Darování vajíček a tetánie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 23.11.17 13:15
Darování vajíček a tetánie

Ahoj holky, rozhodla jsem se darovat vajíčka a dnes se mi ozvala paní z Reprofitu a řekla, že se mi ozve, ale problémem je, že mám tetánii, tím pádem se musí poradit s paní doktorkou z genetiky. Tetánii mám dlouhou dobu v pořádku a žádné záchvaty nemám. Chci se zeptat, jestli měl někdo podobnou zkušenost a zda mohl pak vůbec darovat. Děkuji za odpovědi. :)

Reklama

Reakce:

Maty80
Echt Kelišová 7918 příspěvků 23.11.17 13:57

Pokud je to dědičná nemoc, tak tě nejspíše z řad dárkyň vyřadí, na druhou stranu přijdou o kšeft, tak uvidíš jestli dodržují ten svůj etický kodex :lol:
Upřímně, ty sama osobně by jsi předala tuto nemoc dítěti???

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 23.11.17 14:05
@Maty80 píše:
Pokud je to dědičná nemoc, tak tě nejspíše z řad dárkyň vyřadí, na druhou stranu přijdou o kšeft, tak uvidíš jestli dodržují ten svůj etický kodex :lol:
Upřímně, ty sama osobně by jsi předala tuto nemoc dítěti???

Nikdo z rodiny to nemá jen já a jistěže nepředala. :)

Claire00
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 23.11.17 14:23
@Debbi93 píše:
Nikdo z rodiny to nemá jen já a jistěže nepředala. :)

Tak proč chceš prodat oocyty? Riziko je veliké :cert:

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 23.11.17 14:29

Jestli se mohu vyjádřit, přimluvit, nedělejte to

ta ohromná dávka hormonů kterou vás naperou vám tetanii může rozhodit, zhoršit
a nejen to, již dnes onkologové připouští že jde o rizikový faktor pro rakovinu vaječníků a prsu v mladém věku…

ta rizika jsou velká, to by vám museli dát miliony, a ne ubohých 25 tisíc…oni z toho mají ohromný byznys a využívají ochoty zedjších holek, které jsou ochotny prodat své zárodeční bunky tak za levno…

za ta rizika poškození zdraví to ale vážně nestojí…

Debbi93
Kecalka 106 příspěvků 23.11.17 14:29
@Claire00 píše:
Tak proč chceš prodat oocyty? Riziko je veliké :cert:

Jen jsem se zeptala. :roll: Pokud to nepůjde tak nepůjde život jde dále. :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama