Dát takovému muži šanci?

Anonymní
21.3.21 16:36

Dát takovému šanci ?

Chtěla bych se zeptat na váš názor.
Věc se má tak : nějakou dobu jsem se stýkala a dopisovala s jedním moc fajn mužem. Dalo by se říct že jsme si ve všem rozuměli..
Bohužel má povaha je taková že já se hned zamiluji. Nejsem na takové ty jednorázovky a ne každého si pustím do svého života.
Po určité době, jsem se dozvěděla že tento pro mě „dokonalý“ muž je zadaný. Má dlouholetou a krásnou partnerku takže jsem náš vztah nebo jak to nazývat, utla. Přerušila veškeré kontakty. Prostě jsem naletěla, to už se v životě stává a nebudu lhát že jsem to obrečela, protože jsem se zamilovala.
No každopádně ten muž už je sám a znovu se mi snaží vecpat do života. Posílá květiny, chce se sejít, tvrdí jak ho to mrzí, že s bývalou partnerkou to už delší dobu neklapalo..
Mám k němu pořád určitou slabost, ale bojím se si ho znovu vpustit do života.
Kamaradka tvrdí ať to s ním zkusím, že to opravdu mohlo být jak říká a právě proto dostal odvahu se rozejít.
Já mám zase obavy.. třeba to může být pravda, třeba taky ne. Kde vezmu tu jistotu že i mě jednou nebude podvádět? Vědomě bych nedokázala spát, nebo si jen dopisovat de zadaným chlapem.. třeba je možné že se mi to stalo víckrát, ale nevím o tom..

Jak by jste se na mém místě rozhodovaly vy? Souhlasíte spíše s mým názorem nebo nazorem mé kamarádky, tedy že by jste zkusily dát mu šanci?

Příspěvek upraven 21.03.21 v 16:40

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7648
21.3.21 16:40

Už bych mu asi nevěřila. To, že jim to nekalapalo není omluva. Měl to ukončit a až pak si začít jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5106
21.3.21 16:41

Taky bych už nevěřila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2106
21.3.21 16:42

Hm hm…no taky je mozne, ze ho partnerka kopla do zadele, kdyz zjistila co je zac a ty reci, jak jim to neklapalo a bla bla…chce si na tobe zahojit rany…no asi bych se na to vyprdla.. navic v tvem pripade, kdyz jsi asi romanticka, citliva duse, co se snadno zamiluje..hledej dal :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3679
21.3.21 17:06

Tak at ho zkusí kontaktovat kamarádka jako napadnice, se ukáže, jak na tebe mysli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3777
21.3.21 17:11

Pokud se hned zamiluješ a nedokážeš mít chvíli vztah jen „na hraní“, tak dej od toho ruce pryč, budeš zklamaná a víc ztratíš než získáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
21.3.21 17:13

Já bych mu určitě šanci dala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
23.3.21 18:33

Nevěřila bych mu, ale to neznamená, že se tím musíš řídit… Ale dle mých životních zkušenosti bych do toho nešla, protože kdyby byl charakter, řekne ti vše už na začátku… Držím palce, ať se rozhodneš podle svého srdce a rozumu… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11820
24.3.21 08:26
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat na váš názor.
Věc se má tak : nějakou dobu jsem se stýkala a dopisovala s jedním moc fajn mužem. Dalo by se říct že jsme si ve všem rozuměli..
Bohužel má povaha je taková že já se hned zamiluji. Nejsem na takové ty jednorázovky a ne každého si pustím do svého života.
Po určité době, jsem se dozvěděla že tento pro mě „dokonalý“ muž je zadaný. Má dlouholetou a krásnou partnerku takže jsem náš vztah nebo jak to nazývat, utla. Přerušila veškeré kontakty. Prostě jsem naletěla, to už se v životě stává a nebudu lhát že jsem to obrečela, protože jsem se zamilovala.
No každopádně ten muž už je sám a znovu se mi snaží vecpat do života. Posílá květiny, chce se sejít, tvrdí jak ho to mrzí, že s bývalou partnerkou to už delší dobu neklapalo..
Mám k němu pořád určitou slabost, ale bojím se si ho znovu vpustit do života.
Kamaradka tvrdí ať to s ním zkusím, že to opravdu mohlo být jak říká a právě proto dostal odvahu se rozejít.
Já mám zase obavy.. třeba to může být pravda, třeba taky ne. Kde vezmu tu jistotu že i mě jednou nebude podvádět? Vědomě bych nedokázala spát, nebo si jen dopisovat de zadaným chlapem.. třeba je možné že se mi to stalo víckrát, ale nevím o tom..

Jak by jste se na mém místě rozhodovaly vy? Souhlasíte spíše s mým názorem nebo nazorem mé kamarádky, tedy že by jste zkusily dát mu šanci?

Příspěvek upraven 21.03.21 v 16:40

on ti lhal ve zcela zásádní věci. Říkáš, jak jste si ve všem rozuměli, ale on to tak určitě necítil. Kdyby ano, řekne ti vše na rovinu hned, co tě poznal a nemusel mít potřebu ti tohle tajit.Taky bych mi už nikdy nevěřil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat