Reklama

Darování vajíček a tetánie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 23.11.17 13:15
Darování vajíček a tetánie

Ahoj holky, rozhodla jsem se darovat vajíčka a dnes se mi ozvala paní z Reprofitu a řekla, že se mi ozve, ale problémem je, že mám tetánii, tím pádem se musí poradit s paní doktorkou z genetiky. Tetánii mám dlouhou dobu v pořádku a žádné záchvaty nemám. Chci se zeptat, jestli měl někdo podobnou zkušenost a zda mohl pak vůbec darovat. Děkuji za odpovědi. :)

Reklama

Reakce:

Maty80
Echt Kelišová 7918 příspěvků 23.11.17 13:57

Pokud je to dědičná nemoc, tak tě nejspíše z řad dárkyň vyřadí, na druhou stranu přijdou o kšeft, tak uvidíš jestli dodržují ten svůj etický kodex :lol:
Upřímně, ty sama osobně by jsi předala tuto nemoc dítěti???

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 23.11.17 14:05
@Maty80 píše:
Pokud je to dědičná nemoc, tak tě nejspíše z řad dárkyň vyřadí, na druhou stranu přijdou o kšeft, tak uvidíš jestli dodržují ten svůj etický kodex :lol:
Upřímně, ty sama osobně by jsi předala tuto nemoc dítěti???

Nikdo z rodiny to nemá jen já a jistěže nepředala. :)

Claire00
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 23.11.17 14:23
@Debbi93 píše:
Nikdo z rodiny to nemá jen já a jistěže nepředala. :)

Tak proč chceš prodat oocyty? Riziko je veliké :cert:

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 23.11.17 14:29

Jestli se mohu vyjádřit, přimluvit, nedělejte to

ta ohromná dávka hormonů kterou vás naperou vám tetanii může rozhodit, zhoršit
a nejen to, již dnes onkologové připouští že jde o rizikový faktor pro rakovinu vaječníků a prsu v mladém věku…

ta rizika jsou velká, to by vám museli dát miliony, a ne ubohých 25 tisíc…oni z toho mají ohromný byznys a využívají ochoty zedjších holek, které jsou ochotny prodat své zárodeční bunky tak za levno…

za ta rizika poškození zdraví to ale vážně nestojí…

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 23.11.17 14:29
@Claire00 píše:
Tak proč chceš prodat oocyty? Riziko je veliké :cert:

Jen jsem se zeptala. :roll: Pokud to nepůjde tak nepůjde život jde dále. :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >