Daruji matce samoživitelce dětské oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Radek28
Nováček 2 příspěvky 04.01.19 14:10
Daruji matce samoživitelce dětské oblečení

Vím, že je to netypické, že tu píše muž, tak doufám, že vám to nebude vadit. Myslím si, že je to nejlepší místo, kde to mohu napsat. Daruji matce samoživitelce dětské oblečení pro dvouletou holčičku vel.98. Jedná se o několik triček a mikiny. Osobní předání v Brně. V případě zájmu mi napište email na ***@seznam.cz. Mohu vám poslat fotky oblečení. Je mi o to pomoct tam, kde je třeba

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bozka007
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 20 inzerátů 04.01.19 14:13

Přeju,at se oblečení dostane do správných rukou. Dlouho nabízím v bazarku věci zadarmo (za poštovné) a nikdo se o ne nehlásí.

ka2ka
Extra třída :D 13423 příspěvků 04.01.19 14:23

tak doufám, že ty věci pak nenajdeš jak je někdo prodává

Káťa19
Echt Kelišová 8133 příspěvků 19 inzerátů 04.01.19 14:32

@Radek28 možná by bylo dobré dát to i do inzerátu zdarma a napsat sem, odkud jsi :kytka:
Případně bych zkusila v místních skupinkách (podle města) nabídnout, třeba nějaká maminka o někom ví, na doporučení by to bylo nejlepší

Bídžej
Kecalka 395 příspěvků 04.01.19 14:35

Nabídněte to kojeňákům nebo dětským domovům, tam to využijí spíš :palec:

janny079
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 04.01.19 14:41

Zusila bych nejaky brnensky azylak… :)

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6971 příspěvků 04.01.19 14:46

@Bídžej těžko, to se tu probírá denně, DD jsou přecpané hadrama, ty děti tam mají značkové a nějaké obnošené nosit nebudou.
Koukla bych na fb na skupinky co máte v okolí nebo dala inzerát třeba na letgo, za odvoz…

ka2ka
Extra třída :D 13423 příspěvků 04.01.19 14:48

dávala jsem do doma pro matky s dětmi v nouzi a byli rádi

mmm.r
Nováček 10 příspěvků 19 inzerátů 04.01.19 15:12

Taky bych to dala do nejakeho azyloveho domu pro matky s detmi…V detskych domovech chteji nove veci..Ale maminky v AD za to budou urcite rady..I kdyz teda nedelala bych si iluze,ze to zamestnanci nejdriv neproberou a nevyberou pro sebe :)

Bábrdl
Generální žvanilka 22050 příspěvků 04.01.19 15:14
@ka2ka píše:
tak doufám, že ty věci pak nenajdeš jak je někdo prodává

No a?
Pokud je v nouzi a zjistí, že něco nevyužije, fakt ti tááááááák strašně vadí, že to prodá a trží stovku? 8o

Ještě aby za to nekoupila třeba dětem čokoládu. Nebo kindrvajíčko. Hrůza… 8o

Bábrdl
Generální žvanilka 22050 příspěvků 04.01.19 15:15
@Bídžej píše:
Nabídněte to kojeňákům nebo dětským domovům, tam to využijí spíš :palec:
:lol: :lol: :lol:

Děti z DD chodí oblíkané jako ze žurnálu. Nepotřebují sekáč.

Bábrdl
Generální žvanilka 22050 příspěvků 04.01.19 15:18

Myslíš to dobře :srdce:, ale nejlepší je hodit to do charitativního kontejneru. Pokud se teda někdo neozve.

https://dchb.charita.cz/…u-na-satsvo/

araw
Neúnavná pisatelka 16702 příspěvků 04.01.19 16:37
@Bídžej píše:
Nabídněte to kojeňákům nebo dětským domovům, tam to využijí spíš :palec:

To je pěkná hloupost. Tam mají hadrů hodně. Darovat to matce v nouzi pomůže daleko víc. A ten zmiňovaný prodej? Vždyť hadry jsou dneska skoro neprodejné, pokud si s tím dá tu dřinu a něco prodá, pak to nedělá pro zábavu. Daruji- neřeším :pankac:

Bábrdl
Generální žvanilka 22050 příspěvků 04.01.19 16:42
@araw píše:
To je pěkná hloupost. Tam mají hadrů hodně. Darovat to matce v nouzi pomůže daleko víc. A ten zmiňovaný prodej? Vždyť hadry jsou dneska skoro neprodejné, pokud si s tím dá tu dřinu a něco prodá, pak to nedělá pro zábavu. Daruji- neřeším :pankac:

Přesně tak. Lidi s hadrama někdy strašně nadělají (nemyslím tedy zakladatele). I já jsem to kdysi „prožívala“.
Ale někteří jakože chtějí být za ty hodné, že „darovali“, ale běda, jak by se někdo opovážil prodat třeba svetr, který je dítěti úzký… To už je PROBLÉM!!!!

Takže darovat „potřebným“ použité hadry jistě, ale dovolit jim, aby se rozhodli, co s nima ne-e!

Já když někomu dám pytel hadrů, vždycky to doprovodím slovy „co se ti nebude hodit, rozdej, použij na hadr, hoď do kontejneru…“ Jen vždycky prosím nedávat to do směsného odpadu, ale ani to nějak nevyžaduju.

Pokud by někdo něco z toho prodal, fakt by mi to nevadilo. Naopak bych doufala, že si tu padesátikorunu náležitě užil. :mrgreen:

Káťa19
Echt Kelišová 8133 příspěvků 19 inzerátů 05.01.19 09:23
@araw píše:
To je pěkná hloupost. Tam mají hadrů hodně. Darovat to matce v nouzi pomůže daleko víc. A ten zmiňovaný prodej? Vždyť hadry jsou dneska skoro neprodejné, pokud si s tím dá tu dřinu a něco prodá, pak to nedělá pro zábavu. Daruji- neřeším :pankac:

souhlasím a ty kontejnery charity jsou plné a pomoct mamince v nouzi si myslím, že je nejlepší nápad :kytka:
ještě jsem si vzpomněla - tady na těchto stránkách shromažďují věci od maminek a dál přeposílají potřebným maminkám v nouzi, tak to by nebylo špatné a nebo si přímo vyžádat, pokud mají kontakt na někoho, komu by to mohlo pomoci :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >