Reklama

Daruji lístky na dnešní dětské představení - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zázvorka
Kecalka 105 příspěvků 07.01.17 09:23
Daruji lístky na dnešní dětské představení - Praha

Ahoj, onemocnělo mi dnes dítě a mám tu 2 lístky do Divadla Kampa na dnešek na 15:00 hodin na Dobrodružné putování ducha Ducháčka (představení pro děti od 4 let), takže bych je darovala, pokud to některá ještě stíháte. Jsou to e- lístky, takže přepošlu a stačí vytisknout.
Stránky divadla: http://www.divadlokampa.cz

Reklama

Reakce:

Luska
Kecalka 277 příspěvků 07.01.17 09:29

Škoda, že jsem z Č. Krumlova :), jinak bych brala…

lemyk
Kecalka 205 příspěvků 07.01.17 09:36

Dobrý den, byla bych za ne moc rada. Dnes se do Prahy zrovna chystame. lemyk@ seznam.cz Take jsem nedavno darovala, kdyz syn onemocnel. :?

zázvorka
Kecalka 105 příspěvků 07.01.17 09:41
@lemyk píše:
Dobrý den, byla bych za ne moc rada. Dnes se do Prahy zrovna chystame. lemyk@ seznam.cz Take jsem nedavno darovala, kdyz syn onemocnel. :?

lemyk
Kecalka 205 příspěvků 07.01.17 09:42

Také si říkám, ani nemůžu věřit. Mám to tam. Ještě jednou děkujeme za zpestření programu dnešního dne :). Brzy se uzdravte! :mavam:

zázvorka
Kecalka 105 příspěvků 07.01.17 10:23

Není zač, díky :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama