Daruji zodpovědným pejskařům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

libuskavic
Povídálka 39 příspěvků 23.02.18 13:19
Daruji zodpovědným pejskařům

Daruji několik nových balení kvalitních německých pamlsků pro psy doplněných o chia semínka. Našemu pejskovi nevyhovují. POZOR! Pouze zkušenému pejskaři, který pejska sleduje a všiml by si, že mu mlsy také event. nevyhovují, proto nedávám do útulku, tam na to koukat na psy jak tráví nemají čas. Zřejmě mu tam vadí právě semínka. Praha nebo pošlu.

Příspěvek upraven 23.02.18 v 23:26

Reklama

Reakce:

Ice79
Závislačka 2545 příspěvků 23.02.18 13:49

Nechci zas :mrgreen: být za rýpala, ale vážně existuje někdo, kdo cpe chia semínka i psovi?? 8o

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 23.02.18 13:53

@libuskavic Prosím tě, od kdy prodávají v drogeriích kvalitní krmivo pro psy? :D Já se vůbec nedivím, že to tvému pejskovi nesedlo. Já bych to vyhodila.

Ice79
Závislačka 2545 příspěvků 23.02.18 14:01
@Čičorečka píše:
@libuskavic Prosím tě, od kdy prodávají v drogeriích kvalitní krmivo pro psy? :D Já se vůbec nedivím, že to tvému pejskovi nesedlo. Já bych to vyhodila.

Jo jo, ač nejsem pejskařka, taky mě to napadlo. :roll:

Boudová
Kelišová 6006 příspěvků 23.02.18 14:11

No já bych i chtěla vidět to balení co by tem psům neodbornych majitelů tolik uškodilo. :lol:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 23.02.18 14:37

@Boudová poblít nebo podělat se může pes po všem, na co není zvyklý. Jinému to naopak může třeba sednout. Takový haló kvůli pamlskům z drogerky :D To by právě ten “zkušený pejskař” asi nedělal. Mýmu psovi to nesedlo? Útulek a nebo odpadkový koš. Nazdar bazar :D

Boudová
Kelišová 6006 příspěvků 23.02.18 15:12

@Čičorečka no asi tak. :palec:

tajaaa
Povídálka 39 příspěvků 23.02.18 18:35

My taky kupujeme v Tetě odzkoušené pamlsky které našemu pejskovi moc chutnají vůbec bych to neodsuzovala prostě mu to jen nesedlo sice chia semínka no nevím nevím ale jistě to nebu tak zle jak tu většina píše :* :D

libuskavic
Povídálka 39 příspěvků 23.02.18 23:26

Je tam 80% masa, bio kvalita…Obvykle jsou vyprodané, takže, milé rýpalky, zřejmě to někdo kupuje a je spokpjen…Snad se některým z vás rejpavými komentáři aspoň trochu duševně ulevilo :poblion: Nechtěla jsem vyhodit 20 balení

libuskavic
Povídálka 39 příspěvků 23.02.18 23:29

@Ice79 Jen si počti:http://www.muj-pes.cz/…vy-1209.html
Jinak psi jsou jako lidé-někomu to vyhovuje, někomu ne, našemu ne. Omlouvám se tedy, že jsem se odvážila napsat, že pamlsky v hodnotě několika set věnuji zdarma a že jsem z poctivosti upozornila, že ne každý pes je musí snášet!

maskovak
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 23.02.18 23:33

@libuskavic Jsou to hlupačky. Jako např. v DM drogerii prodávají bio jídlo, dá se koupit i kvalitní krmivo pro psy. Normálně to rozprodej a nevnucuj se nějakým „odbornicím“ :mrgreen: Psy chováme 30 let, každý snáší něco jiného. V Rossmannovi kupuji skvělé kostičky, v DM mají vysokoprocentní masové kapsičky. Máme zdravé psy, už léta, špičkový chov…

maskovak
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 23.02.18 23:41

Dámám, které ještě neslyšely o chia semínkách pro psy,: http://www.psihratky.cz/…seminka-250g
Předpokládám, že v pamlsku bude minimální množství, takže zřejmě máš vyjímečně psa s nesnášenlivostí, stát se může :mavam: Záleží, zda jsi toho nedávala moc, ahoj

Ice79
Závislačka 2545 příspěvků 25.02.18 13:58
@maskovak píše:
Dámám, které ještě neslyšely o chia semínkách pro psy,: http://www.psihratky.cz/…seminka-250g
Předpokládám, že v pamlsku bude minimální množství, takže zřejmě máš vyjímečně psa s nesnášenlivostí, stát se může :mavam: Záleží, zda jsi toho nedávala moc, ahoj

A jestlipak jsi psům daval ta zázračná semínka i před 5-10 lety?? Nebo až nedávno, kdy se z nich stal módní hit? :think: Ale jo, beru, proč ne…chia, matcha, zelený ječmen… proč to tam nenacpat a nezvýšit cenu, když to chytří lidé kupují. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama