Reklama

Daruj radost dětem, které si ji zaslouží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 15.12.16 23:57
Daruj radost dětem, které si ji zaslouží...

Kdyby jsi náhodou měla chuť udělat dobrej skutek a radost dítěti splněním jeho vánočního přání, muzes se i ty stát Ježíškem pro nekteré z dětí a zaslat mu dáreček podle jeho vánočního přání Ježíškovi. Stačí si ho jen rezervovat a už mu nikdo jiný nic nekoupí a jenom díky tobě se mu splní jeho přání. Pomůže i další posílání odkazu přátelům. DĚKUJU MOC! :andel: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 15.12.16 23:58

http://www.daruj-detem.cz/detske-domovy

Ketris
Echt Kelišová 9296 příspěvků 16.12.16 00:19
:kytka: :hug:

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 01:12

Stranka se mi neotevira…???

Halamka
Závislačka 3436 příspěvků 16.12.16 06:07

Proc anonym???

arada
Extra třída :D 11675 příspěvků 16.12.16 06:56

Přece aby byla důvěryhodná.

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 16.12.16 07:48

Vánoční přání Ježíškovi, a na úvodní straně na mě vyskočí Santa. :pocitac:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 07:55

Děti z dětských domovů mají víc hraček a dárků než některé děti v normálních rodinách… na to bych nepřispívala :nevim:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 07:56

No čumím aby si děcko z děcáku přálo dálniční známku… :D

arada
Extra třída :D 11675 příspěvků 16.12.16 09:06
@Doe_Jane píše:
No čumím aby si děcko z děcáku přálo dálniční známku… :D

Tak tu chce od santy a ježíškovi si napíše o auto.

arada
Extra třída :D 11675 příspěvků 16.12.16 09:08

Tak jsem jen trochu nakoukla a dětičky nejsou zrovna skromný.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 09:10
@arada píše:
Tak jsem jen trochu nakoukla a dětičky nejsou zrovna skromný.

proč taky když se najde tolik lidí kteří jim nadělí co si budou přát a vůbec neuvažují nad tím, že jinde by byli rádi i za pidi dárek :roll:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 16.12.16 09:15

@Doe_Jane Nemyslím si, že to tak úplně je. Také si všimni, kolik z těch děcek si nepřeje žádnou hračku nebo kravinku, ale např. spacák, ešus, cestovní tašku/kufr…
Naopak mi to přijde jako dost smysluplná akce. Ta děcka dostanou něco, co je jen pro ně a po čem třeba několik měsíců (případně i let) touží. Většinou se jedná o dárky, které si děti v běžných rodinách ani nemají potřebu přát, jelikož jsou to věci, které jim rodiče koupí i mimo Vánoce, narozeniny…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 09:22
@malinika píše:
@Doe_Jane Nemyslím si, že to tak úplně je. Také si všimni, kolik z těch děcek si nepřeje žádnou hračku nebo kravinku, ale např. spacák, ešus, cestovní tašku/kufr…
Naopak mi to přijde jako dost smysluplná akce. Ta děcka dostanou něco, co je jen pro ně a po čem třeba několik měsíců (případně i let) touží. Většinou se jedná o dárky, které si děti v běžných rodinách ani nemají potřebu přát, jelikož jsou to věci, které jim rodiče koupí i mimo Vánoce, narozeniny…

dětské domovy mají tolik sponzorů, financí, ty děti mají i kapesné vyšší než polovina dětí v normálních rodinách, mají drahé telefony, televize, prostě vše po materiální stránce…
neříkám že si nemůžou přát spacák, ale že existují jiné organizace kde by to darování bylo více na místě protože nejsou tak dotované
ale ta dálniční známka mě dostala teda

NikysekR
Extra třída :D 10272 příspěvků 3 inzeráty 16.12.16 09:28

@Doe_Jane Ta dálniční známka je divná, to je fakt :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama