Dát stejnou plovoučku na chodbu i obýváku?

3425
12.4.11 08:23

Dát stejnou plovoučku na chodbu i obýváku?

Holky, potřebuju poradit, nějak se nemůžeme doma shodnout. :-) Manžel chce dát do spodního patra baráku jednotnou plovoucí podlahu, tzn. že když se otevřou vchodové dveře, bude tam stejná podlaha jako v obýváku. Já bych si spíš představovala, že do chodby dáme plovoučku imitující dlažbu a do zbytku prostor - obýváku a kuchyně (ty jsou spojené), dáme plovoučku ve dřevěném dekoru (světlý dub).
Nevim, nějak si neumím představit, že by to mělo být v celém prostoru stejné, radši bych to viděla oddělené, ale manžel mě ukecává, že to bude super.. :nevim: Pro představu přikládám foto, jak budou ty prostory dole vypadat, jen my to budeme mít zrcadlově. Naproti vchodovým dveřím jsou dveře do obýváku, vpravo se vchází do kuchyně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1341
12.4.11 08:28

Ahoj,
my budeme davat do chodby a obyvaku a kuchyne stejnou drevenou podlahu… takze bych se toho nebala.
Naopak myslim, ze to pekne propoji prostory a ujednoti to celkove dojem :)
Manzel me presvedcil take, ze dlazba v chodbe je prezitek minulosti :))) No a hlavne jsme meli sanci koupit podlahu levne, takze jde i do chodby.
:dance:
Tak stastne rozhodovani…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16365
12.4.11 08:29

Anduli já bych to řešila stejně jako ty. tedy chodba oddělená. Pokud bude obojí plovoučka tak je to asi jen o optice (já bych chtěla dlažbu spíš z praktického hlediska) a o vkusu, ale mě by se to líbilo tak…
To jsem asi moc neporadila co :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18222
12.4.11 08:55

V bytě máme jeden typ podlahy. Pokud nejde o to, sladit třeba obývák do určité barvy tak bych to taky nějak neřešila, stejně zaujmou víc jiné věci než podlaha :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
12.4.11 09:07

Stejná podlaha všude určitě opticky zvětší prostory. Tak proč by ne… Může to být hezké, i když se přiznám, že bych to možná taky radši oddělila… Ale třeba je to jenom předsudek :mrgreen:

Já bych se trochu bála spíš té plovoučky, aby to něco neudělalo, když se tam vleze v mokrých botech a tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.11 09:16

dlažba je sice přežitek, ale oni to ty chlapy nemusí udržovat :zed:

pokud chcete určitě plovoučku, tak mě se moc líbí když je to v jedné barvě a dekoru, působí to harmonicky, ale osobně bych plovoučku do chodby, kde je nejvíc bordelu, nikdy nedala :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
12.4.11 09:17

Anduli :mavam:
Pokud do té chodby budete chodit v botách, tak bych dala určitě dlažbu právě z toho důvodu, co píše Angu.
Jinak my budeme mít v chodbě a obýváku tu samou plovoučku a mě se to právě líbí, že to bude jednolité. Ale máme ještě verandu a tam bude dlažba

• Nahlásit
  • Citovat
26100
12.4.11 09:18

My teda máme stejnou podlahu v předsíni a obou pokojích (jsou tu původní parkety - renovovaný) a vypadá do pěkně… Ale asi záleží na vkusu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
12.4.11 09:43

Ja za sebe jsem zastancem dlazby :-) ale je to tim, ze jsme s plovouckou meli spatne zkusenosti - proste se nam cela pokroutila - a to nebyla zrovna levna :-(

Ale k tematu - ja bych se taky nebala stejneho typu podlahy - jak uz zaznelo opticky ti to propoji prostor a pekne to sladi interier :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4132
12.4.11 10:22

Ahoj, pokud je to vstupní chodba do domu, dala bych dlažbu. My máme stejnou plovoučku v chodbičce i pokoji a krásně to rozšiřuje prostor, ale jde o chodbičku k pokojům, ne vstupní. Tam máme taky dlažbu, a pokud můžu poradit tak vyhřívanou :lol: , v zimě je to paráda, návštěvy si pochvalují vyhřáté boty, když od nás odchází :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
12.4.11 11:13

Ahojky my máme všude stejnou podlahu(krom teda koupelky a záchodu)a vypada to hezky sjednocene :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.11 20:21

Ahoj,
zrovna jsme se nastěhovali do nového domečku, tak jsme to také řešili. Na radu odborníků máme všude stejnou dřevěnou vyhřívanou podlahu. Vypadá to fakt úžasně :palec:
Je důležité vybrat opravdu kvalitní materiál…je to investice, která se vyplatí.
Tak přeji hodně štěstí s výběrem :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elizabethcorleone
14.4.11 20:27

Určitě stejnou…

• Nahlásit
  • Citovat
3425
15.4.11 10:10

Holky, dík, už jsme rozhodnutí, dáme všude stejnou, snad to bude vypadat dobře… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46867
6.9.11 15:57

Nam ted min tyden dodelali podlahu a mame vsude stejnou i male do podkrovi dame stejnou. A vypada to dobre. V prozemi mame taky stejnou podlahu od obyvaku, kuchyn az po halu a prijde mi to pekny.
Mam rada minimalistcky styl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama