Daruje někdo funkční mobil pro potřebnou starší paní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 05.02.18 12:15
Daruje někdo funkční mobil (potřebné starší paní)?

Milé maminky, chodila jsem jako dobrovolník pomáhat seniorům přes Sue Ryder. Teď chodím už jen soukromě za paní 87 let,nikoho nemá.Soběstačná, na domov důchodců to není, takže pomoct s těžším nákupem a náročnějším úklidem, přinést knihy z knihovny atd. Paní bydlí v nájemnm malém bytě, má nízký důchod, a i přes příspěvek na bydlení (Praha viz ceny nájemného) je na tom finančně špatně. Nosím jí jídlo, koupila jsem ložní prádlo atd. Zdarma, nic za to nechci. Potřebovala bych pro ni funkční mobil (s funkční baterií a nabíječkou).Má někdo a byl by ochoten věnovat? Poštovné uhradím. Vhodné by byly i ručníky (i starší, ale prosím, ne tak seprané, aby mělo ještě smysl je dávat),nějaké talíře (jak se jí třese ruka, občas jí upadnou, hrnky a další nádobí jsem dokoupila), vitamín C anebo multiviamíny(ne­prošlé, z hygienických důvodů prosím nenačaté),even­tuálně nějaký mls, cukrovinku, :lol:,neprošlý (diabetes nemá)nebo trvanlivé potraviny, z hyg. důvodu nenačaté, neprošlé. Nejedná se o organizovanou charitu! Jde o soukromou pomoc. Po Praze mohu přijet,event.syn. Můžete i paní odvézt, ale musela bych předem domluvit, neotevírá cizím lidem. Možno i poslat, ale protože pošta nechává jen lístek, musela bych pro to na poštu stejně já, mám oprávnění jí to vyzvedávat. Jedu k ní s velkým balíkem od nás příští týden. Pokud je někdo z Prahy, možno vzít i k nám, jsme u Štěpánské ulice.Prosím SZ a děkuji :* :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

mojaa
Kecalka 131 příspěvků 05.02.18 12:19
.

Zkuste 100% Ježíškova vnoučata ????????

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 05.02.18 12:21

@mojaa ale to je snad jen o vanocich, ne?

Enicka
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 05.02.18 12:26

Jeziskova vnoucata myslím fungují pořád.

mojaa
Kecalka 131 příspěvků 05.02.18 12:27

Pořád fungují, nechali to běžet ;)

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 05.02.18 12:29

@Enicka dekuji,ted jsem se divala, projekt je ale jen pro seniory z domovu duchodcu, ktere se do nej zapoji, presto dekuji :kytka:

mojaa
Kecalka 131 příspěvků 05.02.18 12:32

Nápiste jim a domluvte se, dá se s něma dobře domluvit.

novakova.t
Závislačka 3176 příspěvků 1 inzerát 05.02.18 12:32

Mobil novy nejlevnější s nabijeckou a je tam i záruka samozřejmě tak je za 299,– rucniky ty se dají sehnat v hrabarne. Ja si myslím ze je lepší pořídit pani nový.

Enicka
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 05.02.18 12:34

@maskovak Myslím,ze když se ozvete, tak tam paní klidně připišou. Aspoň to zkuste :) Poslala bych, ale nemam tel. navíc. :,(

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 05.02.18 12:39
@mojaa píše:
Nápiste jim a domluvte se, dá se s něma dobře domluvit.

napsat jim zkusit mohu, ale pokud má projekt jasná pravidla a stojí na pevné smlouvě s domovy důchdců, nejsem si jista, že tam zapojí soukromou seniorku, přesto děkuji za tip.Prosím, pište mi SZ, kdo by byl ochoten přímo pomoci,spíše než tipy kde hledat pomoc nebo co kde stojí. Že se dá koupit levný mobil a věci v second handu to vím, ale i tam to něco stojí, a je potřeba tam jet atd. Dávám paní dost, časově taky už víc nezvládám, a momentálně už nemůžu víc, proto se obracím i na jiné lidičky. Pokud by jí chtěl někdo také pomoct s úklidem a dalšími věcmi, ráda také dám kontakt. Děkuji :*

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 05.02.18 12:40

@Enicka :kytka:

Petruna21
Echt Kelišová 9792 příspěvků 05.02.18 12:48
8o :think:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 05.02.18 12:51

Ještě dodávám, že pro serioznost mohu samozřejmě dát i na paní kontakt nebo udělat fotky, že věci opravdu dostala.Ahoj a všem hezký den :kytka:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 05.02.18 13:05

Dekuji za sz, ktere pisete, musim do prace, vecer odepisi :kytka:

jenny.fields
Generální žvanilka 24375 příspěvků 05.02.18 13:11
@Petruna21 píše:
8o :think:

Pripomina ti to neco? :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama