Daruji matce samoživitelce dětské oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Radek28
Nováček 2 příspěvky 04.01.19 14:10
Daruji matce samoživitelce dětské oblečení

Vím, že je to netypické, že tu píše muž, tak doufám, že vám to nebude vadit. Myslím si, že je to nejlepší místo, kde to mohu napsat. Daruji matce samoživitelce dětské oblečení pro dvouletou holčičku vel.98. Jedná se o několik triček a mikiny. Osobní předání v Brně. V případě zájmu mi napište email na ***@seznam.cz. Mohu vám poslat fotky oblečení. Je mi o to pomoct tam, kde je třeba

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bozka007
Ukecaná baba ;) 1108 příspěvků 16 inzerátů 04.01.19 14:13

Přeju,at se oblečení dostane do správných rukou. Dlouho nabízím v bazarku věci zadarmo (za poštovné) a nikdo se o ne nehlásí.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15894 příspěvků 04.01.19 14:23

tak doufám, že ty věci pak nenajdeš jak je někdo prodává

Káťa19
Extra třída :D 13624 příspěvků 04.01.19 14:32

@Radek28 možná by bylo dobré dát to i do inzerátu zdarma a napsat sem, odkud jsi :kytka:
Případně bych zkusila v místních skupinkách (podle města) nabídnout, třeba nějaká maminka o někom ví, na doporučení by to bylo nejlepší

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2131 příspěvků 1 inzerát 04.01.19 14:35

Nabídněte to kojeňákům nebo dětským domovům, tam to využijí spíš :palec:

janny079
Zasloužilá kecalka 955 příspěvků 04.01.19 14:41

Zusila bych nejaky brnensky azylak… :)

Kriss Tina
Extra třída :D 11632 příspěvků 04.01.19 14:46

@Bídžej těžko, to se tu probírá denně, DD jsou přecpané hadrama, ty děti tam mají značkové a nějaké obnošené nosit nebudou.
Koukla bych na fb na skupinky co máte v okolí nebo dala inzerát třeba na letgo, za odvoz…

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15894 příspěvků 04.01.19 14:48

dávala jsem do doma pro matky s dětmi v nouzi a byli rádi

mmm.r
Povídálka 27 příspěvků 04.01.19 15:12

Taky bych to dala do nejakeho azyloveho domu pro matky s detmi…V detskych domovech chteji nove veci..Ale maminky v AD za to budou urcite rady..I kdyz teda nedelala bych si iluze,ze to zamestnanci nejdriv neproberou a nevyberou pro sebe :)

Bábrdl
Generální žvanilka 24454 příspěvků 04.01.19 15:14
@ka2ka píše:
tak doufám, že ty věci pak nenajdeš jak je někdo prodává

No a?
Pokud je v nouzi a zjistí, že něco nevyužije, fakt ti tááááááák strašně vadí, že to prodá a trží stovku? 8o

Ještě aby za to nekoupila třeba dětem čokoládu. Nebo kindrvajíčko. Hrůza… 8o

Bábrdl
Generální žvanilka 24454 příspěvků 04.01.19 15:15
@Bídžej píše:
Nabídněte to kojeňákům nebo dětským domovům, tam to využijí spíš :palec:
:lol: :lol: :lol:

Děti z DD chodí oblíkané jako ze žurnálu. Nepotřebují sekáč.

Bábrdl
Generální žvanilka 24454 příspěvků 04.01.19 15:18

Myslíš to dobře :srdce:, ale nejlepší je hodit to do charitativního kontejneru. Pokud se teda někdo neozve.

https://dchb.charita.cz/…u-na-satsvo/

araw
Neúnavná pisatelka 16764 příspěvků 04.01.19 16:37
@Bídžej píše:
Nabídněte to kojeňákům nebo dětským domovům, tam to využijí spíš :palec:

To je pěkná hloupost. Tam mají hadrů hodně. Darovat to matce v nouzi pomůže daleko víc. A ten zmiňovaný prodej? Vždyť hadry jsou dneska skoro neprodejné, pokud si s tím dá tu dřinu a něco prodá, pak to nedělá pro zábavu. Daruji- neřeším :pankac:

Bábrdl
Generální žvanilka 24454 příspěvků 04.01.19 16:42
@araw píše:
To je pěkná hloupost. Tam mají hadrů hodně. Darovat to matce v nouzi pomůže daleko víc. A ten zmiňovaný prodej? Vždyť hadry jsou dneska skoro neprodejné, pokud si s tím dá tu dřinu a něco prodá, pak to nedělá pro zábavu. Daruji- neřeším :pankac:

Přesně tak. Lidi s hadrama někdy strašně nadělají (nemyslím tedy zakladatele). I já jsem to kdysi „prožívala“.
Ale někteří jakože chtějí být za ty hodné, že „darovali“, ale běda, jak by se někdo opovážil prodat třeba svetr, který je dítěti úzký… To už je PROBLÉM!!!!

Takže darovat „potřebným“ použité hadry jistě, ale dovolit jim, aby se rozhodli, co s nima ne-e!

Já když někomu dám pytel hadrů, vždycky to doprovodím slovy „co se ti nebude hodit, rozdej, použij na hadr, hoď do kontejneru…“ Jen vždycky prosím nedávat to do směsného odpadu, ale ani to nějak nevyžaduju.

Pokud by někdo něco z toho prodal, fakt by mi to nevadilo. Naopak bych doufala, že si tu padesátikorunu náležitě užil. :mrgreen:

Káťa19
Extra třída :D 13624 příspěvků 05.01.19 09:23
@araw píše:
To je pěkná hloupost. Tam mají hadrů hodně. Darovat to matce v nouzi pomůže daleko víc. A ten zmiňovaný prodej? Vždyť hadry jsou dneska skoro neprodejné, pokud si s tím dá tu dřinu a něco prodá, pak to nedělá pro zábavu. Daruji- neřeším :pankac:

souhlasím a ty kontejnery charity jsou plné a pomoct mamince v nouzi si myslím, že je nejlepší nápad :kytka:
ještě jsem si vzpomněla - tady na těchto stránkách shromažďují věci od maminek a dál přeposílají potřebným maminkám v nouzi, tak to by nebylo špatné a nebo si přímo vyžádat, pokud mají kontakt na někoho, komu by to mohlo pomoci :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama