Daruji kočárek mamince v nouzi

323
11.12.19 12:42

Daruji kocarek mamince v nouzi

Zdravim. Nevim kam presne inzerovat a proto jsem se rozhodla zalozit toto tema tady.
Mam k dispozici kocarek (plne funkcny, neposkozeny, unisex slonova kost, hluboky i sportak dokopy, opravdu plne funkcny a moc hezky) a rada bych udelala nekomu radost, kdo to opravdu potrebuje. Takze bych kocarek i s prislusnou vybavou rada darovala nekomu, kdo se ted nachazi napr ve financi tisni a nemuze si kocarek dovolit.
Neuverejnim foto a ani znacku kvuli spekulantum, na ktere jsem narazila jinde. To bych mohla rovno prodat. Ale jelikoz je tato moznost nekomu fakt pomoct, rada to udelam.
Prosim, znate nekoho, kdo by to ted potreboval? Idealne odvoz z Prahy.
At ma nekdo radost k vanocum.
Foto pak klidne poslu do zpravy.
Dekuji moc!

P. s. nemocnice a azylove domy jsem zatim vynechala. Maji tam kocarku ted celkem dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
225
11.12.19 13:01

Mam taky kocar, ktery bych chtela darovat.. nikdo ho uz rok nechce, jen „vycuranci“, kteri podle profilu na fb maji na cigara a pivo, ti at si koupi.. je moc krasny a nebyl levny… dnes chce kazdy novy.. bavila jsem se s jednou pani v charite a nestacila jsem se divit, jaci lidi dokazou byt.. to si ho radsi necham ve sklepe, nez abych ho za 2 dny nasla rozbity v potoku - opravdu realita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
11.12.19 13:23

Pokud by jste nenašly někoho v nouzi a chtěli ať kočárek dál slouží, můžete ho darovat pestounům. Taky jsem rozdávala komplet vybavičku po dětech. Dokonce jsem se kvůli tomu přihlásila na fb do několika skupin maminek v nouzi, ale po pár měsících jsem se zase ohlásila. Vše jsem nakonec dala pestounům, ti si těchto věcí opravdu váží. Případně se můžete zkusit obrátit na domov sv. Maří Magdaleny pro maninky a děti v Jiřetíně pod Jedlovou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
13.12.19 13:43

Dekuji holky. Obvolala jsem azylove domy atd a vsude je ted dostatek.
Ozvala se mi ale jedna maminka. Tak uvidime, snad to dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat