Darování vajíček po dobrání antidepresiv, je to možné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silvia1107
Povídálka 26 příspěvků 06.01.17 17:40
Darování vajíček po dobrani antidepresiv,je to možné?

Ahoj holky, Jde mi zde jen o ženy, které darovaly-no spise, které měli možnost darovat vajíčka, popřípadě na které klinice, když se v minulosti léčili na psychiatrii-myslim tím jen obyčejné brání Antidepresiv. Zadna lecebna pro extreme chore pacienty :-) ja brala antidepresiva, jen tříčtvrte roku citalec, je to dva roky nazpet, mela jste možnost darovat vajíčka? Já ani nezkousela oslovit žádnou kliniku, co mi to zatrhla ma obvodni ze prý v žádném pripade…? :-/ Jinak, mám tříletou dcerku. Děkuji Vám :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

axelina
Ukecaná baba ;) 2016 příspěvků 3 inzeráty 06.01.17 17:44

@Silvia1107 a mužu se zeptat jen čistě ze zvědavosti co to darování obnáší pro Tebe a z jakeho duvodu chceš vajička darovat? podle mě to bude vyžadovat nejakou hormonální stimulaci a pokud jsi brala antidepresiva tak bych se do rozhození hormonama asi nepouštěla… (?)

Silvia1107
Povídálka 26 příspěvků 06.01.17 17:54
@axelina píše:
@Silvia1107 a mužu se zeptat jen čistě ze zvědavosti co to darování obnáší pro Tebe a z jakeho duvodu chceš vajička darovat? podle mě to bude vyžadovat nejakou hormonální stimulaci a pokud jsi brala antidepresiva tak bych se do rozhození hormonama asi nepouštěla… (?)

Co tobě je do toho? Mas oprávnění me vyslýchat??? Co se pletes do věci do kterých ti zlato nic není? Jak jsem psala na začátku..

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 17:57
@Silvia1107 píše:
Co tobě je do toho? Mas oprávnění me vyslýchat??? Co se pletes do věci do kterých ti zlato nic není? Jak jsem psala na začátku..

no nevím jestli by takovou reakci měla vyrovnaná žena :mrgreen: jinak slyšela jsem že poslední dobou slevují z nároků tak je možné že tě vezmou… klesá zájem o prodej vajíček :nevim:

Silvia1107
Povídálka 26 příspěvků 06.01.17 18:00

Jde mi čistě jen o pomoc, jestli jde o tohle, jen se ptam, zda je to možné, do zatim ničeho nejdu, kdybych šla, nedávala by jsem tady diskuzi

pikola
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 06.01.17 18:01
@axelina píše:
@Silvia1107 a mužu se zeptat jen čistě ze zvědavosti co to darování obnáší pro Tebe a z jakeho duvodu chceš vajička darovat? podle mě to bude vyžadovat nejakou hormonální stimulaci a pokud jsi brala antidepresiva tak bych se do rozhození hormonama asi nepouštěla… (?)

No jakou asi, podle reakce financni :jazyk:

Luciferka_j
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 06.01.17 18:01

@Silvia1107
@axelina se tě slušně zeptala, jestli se může zeptat! Já na tom nic špatného nevidím. Ale vidím dle tvé šílené reakce, že bys nejspíš v braní antidepresiv měla pokračovat. Jako nezlob se na mě, ale to chceš darovat ženě, která touží po miminku svoje vajička, když jsi očividně psychicky labilní osoba?? Obvodní doktorka ti to očividně zakázala z určitých důvodů, tak se nad tím zamysli… Pokud potřebuješ peníze, doporučuji si hledta normální brigádu / práci! :pocitac:

ivašot.
Kelišová 6558 příspěvků 06.01.17 18:03
@Silvia1107 píše:

Podle mě to byl slušný dotaz k věci, zato tvoje reakce je trochu přes čáru. Hormonální výkyvy opravdu můžou vyvolat psychické problémy, takže asi proto ti to obvoďák nedoporučil.

Silvia1107
Povídálka 26 příspěvků 06.01.17 18:03
@Doe_Jane píše:
no nevím jestli by takovou reakci měla vyrovnaná žena :mrgreen: jinak slyšela jsem že poslední dobou slevují z nároků tak je možné že tě vezmou… klesá zájem o prodej vajíček :nevim:

Vidím ze jste Tady všechny prdle maminky co se doma nudí na mateřské. Já emimino zkusila a vidím ze žádná sláva :-D já jsem vyrovnaná, jen jsem chtěla najít odpověď v lidech, kteří něcim podobným prošli, ne lidi, kteří se tad ysnazi ze sebe dělat chytraky a přitom ví prd o mém zivote.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 18:04
@Silvia1107 píše:
Vidím ze jste Tady všechny prdle maminky co se doma nudí na mateřské. Já emimino zkusila a vidím ze žádná sláva :-D já jsem vyrovnaná, jen jsem chtěla najít odpověď v lidech, kteří něcim podobným prošli, ne lidi, kteří se tad ysnazi ze sebe dělat chytraky a přitom ví prd o mém zivote.

no my nepotřebovaly antidepresiva ani nechceme prodat vajíčka pro penízky :jazyk: a já se snažila ti odpovědět, jestli jsi to nepochopila tak těžko…

Silvia1107
Povídálka 26 příspěvků 06.01.17 18:06

Já do prace chodim co mela mala rok a čekám na normál odpověď na mou otazku

Levandulina
Kelišová 5585 příspěvků 18 inzerátů 06.01.17 18:06

@Silvia1107 Vždyť to byl normální dotaz z upozorněním, že hormony pak s tebou můžou pořádně zacvičit. A ty v tom hned vidíš nějaký útok a jsi vztahovačná..

zouii
Povídálka 50 příspěvků 06.01.17 18:07

Dle nových poznatků braní AD způsobuje ty „nové“ diagnozy dětí typu ADHD a podobně…

Tichošlápek
Extra třída :D 10427 příspěvků 06.01.17 18:07

@Silvia1107 jo - ta vyrovnanost z tebe vyloženě kape :lol:

Silvia1107
Povídálka 26 příspěvků 06.01.17 18:09

Jde čistě o pomoc, ne peníze. Praci mam, jsem v i spokojena. Ze člověk bere prášky, co je na Tom a myslím ze za to nemůže v některých případech, já se zeptala, odpověděla mi tady maminka která třeba bere třeba nebere, nejspíše si neprecezla cely text

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >