Reklama

Daruju promo kód pro těhu aplikaci MAMApp

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KamcaN
Nováček 4 příspěvky 30.12.17 17:16
Daruju promo kód pro těhu aplikaci MAMApp

Ahoj těhulky,
dostala jsem od gynekologa promo kód pro těhotenskou aplikaci MAMApp. Protože jsem si aplikaci už koupila tak ho nevyužiju. V mém okolí už to mají taky všechny těhotné koupené. Byla by škoda kdyby propadnul, je to prima aplikace, je to na iphone i android.
Má někdo zájem?

Reklama

Reakce:

Ketris
Echt Kelišová 9341 příspěvků 30.12.17 17:45

Hlásím se prosím :kytka:

alyx27
Nováček 4 příspěvky 30.12.17 18:10

Ja mam taky zajem ;) :srdce:

KamcaN
Nováček 4 příspěvky 31.12.17 09:05

Bohužel mám jen jeden, takže posílám první která se přihlásila. @Ketris ;)
Posílám přes soukromou zprávu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >