Daruji oblečení pro matku ve finanční tísni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
michellll
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 08.11.14 20:04
daruji lro matku ve financni tisni

Daruji pro matku ve financni tisni obleceni na holcicku 3-12 mesicu obleceni..ale musi si pro to bud dojet. pouze ve financni situaci

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.11.14 20:05

@michellll zkus azylák nebo tak něco :think: jak přes net zjistíš, že je ve finanční tísni? :think:

Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 20:05

Matka ve fin. tísni nemá ani net, zanes do Adry třeba :-)

michellll
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 08.11.14 20:12
@martina.se píše:
@michellll zkus azylák nebo tak něco :think: jak přes net zjistíš, že je ve finanční tísni? :think:

To jsem zkousela a v azylaku atd. rekli ze maj dost sponzoru a pokud to neni uplne nove ze to nechteji…a to jestli je v nouz..asi pres net sice nepoznam, ale doufam ze ro nebude nekdo kdo toho vyuzije aby mel neco zadarmo..proste jsem jen chci nekomu pomoct :dance:

Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 08.11.14 20:12
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.11.14 20:14

@michellll jasné, to chápu.. můžeš zkusit ještě klokánek, tam shánějí kde co.. :think: jen prostě tu se pohybuje dost vychcánků, kterým něco daruješ a oni to obratem prodají :zed:

michellll
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 08.11.14 20:17
@martina.se píše:
@michellll jasné, to chápu.. můžeš zkusit ještě klokánek, tam shánějí kde co.. :think: jen prostě tu se pohybuje dost vychcánků, kterým něco daruješ a oni to obratem prodají :zed:

Toho se jedineho bojim abych tady jednku nevidela na bazarku moje veci to mas pravdu :think: kazdopadne chci aby si pro to maminka dojela nebo aspon zaplatila postovne oblecku mam 180 kusu i zimni bundu znackovou atd…a na bazarku tady uz to mam dlouho a nikdo to koupit nechce :nevim:

NeonN
Generální žvanilka 24980 příspěvků 08.11.14 20:17

@michellll A co do kojeňáku? Tam by to podle mě mohli uvítat :think: Na menší děti (novorozence) se u nás dost dává do porodnic a ty jsou vždy nadšený :think:

michellll
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 08.11.14 20:19
@martina.se píše:
@michellll jasné, to chápu.. můžeš zkusit ještě klokánek, tam shánějí kde co.. :think: jen prostě tu se pohybuje dost vychcánků, kterým něco daruješ a oni to obratem prodají :zed:

Klokanek tam jsem byla a vybrali si jen co se jim libi..takze samozrejmne jen 3 teplakovky benneton a zbytek ze nechtej takze jsem se stim tahla jak blbka :zed:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.11.14 20:23

@michellll tak to rozděl na menší sety :think: nebo to frkni na FB do nějakých skupin mamin z okolí.. :think:

Hadumi
Extra třída :D 13726 příspěvků 08.11.14 20:26

@michellll a co pěstounské rodiny? koukala jsem na profil, v Praze je Rozum a cit, pak Dobrá rodina. My bychom to pro naše rodiny brali hned, jen nejsme pražští.

michellll
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 08.11.14 20:34

Dekuji moc holky snad to udam :)

michellll
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 08.11.14 20:35

Jelikoz po zime budu zas vyklizet tak at se mi to tady nehromadi

Natyna
Echt Kelišová 9330 příspěvků 08.11.14 20:43

@michellll prosím, máš SZ

michellll
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 08.11.14 21:05

Darovano :dance:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >