Daruji paralen pro staršího člověka

24.3.20 07:08

Daruji paralen pro staršího člověka

Dobrý den

Četla jsem článek o tom jak starší pan obíhal lékárny a snažil se koupit paralen, byl nešťastný ze ho nesehnal :,(, starší pan, dedecek, který by do lékárny ani raději chodit neměl… tohoto pana se mi asi vypátrat nepodaří, byl z olomouckého kraje a třeba ho už sehnal. Ale pokud by jste věděli o někom podobném, napište… stále na tohoto pana myslím :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.3.20 07:31

Jestli chceš tak jej můžeš darovat mě. Já ze zdr. důvodu mohu jen paralen, vše ostatní by mi mohlo hodně ublížit. Takže z důvodu že se vše vykoupilo nemám nic, čím bych jsem si mohla pomoc, kdyby bylo potřeba ….

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5269
24.3.20 07:35

V patek jeste v lekarnach meli.To fakt lidi nemaji ani krabicku navic?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 07:40

U vás možna, u nás ne v pátek jsem oblítla všechny lékárny a nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 07:48

Kamarádka je lékárnice a říkala, že lidi jsou jak blázni. Neee, že by si koupili 1-2 krabičky, ale 5-8 krabiček. Stačí, aby se na netu objevila pitomost a už to frčí. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3414
24.3.20 07:49

Tady se ukazuje, jak lidi absolutně pokulhávají v základních dovednostech. Přeci každý má nějakou domácí lekarnicku obsahující běžné léky.. zvlášť když něco potřebuju, nebo nic jiného nemůžu, tím spíš to doma mám v zásobě. Neříkejte, že nemáte doma už ani jeden prášek. Pokud fakt ne a akutně ho teď potřebujete, řešte to s lékařem. Pokud jsou vážné zdravotní důvody, určitě příslušné léky dostanete. Nechápu, proč to všichni vykupují. Něco ma doma každý a kdyby si všichni sli koupit léky až těsně předtím, než spotřebují ty z domova (čili ve chvíli, kdy jsou nemocní a lek aktivně uzivaji), žádný nedostatek nebo vykoupena lékárny by se nekonaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70621
24.3.20 07:49
@smajlik345 píše:
U vás možna, u nás ne v pátek jsem oblítla všechny lékárny a nic…

No a nic nemas presne z toho duvodu, ze se hodne lidi zachovalo jako ty, rychle ho koupili, kdyby neco…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
613
24.3.20 07:53
@tmavíček píše:
Kamarádka je lékárnice a říkala, že lidi jsou jak blázni. Neee, že by si koupili 1-2 krabičky, ale 5-8 krabiček. Stačí, aby se na netu objevila pitomost a už to frčí. :roll:

Opravdu? To je silenstvi. To nekdo opravdu spotrebuje tolik krabicek? Mozna nakupuji i pro sousedy a rozvetvenou rodinu. Pak se nedostava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
613
24.3.20 07:55

@chaela Presne, neco na horecku, na stipance, na nevolnost, prujem, naplasti… To je zaklad, ktery je doma tak nejak porad, ne? A nemusi to byt od kazdeho 5 krabicek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 07:56
@chaela píše:
Tady se ukazuje, jak lidi absolutně pokulhávají v základních dovednostech. Přeci každý má nějakou domácí lekarnicku obsahující běžné léky.. zvlášť když něco potřebuju, nebo nic jiného nemůžu, tím spíš to doma mám v zásobě. Neříkejte, že nemáte doma už ani jeden prášek. Pokud fakt ne a akutně ho teď potřebujete, řešte to s lékařem. Pokud jsou vážné zdravotní důvody, určitě příslušné léky dostanete. Nechápu, proč to všichni vykupují. Něco ma doma každý a kdyby si všichni sli koupit léky až těsně předtím, než spotřebují ty z domova (čili ve chvíli, kdy jsou nemocní a lek aktivně uzivaji), žádný nedostatek nebo vykoupena lékárny by se nekonaly.

Souhlasím. Balení Paralenu máme doma vždycky, stejně tak Ibalgin, kapky do nosu, pastilky do krku apod. Další kupujeme až když někdo onemocní, aby zase bylo do zásoby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 07:57
@j.a.n.i1 píše:
No a nic nemas presne z toho duvodu, ze se hodne lidi zachovalo jako ty, rychle ho koupili, kdyby neco…

jenže oni mohou i jiné léky, já ne. A určitě nemám potřebu kupovat 5 krabiček, ale 2 krabičky by stačili…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70621
24.3.20 08:00
@smajlik345 píše:
jenže oni mohou i jiné léky, já ne. A určitě nemám potřebu kupovat 5 krabiček, ale 2 krabičky by stačili…

Tak pokud je to tak zasadni, tak jednu doma mas a dalsi aktualne nepotrebujes, kdyz ti nic neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2731
24.3.20 08:04

Neni a ani lekar nepomuze, ani nemocnice a jina zarizeni nemaji klasicky paralen. Diky znamostem jsem sehnala par krabiček toho stejneho s jinym nazvem. Ja jsem sice pul baleni paralenu mela, ale moji rodiče nic, takze jsem radeji sehnala. I kdyby to byla nejaka nahoda ze několika lidem ten ibalgin ublížil, tak to riskovat nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48173
24.3.20 08:07
@smajlik345 píše:
U vás možna, u nás ne v pátek jsem oblítla všechny lékárny a nic…

Byla jsem ve ctvrtek v lekarnach Dr. Max a opravdu nemeli. Ze je dlouhodoby vypadek. Dal mi prasky, ktere maji stejne slozeni, ale ma to jiny nazev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5360
24.3.20 08:12

Byla jsem včera v lékárně a měli tam Paralenu spoustu, měli ho vystaveny na pultě, připadlo mi, že dostali novou várku. Zkuste znovu zajít. Nejdříve raději zavolat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama