Dát tomu volný průběh. Snažení

Anonymní
20.4.21 09:33

Dát tomu volný průběh. Těhotenství

Ahoj Holky, od prosince se snažíme o miminko, manžel tomu chce dát volný průběh a nestresovat se. Já už mám pocit, že bych malého človíčka už přivítala s otevřenou náručí.

Začala jsem brát vitamíny, gynex, piju čaje, medituji, cvičím jógu a měřím si bazální teplotu každý den. Furt nic.
Každé ráno po měření jsem strašně smutná, že se teplota nemnění, jen když mám MS… nebo se blíží.

Když jsem měla teď ovulaci, tak toho měl i manžel v práci hodně a nechtěla jsem ho ještě více stresovat. Dále, sex jako ke snažení není tak vášnivý, když se milujeme jen „tak“. Je to prostě jiný, hezčí.

Dneska ráno, po měření jsem si řekla, že si bazální teplotu nebudu každý den měřit. Celý proces mi přijde zdlouhavý a jsem z toho spíš skleslá. Moje nálada pak padá na manžela a to nechci.

Nechám to tak, jak to je, snad se k nám dušička najde cestu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31295
20.4.21 09:35
@Anonymní píše:
Ahoj Holky, od prosince se snažíme o miminko, manžel tomu chce dát volný průběh a nestresovat se. Já už mám pocit, že bych malého človíčka už přivítala s otevřenou náručí.

Začala jsem brát vitamíny, gynex, piju čaje, medituji, cvičím jógu a měřím si bazální teplotu každý den. Furt nic.
Každé ráno po měření jsem strašně smutná, že se teplota nemnění, jen když mám MS… nebo se blíží.

Když jsem měla teď ovulaci, tak toho měl i manžel v práci hodně a nechtěla jsem ho ještě více stresovat. Dále, sex jako ke snažení není tak vášnivý, když se milujeme jen „tak“. Je to prostě jiný, hezčí.

Dneska ráno, po měření jsem si řekla, že si bazální teplotu nebudu každý den měřit. Celý proces mi přijde zdlouhavý a jsem z toho spíš skleslá. Moje nálada pak padá na manžela a to nechci.

Nechám to tak, jak to je, snad se k nám dušička najde cestu.

Přestaň se měřit a sex neber jako oplodňovací akt. Aspoň půl roku to nech být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
20.4.21 09:36
@Russet píše:
Přestaň se měřit a sex neber jako oplodňovací akt. Aspoň půl roku to nech být.

Souhlas.. přestaň to řešit a užívej si sexu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
20.4.21 09:39
@Anonymní píše:

Nechám to tak, jak to je, snad se k nám dušička najde cestu.

Frustraci chápu a s vlastní zkušenosti musím říct, že nejlepší na to nemyslet a užívat si ten sex s partnerem. Já si žádnou teplotu nehlídala jen ovulaci a malá se nám povedla do dvou měsíců a ani jsem netestovala jak šílená po sexu jak některé mají zvykem. Zbytečně se člověk stresuje a pak to k otěhotnění nepomůže. Každopádně přeji hodně štěstí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
20.4.21 09:50

Moc to řešíš a tlačíš na pilu.. Ono čím víc člověk chce tím to jde hůř… Takže neměř, a skus být uvolněná…Já třeba po sexu dělala pořád svíčky jak magor. 8)
Snažíte se teprve pár měsíců. Věř že to půjde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
20.4.21 09:56

Přestaň s tím měřením atd…Ty aktivity ber spíš jako přípravu na možné těhotenství.
Taky jsem tlačila na pilu a nic..O rok později jsem otěhotněla na první pokus protože jsem to nebrala vážně :mrgreen: jsem myslela že to stejně neklapne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
20.4.21 10:00

Snaž se na to nemyslet a ono to najednou přijde…já to měla podobný 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 11:59
@KKikina píše:
Moc to řešíš a tlačíš na pilu.. Ono čím víc člověk chce tím to jde hůř… Takže neměř, a skus být uvolněná…Já třeba po sexu dělala pořád svíčky jak magor. 8)
Snažíte se teprve pár měsíců. Věř že to půjde :kytka:

Svíčky jsem taky dělala a pak mi doktorka říkala, že je to mýtus, že to dělat nemám :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 12:00

Děkuji!

Holky moc děkuji, za vaše komenty, zlepšily jste mi náladu. Kdyby něco, dám vědět a ještě jednou děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
53
20.4.21 12:03

My to zkoušíme zhruba od července, nedalo mi to protože už mám taky nějakej věk a chlapa jsem poslala na spermiogram. Bohužel to dopadlo strašně. Sice jsem měla výčitky že to hrotím, ale když si vezmu co vše musíme podstoupit my…
Každopádně aspon máme ted možnost přemýšlet o jiné možnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
22.4.21 16:38

Mam radu, nemluv o nicem ohledne snazeni s muzem, klidne si pij ty caje a zobej vitaminy, ale schovej to nekde do krabuce, at on to nevidi. Chlap nesmi byt pod tlakem, nesmi byt v pozici toho oplodnovace, trubce. Uzivejte si, az porodis, at mas na co vzpominat :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 23:54
@K. Rocánková píše:
Mam radu, nemluv o nicem ohledne snazeni s muzem, klidne si pij ty caje a zobej vitaminy, ale schovej to nekde do krabuce, at on to nevidi. Chlap nesmi byt pod tlakem, nesmi byt v pozici toho oplodnovace, trubce. Uzivejte si, az porodis, at mas na co vzpominat :wink:

Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat