12.19 18:56
@Burj Chalifa píše:
máš roční dítě a jsi na něj sama. Pak velmi dobře važ, zda půjdeš do rizika spojeného s darováním ( prodejem) vajíček. Nedávno po tom umřely dvě ženské. Riziko nikdy nevyloučíš a v případě komplikací se o něj starat bude kdo?
Na dítě nejsi sama, má otce, kterého jsi k jeho zplození jistě pečlivě a po zralé úvaze vybrala.

když bude mrtvá, nebude potřebovat byt :think: easy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 19:16

Ahoj zakladatelko. Nebudu tě soudit, naopak. Kdybych sama nepostupovala ivf a neřešila spoustu komplikací okolo, šla bych do toho hned (problém je u muže). Nemam zkušenosti s dárcovstvím, ale se stimulaci ano. Podstoupila jsem ji 3×, vždy naprosto bez problémů. Punkce vajíček proběhla také vždy bez komplikací. Nikdy jsem neměla hypestimulacni syndrom, nekrvacela jsem. 2 hodiny po zákroku jsem odcházela domů, do večera jsem pospavala a tak 3 dny mě pobolivalo břicho, ale opravdu nic hrozného.
To o čem přemýšlíš, může nějakou ženu udělat šťastnou a tobě by to pomohlo svým způsobem také. Určitě to chce obejít více center, popřípadě dát na doporučení známých, co si prošli ivf. Ne všechna centra jsou stejně kvalitní. Bohužel v Opavě žádné neznám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 19:25
@Anonymní píše:
Ahoj zakladatelko. Nebudu tě soudit, naopak. Kdybych sama nepostupovala ivf a neřešila spoustu komplikací okolo, šla bych do toho hned (problém je u muže). Nemam zkušenosti s dárcovstvím, ale se stimulaci ano. Podstoupila jsem ji 3×, vždy naprosto bez problémů. Punkce vajíček proběhla také vždy bez komplikací. Nikdy jsem neměla hypestimulacni syndrom, nekrvacela jsem. 2 hodiny po zákroku jsem odcházela domů, do večera jsem pospavala a tak 3 dny mě pobolivalo břicho, ale opravdu nic hrozného.
To o čem přemýšlíš, může nějakou ženu udělat šťastnou a tobě by to pomohlo svým způsobem také. Určitě to chce obejít více center, popřípadě dát na doporučení známých, co si prošli ivf. Ne všechna centra jsou stejně kvalitní. Bohužel v Opavě žádné neznám.

Děkuji moc za tvou zkušenost, určitě se ještě budu informovat o jiných, nejen v Ostravě. Samozřejmě mě těší i to, že tím někomu pomůžu. Má sestra si sama ivf prošla a už má 3 děti. Hodně jsem o tom četla, není to nic co jsem si vymyslela za jednu noc, přemýšlím nad tím několik měsíců.

• Citovat
  • Nahlásit
820
9.12.19 19:31
@Anonymní píše:

Chci se odstěhovat pryč od mé alkoholické matky která mě psychicky týrá, mám roční dítě a jsem na něj sama. Od Ex nemám nic, vydělávám si na netu ale to není tolik abych našetřila na byt. Na nový byt je třeba 25000 korun, na kauci.

Pokud chceš vajíčka darovat, nejspíš bys za to neměla chtít peníze :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33537
9.12.19 19:34
@Ignácie píše:
Pokud chceš vajíčka darovat, nejspíš bys za to neměla chtít peníze :think:
;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
9.12.19 19:51

Chces se prodavat pro par korun? Proc proboha?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
9.12.19 19:53
@Anonymní píše:

Vsak ty se budes jeste divit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 19:59

@Kaileee můžeš mi vysvětlit, čemu se budu divit? Tomu, že chci dítě? Tomu, že holt máme problém a lékaři jsou nám schopni pomoci? Jestli myslíš riziko rakoviny, o tom vím a není to něco, co by mou touhu po dítěti zastavilo. Kdybys sama poznala, co to je touha po dítěti, které nepřichází, tak bys mluvila jinak. Poznámky o tom, že když to nejde přirozeně, není mi souzeno mít miminko si strč dopředu za klobouk.

• Citovat
  • Nahlásit
4069
9.12.19 20:17
@Anonymní píše:
@Kaileee můžeš mi vysvětlit, čemu se budu divit? Tomu, že chci dítě? Tomu, že holt máme problém a lékaři jsou nám schopni pomoci? Jestli myslíš riziko rakoviny, o tom vím a není to něco, co by mou touhu po dítěti zastavilo. Kdybys sama poznala, co to je touha po dítěti, které nepřichází, tak bys mluvila jinak. Poznámky o tom, že když to nejde přirozeně, není mi souzeno mít miminko si strč dopředu za klobouk.

To je dobre ze si to uvědomujes, je spousta zen ktere jdou pres mrtvoly a vubec si neuvedomuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
9.12.19 21:48
@Anonymní píše:

Nic si z takových lidí nedělejte ;)…přeji vám brzo zdravé miminko :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 07:02

Ahoj, já mám zkušenost. Sice ne s darováním, ale naopak. Podstupujeme to právě v Ostravě. Naše dárkyně - od naší žádosti jsme ji dostali do 14 dní, ihned po její menstruaci začala stimulovat, a cca 17 den cyklu byl odběr. Peníze dostala v den OPU - 25 tisíc korun. Takže vše trvalo něco málo přes jeden měsíc. A jsme ji moc vděčni, ze mě bohužel zdravé vajíčka už nelze získat, takže díky dárkyním jako jsi ty máme šanci získat zázrak v podobě miminka, které bude alespoň manželovo :D Tak snad to vyjde :D

• Citovat
  • Nahlásit
1293
10.12.19 12:04

Darovala jsem na začátku roku v Ostravě. Hodinu po odběru jsem jela domů, žádné komplikace. Peníze hned po odběru. Ale cokoliv ti nebude jasné, tak se jich hned zeptej, přijde mi, že některé ty doktorky tam jsou trochu zmatené. Ale asi nečekej, že to proběhne třeba do měsíce, já čekala měsíc na výsledky genetiky a dva měsíce jen na zahájení stimulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat