Darování vajíček ART české

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petttaa
Nováček 3 příspěvky 13.02.17 22:18
Darovani vajicek ART ceske

Stalo se vám že jste při darovani vajicek nedostali žádnou finanční kompenzaci?

Reakce:

Uživatel je onlineKlopotkova
Echt Kelišová 7908 příspěvků 13.02.17 22:26
@Petttaa píše:
Stalo se vám že jste při darovani vajicek nedostali žádnou finanční kompenzaci?

Bojíš se, že nedostaneš kompenzaci za prodej svého genetického materiálu?

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 13.02.17 22:27

A odebrali ti něco?

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11655 příspěvků 14.02.17 03:11

Já myslela, že dárkyně je od slova darovat. Čekala bych možná leda tak krabičku vitamínů nebo letáčky, kde se na mě usmívají šťastné páry s miminkem.

Petttaa
Nováček 3 příspěvky 14.02.17 10:08

@Nowuka2 Odebrali mi 4 vajicka a byli,,prázdná,, a rekli ze tedy nic nedostanu. Pichala jsem si tyden hormony a podstoupila narkozu. Jeste jsem se nikde nedočetla ze by nekdo nedostal vůbec nic.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 14.02.17 10:13
@Petttaa píše:
@Nowuka2 Odebrali mi 4 vajicka a byli,,prázdná,, a rekli ze tedy nic nedostanu. Pichala jsem si tyden hormony a podstoupila narkozu. Jeste jsem se nikde nedočetla ze by nekdo nedostal vůbec nic.

Nj, to ses měla informovat předem, jak to je když z tebe nic nevydolují. Nicméně souhlasím, že jestli má být kompenzace za ty věci kolem a ne za vajíčka, tak bys dostat něco měla. Tady se ale můžeš přesvědčit, že je to přesně naopak - platí za vejce pod záminkou kompenzace. Jojo. Hele zkus to znova, příště to třeba uz vyjde.

Petttaa
Nováček 3 příspěvky 14.02.17 10:18

Ano mate pravdu. Je mi lito i te pani co na ně čekala :(. Ja vim že jsem se měla zeptat spis me zajimalo jestli to nekdo mel stejne jako ja.

Janli
Kelišová 6016 příspěvků 9 inzerátů 14.02.17 10:49

@Russet Ty asi nemáš představu, co to obnáší, že jo? Nic hezkého. I těch cca 15-20 tisíc, co dárkyně dostávají je málo. Navíc část těch peněz ještě projezdí. Obdivuju, co dělají. Já jsem podstoupila IVF jen s vidinou dítěte. Jinak bych to nedělala ani ze několikanásobek pe­něz.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11655 příspěvků 14.02.17 14:54
@Janli píše:
@Russet Ty asi nemáš představu, co to obnáší, že jo? Nic hezkého. I těch cca 15-20 tisíc, co dárkyně dostávají je málo. Navíc část těch peněz ještě projezdí. Obdivuju, co dělají. Já jsem podstoupila IVF jen s vidinou dítěte. Jinak bych to nedělala ani ze několikanásobek peněz.

Nevím, co všechno to obnáší, nedarovala jsem je, ale myslím si, že penězi je to navyvážitelné. Jako krev nebo kostní dřeň či ledvina. Ale tady jde ještě o genetickou informaci.
Dárkyně neobdivuju ani neodsuzuju.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >