Daruj radost dětem, které si ji zaslouží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
novomamča
Ukecaná baba ;) 1572 příspěvků 3 inzeráty 15.12.16 23:57
Daruj radost dětem, které si ji zaslouží...

Kdyby jsi náhodou měla chuť udělat dobrej skutek a radost dítěti splněním jeho vánočního přání, muzes se i ty stát Ježíškem pro nekteré z dětí a zaslat mu dáreček podle jeho vánočního přání Ježíškovi. Stačí si ho jen rezervovat a už mu nikdo jiný nic nekoupí a jenom díky tobě se mu splní jeho přání. Pomůže i další posílání odkazu přátelům. DĚKUJU MOC! :andel: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
novomamča
Ukecaná baba ;) 1572 příspěvků 3 inzeráty 15.12.16 23:58
Ketris
Echt Kelišová 9815 příspěvků 16.12.16 00:19
:kytka: :hug:
afghani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 01:12

Stranka se mi neotevira…???

Halamka
Závislačka 3881 příspěvků 16.12.16 06:07

Proc anonym???

arada
Neúnavná pisatelka 16585 příspěvků 16.12.16 06:56

Přece aby byla důvěryhodná.

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 16.12.16 07:48

Vánoční přání Ježíškovi, a na úvodní straně na mě vyskočí Santa. :pocitac:

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 07:55

Děti z dětských domovů mají víc hraček a dárků než některé děti v normálních rodinách… na to bych nepřispívala :nevim:

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 07:56

No čumím aby si děcko z děcáku přálo dálniční známku… :D

arada
Neúnavná pisatelka 16585 příspěvků 16.12.16 09:06
@Doe_Jane píše:
No čumím aby si děcko z děcáku přálo dálniční známku… :D

Tak tu chce od santy a ježíškovi si napíše o auto.

arada
Neúnavná pisatelka 16585 příspěvků 16.12.16 09:08

Tak jsem jen trochu nakoukla a dětičky nejsou zrovna skromný.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 09:10
@arada píše:
Tak jsem jen trochu nakoukla a dětičky nejsou zrovna skromný.

proč taky když se najde tolik lidí kteří jim nadělí co si budou přát a vůbec neuvažují nad tím, že jinde by byli rádi i za pidi dárek :roll:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 16.12.16 09:15

@Doe_Jane Nemyslím si, že to tak úplně je. Také si všimni, kolik z těch děcek si nepřeje žádnou hračku nebo kravinku, ale např. spacák, ešus, cestovní tašku/kufr…
Naopak mi to přijde jako dost smysluplná akce. Ta děcka dostanou něco, co je jen pro ně a po čem třeba několik měsíců (případně i let) touží. Většinou se jedná o dárky, které si děti v běžných rodinách ani nemají potřebu přát, jelikož jsou to věci, které jim rodiče koupí i mimo Vánoce, narozeniny…

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 09:22
@malinika píše:
@Doe_Jane Nemyslím si, že to tak úplně je. Také si všimni, kolik z těch děcek si nepřeje žádnou hračku nebo kravinku, ale např. spacák, ešus, cestovní tašku/kufr…
Naopak mi to přijde jako dost smysluplná akce. Ta děcka dostanou něco, co je jen pro ně a po čem třeba několik měsíců (případně i let) touží. Většinou se jedná o dárky, které si děti v běžných rodinách ani nemají potřebu přát, jelikož jsou to věci, které jim rodiče koupí i mimo Vánoce, narozeniny…

dětské domovy mají tolik sponzorů, financí, ty děti mají i kapesné vyšší než polovina dětí v normálních rodinách, mají drahé telefony, televize, prostě vše po materiální stránce…
neříkám že si nemůžou přát spacák, ale že existují jiné organizace kde by to darování bylo více na místě protože nejsou tak dotované
ale ta dálniční známka mě dostala teda

NikysekR
Extra třída :D 10450 příspěvků 12 inzerátů 16.12.16 09:28

@Doe_Jane Ta dálniční známka je divná, to je fakt :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >