Dát či nedát otci syna na hlídání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 10:07
dát či nedát otci syna na hlídání

Prosím o radu…Manžel mě další dobu fyzicky napadal a psycho. terorizoval.. asi před týdnem to byla už poslední kapka…Dal mi pěsti na čelo, že se mi okamžitě udělala boule. Nejhorší na tom bylo, že jsem měla v ruce našeho 10mesicniho syna…Nechci aby byli svědkem takového násilí, hádek apod.. Tímto mi dokázal, že malého rád nemá, jinak by se přece ovládal…Nemluvě o tom, že mu pořádně ani nic nekoupí a vymlouva se že od toho jsou babičky.. Z bytu jsem ho asi pred měsícem vyhodila, ale dělal zle..Házel asi hodinu v noci kameny do okna, do pokojíčku kde spal maly(nebere ohledy že spí)..Zkrátka je to psychopat..Na nájem mi nedával a vymyslel si před ostatními, že ano. Řekla jsem si, že dokud mi nedá na kluka aspoň alimenty, tak mu ho ani neukazu. Ale dnes mě kontaktoval stím že ho chce vidět a že mi donese peníze. Ale bojím se, že mi ho nebude chtít dat(už to jednou udělal, že na 5dni, sním někam utekl a nechtěl mi ho dát) nemluvě o tom jak vyhrožuje, že mi ho sebere apod…Momentálně nemám žádné hlídání, ani mamku… A uvítala bych čas pro sebe, aspoň jeden večer, abych si mohla vyrazit třeba kamarádkou na skleničku, a trošku se odreagovat, neboť mě nebaví být omezena a sedět věčně doma. Ale po té poslední zkušenosti jsem si řekla, že raději budu bez hlídání a omezena, než zazpívat takový teror…myslíte že bych mu ho měla dát, a vyrazit si? í po tom všem? jsem zoufalá a opravdu mi společnost chybí…
 Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18816 příspěvků 08.09.18 10:10

Chceš si vyrazit? Neumím si představit, že bych měla myšlenky na nějaké vyrážení si a jenom na vteřinu uvažovala o tom, že svěřím své miminko psychopatovi, jen abych si dala někde skleničku. No lidi jsou různí.

xammy
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 08.09.18 10:12

Ne nedala. Pozvi si kamarádky domů a dejte si skleničku tam až malej bude spát.

Fifi2
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 08.09.18 10:12

Nedala bych mu hlídat ani za nic, prověřených chův je na internetu dost :-) aby sis nekam vyrazila. Ten člověk by se měl léčit

ivašot.
Kelišová 6757 příspěvků 08.09.18 10:14
@Anonymní píše:
Prosím o radu…Manžel mě další dobu fyzicky napadal a psycho. terorizoval.. asi před týdnem to byla už poslední kapka…Dal mi pěsti na čelo, že se mi okamžitě udělala boule. Nejhorší na tom bylo, že jsem měla v ruce našeho 10mesicniho syna…Nechci aby byli svědkem takového násilí, hádek apod.. Tímto mi dokázal, že malého rád nemá, jinak by se přece ovládal…Nemluvě o tom, že mu pořádně ani nic nekoupí a vymlouva se že od toho jsou babičky.. Z bytu jsem ho asi pred měsícem vyhodila, ale dělal zle..Házel asi hodinu v noci kameny do okna, do pokojíčku kde spal maly(nebere ohledy že spí)..Zkrátka je to psychopat..Na nájem mi nedával a vymyslel si před ostatními, že ano. Řekla jsem si, že dokud mi nedá na kluka aspoň alimenty, tak mu ho ani neukazu. Ale dnes mě kontaktoval stím že ho chce vidět a že mi donese peníze. Ale bojím se, že mi ho nebude chtít dat(už to jednou udělal, že na 5dni, sním někam utekl a nechtěl mi ho dát) nemluvě o tom jak vyhrožuje, že mi ho sebere apod…Momentálně nemám žádné hlídání, ani mamku… A uvítala bych čas pro sebe, aspoň jeden večer, abych si mohla vyrazit třeba kamarádkou na skleničku, a trošku se odreagovat,neboť mě nebaví být omezena a sedět věčně doma. Ale po té poslední zkušenosti jsem si řekla, že raději budu bez hlídání a omezena, než zazpívat takový teror…myslíte že bych mu ho měla dát, a vyrazit si? í po tom všem? jsem zoufalá a opravdu mi společnost chybí…
Děkuji

Tak to si měla líp vybírat otce pro svoje dítě…pozvi si kamarádky domů

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16968 příspěvků 08.09.18 10:15
@Anonymní píše:
Prosím o radu…Manžel mě další dobu fyzicky napadal a psycho. terorizoval.. asi před týdnem to byla už poslední kapka…Dal mi pěsti na čelo, že se mi okamžitě udělala boule. Nejhorší na tom bylo, že jsem měla v ruce našeho 10mesicniho syna…Nechci aby byli svědkem takového násilí, hádek apod.. Tímto mi dokázal, že malého rád nemá, jinak by se přece ovládal…Nemluvě o tom, že mu pořádně ani nic nekoupí a vymlouva se že od toho jsou babičky.. Z bytu jsem ho asi pred měsícem vyhodila, ale dělal zle..Házel asi hodinu v noci kameny do okna, do pokojíčku kde spal maly(nebere ohledy že spí)..Zkrátka je to psychopat..Na nájem mi nedával a vymyslel si před ostatními, že ano. Řekla jsem si, že dokud mi nedá na kluka aspoň alimenty, tak mu ho ani neukazu. Ale dnes mě kontaktoval stím že ho chce vidět a že mi donese peníze. Ale bojím se, že mi ho nebude chtít dat(už to jednou udělal, že na 5dni, sním někam utekl a nechtěl mi ho dát) nemluvě o tom jak vyhrožuje, že mi ho sebere apod…Momentálně nemám žádné hlídání, ani mamku… A uvítala bych čas pro sebe, aspoň jeden večer, abych si mohla vyrazit třeba kamarádkou na skleničku, a trošku se odreagovat, neboť mě nebaví být omezena a sedět věčně doma. Ale po té poslední zkušenosti jsem si řekla, že raději budu bez hlídání a omezena, než zazpívat takový teror…myslíte že bych mu ho měla dát, a vyrazit si? í po tom všem? jsem zoufalá a opravdu mi společnost chybí…
Děkuji
:zed: :zed:
Už jsi si zábavu na mnoho let zařídila. :mrgreen: Ber to jako poučení a přestaň blbnout. Při každém napadení volej ihned policii. To samé při únosu dítěte. Už jste rozvedení a máte upravenou péči o dítě? Tím se zabývej. A hlavně si nepořizuj hned dalšího mimíska. Už jsi to nejlépe nenaplánovala poprvé, tak si napřed udělej ve všem pořádek. Přeju hodně sil. :mavam:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 10:16

@hanka.br.
to máš pravdu že to není úplně ideální.. ale jsem opravdu vyčerpaná a chci se psychicky odreagovat a nabrat pozitivní energii… a bohužel žádné jiné hlídání nemám :( jinak toho bylo víc.. vyrazil dveře, dělal zle před sousedama(úmyslně aby si na mě stezovali).. pomlouvá mě, vymýšlí si že mlátil jeho já…ani se mi za to všechno neomluvil a před ostatními to popírá, a proti mě obrací. možná bych mohla malého dat jeho mamce pohlídat,ale momentálně bydlí asi u ní… a jeho mamka u mě skončila ve chvíli, kdy mě opilá bezdůvodně chytl pod krkem a hodil semnou o zem..a neřekla mu ani slovo 8o takže celkem poťapaná rodinka

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20097 příspěvků 08.09.18 10:16

Jedna holka ve vedlejší diskusi řeší, co má dělat, když se rozchází s chlapem a jestli má jít na ospod. Tam jí píšeme, že na ospod nemusí, že se musí obrátit na soud s určením výživného, péče a styku s druhým rodičem.
Naopak ty jsi klasický adept právě na návštěvu sociálky.
Požádej je o pomoc, řekni, jak to doma je a není (jestli máš bouli na hlavě, tím líp, bude vidět, že si nevymýšlíš nesmysly). Je možné zažádat soud o předběžné opatření do doby, než dojde ke stání ohledně péče a spol. Toto předběžko, pokud ospod uzná, že je to potřeba, tak rozhodne do osmi dnů. Pak budeš mít aspoň něco v ruce a on bude vědět, že nemůže dítě jen tak odvést a nevrátit se týden…
Do doby, než tohle vyřídím, bych radši takhle malé dítě nepustila (jestli je chlap agresivní a nevíš, kdy ho přiveze).
A to jsem zastáncem rozšířené péče otců a mámy, co tátům znemožnují vidět děti co nejčastěji to jde, považuju za …ehm. Ale to vše platí u lidí, co se chovají normálně, že jo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 10:18

omluvte pravopis..píšu přes telefon a mám zaple intel.psani

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18816 příspěvků 08.09.18 10:22
@Anonymní píše:
@hanka.br.
to máš pravdu že to není úplně ideální.. ale jsem opravdu vyčerpaná a chci se psychicky odreagovat a nabrat pozitivní energii… a bohužel žádné jiné hlídání nemám :( jinak toho bylo víc.. vyrazil dveře, dělal zle před sousedama(úmyslně aby si na mě stezovali).. pomlouvá mě, vymýšlí si že mlátil jeho já…ani se mi za to všechno neomluvil a před ostatními to popírá, a proti mě obrací. možná bych mohla malého dat jeho mamce pohlídat,ale momentálně bydlí asi u ní… a jeho mamka u mě skončila ve chvíli, kdy mě opilá bezdůvodně chytl pod krkem a hodil semnou o zem..a neřekla mu ani slovo 8o takže celkem poťapaná rodinka

Vůbec nežaluj, s tou poťapanou rodinou tě nikdo nenutil se stýkat, tím hůř s ní spojit svůj život tím, že jsi s tím psychopatem otěhotněla. Jasně, před tím spal v knihovně a byl vzorný a laskavý partner. Je to v první řadě tvoje volba. Dej si život do pořádku, pak se uklidníš i ty. Je nesmysl si myslet, že se někde s kamarádkama opiješ a rázem budeš v pohodě a odreagovaná. Máš syna a to je tvoje odreagování. Koukej ho chránit a nemysli na svoji zábavu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 10:23

@Mar__tanka1983
tenkrát když mi unesl malého, jsem byla i na policii, a ta mi řekla ať jdu na sociální.. A socialka mi ani nepomohla :zed: í po tom, co jsem jim sdělila jak se chová, napadá mě apod.. (měla jsem i zprávy od lékaře, a protokol od policie) ale stejne mi rekli, ze mi mohou maximalne poskytnout poradenství, a obeznameni o rodicov.povin­nosti apod..Zkrátka jen řeči, a žádné praktické východisko. a prý předběžné opatření nedelaji :,( .. uz jsem si ho chtěla zřídit..jinak v pondeli podavam navrh na rozvod

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 10:24

@ivašot.
to máš pravdu, ale čas vrátit nejde. a momentálně jsem od všech izolované a ztratila jsem kontakt .. mám max jednu dvě proto bych ráda vyrazila do společnosti a seznámila se

LennyL1
Kecalka 412 příspěvků 08.09.18 10:25

Jak můžeš po tom všem vůbec uvažovat, že mu ho dáš na hlídání???? Ty se nebojíš o syna, že mu něco udělá, aby se Ti pomstil?

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16968 příspěvků 08.09.18 10:27

Podle toho, jak píšeš to vypadá, že hlavu máš v pořádku. Tak jen vypoj ty emoce a jdi za tím, abys měla i s dítětem pokoj. Určitě existují nějaké linky pomoci (já je neznám) a tam ti poradí, co máš dělat. Vypadá to, že jsi v něčem podobném vyrůstala a tak ti nepřijde, že je to tak špatné. Je to moc špatné. Tu žádost o rozvod podej. Tvůj psychopat asi potřebuje mantinely.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 10:28

@LennyL1
ano, máš pravdu. jen mi to chvíli nemysleli.. opravdu mi chybi společnost.. úplně mě izolovat a nemám momentálně nikoho

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >