Daruji lístky na dnešní dětské představení - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zázvorka
Kecalka 105 příspěvků 07.01.17 09:23
Daruji lístky na dnešní dětské představení - Praha

Ahoj, onemocnělo mi dnes dítě a mám tu 2 lístky do Divadla Kampa na dnešek na 15:00 hodin na Dobrodružné putování ducha Ducháčka (představení pro děti od 4 let), takže bych je darovala, pokud to některá ještě stíháte. Jsou to e- lístky, takže přepošlu a stačí vytisknout.
Stránky divadla: http://www.divadlokampa.cz

Reakce:

Luska
Kecalka 292 příspěvků 07.01.17 09:29

Škoda, že jsem z Č. Krumlova :), jinak bych brala…

lemyk
Kecalka 206 příspěvků 07.01.17 09:36

Dobrý den, byla bych za ne moc rada. Dnes se do Prahy zrovna chystame. lemyk@ seznam.cz Take jsem nedavno darovala, kdyz syn onemocnel. :?

zázvorka
Kecalka 105 příspěvků 07.01.17 09:41
@lemyk píše:
Dobrý den, byla bych za ne moc rada. Dnes se do Prahy zrovna chystame. lemyk@ seznam.cz Take jsem nedavno darovala, kdyz syn onemocnel. :?

lemyk
Kecalka 206 příspěvků 07.01.17 09:42

Také si říkám, ani nemůžu věřit. Mám to tam. Ještě jednou děkujeme za zpestření programu dnešního dne :). Brzy se uzdravte! :mavam:

zázvorka
Kecalka 105 příspěvků 07.01.17 10:23

Není zač, díky :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >