Reklama

Darování vajíček - Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 09.05.11 08:08
darování vajíček plzeň

Nevíte jestli je možno v Plzni někde darovat vajíčka?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

didafifa
Kelišová 6429 příspěvků 09.05.11 08:57
ivus

urcite jde par mych kamaradek byli na odberu a ted si nejsem jista kde to delaji …ja mam pocit ze u druzby ale radsi se koukni na internet

Andílek Pája
Závislačka 3675 příspěvků 09.05.11 09:02

Myslím, že to jde v Natalartu. Zkus mrknout na www.natalart.cz

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 09.05.11 10:31

děkuju a jak je dlouhý proces? myslím tím od úplného začátku až po darování

didafifa
Kelišová 6429 příspěvků 09.05.11 12:37

tak to netusim jen vim ze si pichala nejaky injekce nebo co fakt nevim

kopretinanika
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 09.05.11 20:51

Ahoj taky se na to chystám, ale ve Zlíně. Právě dnes jsem odesílala dotazník, tak uvidíme, kdy se mi ozvou. Držím pěsti.

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 10.05.11 09:19

tak já jdu v pátek na první pohovor…ale ted sem se dozvěděla od kamarádky že prý musím mít maturitu?? co je na tom pravdy??

kopretinanika
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 10.05.11 12:04

Je to tak, taky jsem o tom četla..berou jen ty s maturitou, třeba to takhle není všude, zkus se přeptat na tom pohovoru..třeba ti to vyjde :palec:

didafifa
Kelišová 6429 příspěvků 10.05.11 17:25
ivus

tak co ja vim o cytrech co tam byli tak tri z toho mely jen zakladni vzdelani … tak tomu neverim s tou maturitou

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 12.05.11 06:05
didafifa píše:
tak co ja vim o cytrech co tam byli tak tri z toho mely jen zakladni vzdelani … tak tomu neverim s tou maturitou

jj informovala sem se že je tomu opravdu tak a jde to i bez maturity

didafifa
Kelišová 6429 příspěvků 12.05.11 10:10
ivus

tak jsem si to myslela dobre …protoze maturita opravdu nema vliv na vajicka

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 12.05.11 12:58
didafifa píše:
tak jsem si to myslela dobre …protoze maturita opravdu nema vliv na vajicka

já si říkala že to bude asi blaf, páč študovaný lidé taky nemusí být zrovna nejchytřejší a ti co školu nemají by to leckdy mohli dotáhnout i dál

didafifa
Kelišová 6429 příspěvků 12.05.11 17:15
ivus

to taky … ale myslim ze jim jde hlavne o zdravi a vitalitu daneho darce … a i delaji testy tich vajicek ..normalne se muzejit asi trikrat v urcitym intervalu a kamaradka mela tak dobry ze ji volaly a sla ctyrikrat a v kratsim intervalu nez se normalne muze

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 15.05.11 20:14
didafifa píše:
to taky … ale myslim ze jim jde hlavne o zdravi a vitalitu daneho darce … a i delaji testy tich vajicek ..normalne se muzejit asi trikrat v urcitym intervalu a kamaradka mela tak dobry ze ji volaly a sla ctyrikrat a v kratsim intervalu nez se normalne muze

už mám za sebou první kontrolu a o školu jim jde…teda i když máš třeba základu tak musíš automaticky zatrhnout střední :-)

didafifa
Kelišová 6429 příspěvků 16.05.11 11:56
ivus

tak to je teda legrace i kdyz asi jim uplne o to tak njde kdyz nekontrolujou maturitni vysvedceni je to spis kvuli tim co vymyslely formulare :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >