Darování vajíčka opravdu tolik?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 16:29
Darování vajíčka opravdu tolik?

Zdravím, už delší dobu přemýšlím o tom darovat vajíčka. přijde mi to jako úžasná věc pomoci lidem co si nemůžou dovolit vlastní mimčo. A jelikož jsem studentka a jsem na intru tak by se mi teď i hodily nějaké té finance navíc. ale ta částka za to mi přijde nějaká až moc vysoká. kolik se teda cca dostává za jeden odběr?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Helca83
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 12.08.19 16:31

Kdyz si o tom zjistis vic informaci a rizik, mozna uz Ti tak vysoka neprijde, samozrejme zalezi s cim porovnavas - oproti odberu krve nebo plazmy a ulevam, ktere z techto odberu plynou, bude vysoka vzdy :think:

Karleon
Kelišová 5798 příspěvků 12.08.19 16:37

Tolik? Mně ta částka vzhledem k rizikům a vlastní podstatě veliká nepřijde.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1469 příspěvků 12.08.19 16:39

Když jsem jako studentka potřebovala prachy, šla jsem na brigádu. Možná bys to mohla také zkusit. Oproti darování vajíček, plazmy nebo třeba prodeji vlastní ledviny, je to výrazně bezpečnější a do budoucna prinosnejsi. ;)

Kresatkovi
Povídálka 25 příspěvků 12.08.19 16:39

Nejprve jdes na testy, kde se hodnoti spousta věcí. A je to dost přísně, tak je možné, že ani nebudeš splňovat požadavky.

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 7953 příspěvků 12.08.19 16:39

A ten pocit, že někde běhá tvoje dítě? :,(

jannina1
Závislačka 4839 příspěvků 12.08.19 16:40

Precti si nejake zkusenosti darkyn. Pokud chces riskovat sve zdravi a pripadnou neplodnost, smele do toho.

Helca83
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 12.08.19 16:42

Ja vlastne ani nevim, jak kliniky vybiraji darkyne, jestli vubec berou mlada bezdetna devcata, ptze jsem vzdy slysela o pripadech, kdy slo o zeny co uz mely vlastni deti, prave kvuli rizikum :nevim:

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 12.08.19 16:59

Ono ve srovnání oproti rizikům a následkům je to vlastně málo.
Navíc, nevím jak to máš se sex. životem, ale moje brigádnice chtěla darovat vajíčka - sama je z darovaných vajíček. Vyřadili ji, protože byla v té době panna.

Také jsem nad tím dříve uvažovala, ale bohužel jsou rizika pořád vysoká, takže jsem od toho upustila.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 12.08.19 17:17

Kamaradka z prace dostala 25 tisic v Plzni. Nevim kolik davaji jinde.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1619 příspěvků 12.08.19 17:18

Blazen…

Kriss Tina
Extra třída :D 11743 příspěvků 12.08.19 17:28

Ta částka není tolik. V porovnání s tím co to obnáší je to úplně prd. Máš tam zdravotní rizika a navíc u nás teda chtějí nějaký stupeň vzdělání (vysokoškolské) :think: plus teda musíš projít nějakými testy jestli se na to vůbec hodíš. Když půjdeš na 2 měsíce na brigádu vyděláš si stejně a neodneses to do budoucna ;)

Klopotkova
Extra třída :D 12991 příspěvků 12.08.19 17:29
@Bubla Bůčková píše:
A ten pocit, že někde běhá tvoje dítě? :,(
… ale ony Ti budou oponovat, že to není jejich dítě, protože ho neodnosily a neporodily. :?
Markéta80
Hvězda diskuse 45900 příspěvků 12.08.19 17:32

:mrgreen: fakt tolik? Mne to teda tak moc nepřijde. Ale jo rychle vydělané peníze ale za jakou cenu :? To bych raději šla doplnovat zboží ;) Zásoby vajíček nejsou bezedné ;)

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 12.08.19 17:34
@Anonymní píše:
ale ta částka za to mi přijde nějaká až moc vysoká.

No mně to za ničení vlastního zdraví teda nijak moc vysoký nepřijde, respektive - to by mi museli dát sakra víc, abych vůbec zvažovala, že pošlu do světa svůj genetický materiál a nechám do sebe napíchat ne koňské, ale dinosauří dávky hormonů.
Jo, sorry, já vím… diskuze „čekatelky na darovaná vajíčka“ tu má 45 tisíc reakcí… Ale já mám pořád ještě právo na svůj názor a svoje svědomí.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama