Darování vajíček a antikoncepce

Anonymní
27.4.21 10:00

Darování vajíček a antikoncepce

Ahoj, dnes jdu na gynekologii si předepsat prášky kvůli akné, ale zároveň v květnu jdu na konzultaci s darováním vajíček, kde mi vezmou krev jestli jsem geneticky ok. To prý trvá až 6 týdnů. Tak by mě zajmalo bral jste někdo prášky a pak to na těch 14 dnů nebo jak dlouho se píchají hormony a pak to zas nasadil a bylo to ok? Nechce se mi cekat na vysledky takovou dobu, protoze toho akné se potrebuju zbavit co nejrychlejc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26387
27.4.21 10:14

Obávám se, že bez antikoncepce to budeš muset vydržet dýl jak dva měsíce, takže s tím počkej až pak.
Budeš si muset vybrat, beďary nebo peníze za vajíčka. Oboje nepůjde.

Příspěvek upraven 27.04.21 v 10:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
27.4.21 10:15

Já teda nevím, ale antikoncepce asi nezabere rychle na akné - není to šup šup, tělo se musí nějak přizpůsobit, tak to chvilku potrvá.
Není lepší se začít starat o tu pleť trochu jinak, poupravit stravu? A né brát antinu, kvůli akné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
27.4.21 10:17

Ty se asi hodne nemas rada ze… nechapu proc nekdo pro par penez rozprodá sve vajicka a necha si do tela pichat humusy dobrovolne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
27.4.21 10:18

Tohle konzultuj v caru. Celý proces nebude na 14 dní. Takhle jednoduchý to není. Jestli se bojíš akné, tak to rovnou vzdej. Protože ty hormony, co si budeš píchat, ti to nejspíš ještě rozjedou. Střídat hormony s hormonama s naprosto opačným účinkem, to ti bude tvoje tělo děsně vděčný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64330
27.4.21 10:21

Ha na akné? Ty nevíš, co stimulace před odběrem obnáší? Akné teď fakt neřeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17523
27.4.21 10:24

Za 14 dní se akné nezbavíš, takže bych rozhodně nezačínala brát HA, abych jí za 14 dní vysadila, to může napadnout jenom úplnou trubku. Jen doufám, že už máš své děti, protože způsob, kterým si hodláš huntovat tělo, se ti může jednou vymstít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 10:25
@Kaileee píše:
Ty se asi hodne nemas rada ze… nechapu proc nekdo pro par penez rozprodá sve vajicka a necha si do tela pichat humusy dobrovolne..

A nemyslíš, že je to její věc? Proč hned soudíš? Díky někomu takovému se jiná žena dočká miminka, jak bys mluvila, kdyby jediná tvoje šance na dítě bylo darované vajíčko? To jsou řeči jako z pravěku

• Citovat
  • Nahlásit
1604
27.4.21 10:26

Autorko, jestli se ti pleť zhoršuje v období menstruace, tak to během hormonální stimulace bude mnohem, mnohem, mnohem horší.
Navíc akné není něco co se vyřeší za dva týdny a už vůbec ne jenom s HA. Chce to opravdu kvalitní kosmetiku a pravidelnou péči o pleť.
Pokud chceš darovat vajíčka, tak HA vůbec neřeš. Nemá to absolutně smysl. Je to jako bys ty peníze za ni spláchla přímo do záchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
27.4.21 10:35
@Anonymní píše:
A nemyslíš, že je to její věc? Proč hned soudíš? Díky někomu takovému se jiná žena dočká miminka, jak bys mluvila, kdyby jediná tvoje šance na dítě bylo darované vajíčko? To jsou řeči jako z pravěku

Musi se o tom mluvit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1548
27.4.21 10:36

Sama mám problém s akném a věř, že po všech stimulacích a hormonech mám teď obličej fakt šílenej. Takže s antikoncepcí klidne pockej, to uz ted nezachranis. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2965
27.4.21 10:42
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes jdu na gynekologii si předepsat prášky kvůli akné, ale zároveň v květnu jdu na konzultaci s darováním vajíček, kde mi vezmou krev jestli jsem geneticky ok. To prý trvá až 6 týdnů. Tak by mě zajmalo bral jste někdo prášky a pak to na těch 14 dnů nebo jak dlouho se píchají hormony a pak to zas nasadil a bylo to ok? Nechce se mi cekat na vysledky takovou dobu, protoze toho akné se potrebuju zbavit co nejrychlejc.

A jaka je pricina toho akne? Jak se staras o plet, jak se stravujes, vyradila jsi uz ze stravy veskery rafinovany cukr? Akne se totiz „neleci“ hormonalni antikoncepci, ale zmenou zivotniho stylu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 10:48

@pikola no Škoda :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 10:49

@me-ow mám i jiný problémy a byla na mi endokrinologii doporučená

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 10:50

@Kaileee bohužel peníze potřebuju, není to jen tak. Z něčeho žít musíme.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat