Darování vajíček- za jak dlouho?

Anonymní
15.6.21 20:03

Darování vajíček- za jak dlouho?

Ahoj holky, za jak dlouho když vás přidali do rejstříku dárců vajíček se vám ozvali, že jste vhodný a pujdete darovat? Já myslela, že když budu mit vše ok, tak hned budu moct darovat a oni si to zmrazej. Ale prý musim počkat, než si mě někdo vybere. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21
15.6.21 20:19

U nasi darkyne se nemrazily vajicka ale az embria, tim padem to muselo byt zkoordinovane a neslo to delat „na sklad“. Nicmene darkyni vybira klinika a ne klienti, to u nas nelze. Ono se asi ceka, az se jim sejde par a darkyne s vhodnymi fyzickymi znaky etc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 20:42

@par_z_prahy mně řekli, že si klienti vybírají podle popisu dárkyně aby bylo dítě podle “jejich představ”. Prý se můžou rozhodnout i pro krevní skupinu aby měli stejnou spolu. A až si mě někdo vybere oni mi dají vědět, že jsem pro někoho vhodná. Ale je to tedy asi normální, že se to nedělá hned a čeká se?

• Citovat
  • Nahlásit
21
15.6.21 20:57
@Anonymní píše:
@par_z_prahy mně řekli, že si klienti vybírají podle popisu dárkyně aby bylo dítě podle “jejich představ”. Prý se můžou rozhodnout i pro krevní skupinu aby měli stejnou spolu. A až si mě někdo vybere oni mi dají vědět, že jsem pro někoho vhodná. Ale je to tedy asi normální, že se to nedělá hned a čeká se?

zrejme ano, ale bohuzel nevim, jak dlouha je ta cekaci lhuta obvykla, my jsme byli ti na „druhe strane“. Ale v nasem pripade jsme nakonec my cekali na darkyni, protoze byly nejake potize s vypracovanim genetiky.
Co se tyka vyberu, tak se nas ptali na nejake obecne predstavy (vzdelani, typ postavy, barva vlasu), ale rozhodne to nebylo tak, ze by nam ukazali nejaky seznam darkyn a vyberte si. Ten vyber provedli oni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 00:18

Stellart

Rada bych se podelila o pribeh sestrenky, ktera trebaze napsala recenzi verejne pod svym jmenem, klinika Stellart ji smazala a po propusteni z nemocnice se sestrenkou chtel kvuli recenzi mluvit reditel kliniky.

„Pro me nejhorsi zazitek. Prisla jsem pouze na uvodni konzultaci ohledne darovani vajicek, kde mi byla podana ihned smlouva, kterou jsem musela podepsat. Pote, kdyz jsem chtela odejit a kvuli jejich pristupu do darovani vajicek nejit, bylo na me velice tlaceno z duvodu, ze jsem podepsala smlouvu a budu muset veskere naklady klinice za dosavadni peci uhradit. Pravnik mi pote sdelil, ze takove chovani by u soudu neobstalo a mela jsem to resit jinou cestou, nez se do zakroku nechat natlacit. Sla jsem tedy na zakrok, ihned po zakroku jsem nemohla vstat z postele a vedela jsem, ze je neco spatne, coz jsem rikala ihned sestre, ktera nevedela, co odpovedet. Tuto informaci jsem ihned rekla take lekari, ktery me operoval, ale zacal na me kricet, at si zajedu na pohotovost, ze to neni jeho starost a do zpravy mi napsal "pacientka bez potizi“. Rodina me odvezla rovnou do nemocnice, kde si me nechali na hospitalizaci a pomohli mi, lezela jsem na infuzich. Po propusteni jsem volala dle lekarske zpravy na kliniku, ze bych rada byla prepojena k lekari, ke kteremu jsem doposud chodila. Absolutni nezajem. Odpoved, ze se pan doktor ozve sam, ale uz se neozval… Nyni jezdim k novemu lekari na kontroly a uvidim, co bude dal. Vetsi hyenismus jsem nezazila, uz jen to, ze mi novy lekar vysvetlil, ze se mnohemu dalo predejit, kdybych nedostala injekci Ovitrelle, ktera se u mladych bezdetnych zen uz priblizne pet let nepouziva, nebot vede prave ke komplikacim/hospitalizaci v nemocnici. O takovych vecech by se melo informovat. Od zacatku slibuji veci, ktere nesplni. Treba i pan doktor, ktery mi do oci rekl na uvodni schuzce, ze tento zakrok nema zadna rizika a bude me operovat on sam, a pak uz jsem ho nevidela, protoze na recepci mi bylo sdeleno, ze on tyto operace nedela. Bylo toho mnoho a za me zkratka spatna zkusenost."

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat