Hádky, nevěra, 2,5letá dcera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 18:34
Dát vztahu ještě šanci?? Hádky, nevěra ..

Prosím o Vaše názory :).

S partnerem jsme byli 4 roky, z tohoto vztahu máme 2,5 letou dceru. Takže jsme spolu byli hodně krátce, než jsem otěhotněla. Těhotenství bylo neplánované a já ho nedobře snášela (bylo mi 22 let). Už v té době jsem se k partnerovi nechovala moc hezky, věčně jsme se hádali a já dělala hysterické scény. Tou dobou začal utíkat do hospody, byl tam často a tím se prohlubovaly i naše hádky.

Po narození dcery se to ještě zhoršilo, musím přiznat, že jsem na partnera začala až nesnášet. Denní hádky, partnera jsem urážela, nesnášala za to, že já musím být s malou doma a on si vesměs žije svůj život, do toho jsem se párkrát dočetla, že si píše s bejvalkama, což mě dostalo ještě víc do ráže. Několikrát jsem po něm i vystartovala. Těžko se to přiznává, ale bylo to tak. Hodně jsem v té době byla na internetu, což tomu také nepřidalo.

Před rokem se mi doneslo, že má jinou… vše zapřel, na nic jsem nepřišla a tak jsem to přešla, i když jsem to pořád měla v hlavě. Přestala jsem s ním spát a náš vztah byla katastrofa. Většinu jsme prohádali.

Teď v květnu jsem odešla. Žiju se synem sama v bytě. Ale před několika týdny jsme se zase začali dávat s partnerem dohromady. Já si uv ědomila svoje chyby, začala se snažit a on taky. Scházeli jsme se, přespávala jsem se si nem v našem dříve společném bytě a bylo to fajn. Měli jsme se k sobě hezky jako na začátku vztahu. Pomalu jsme plánovali, že to zkusíme. Až do minulého týdne, kdy mi zavolala partnerova milenka s tím, že jsou spolu už dva roky. Nevím jak intenzivně, ale jsou. Ukončil to s ní až teď, když jsme se k sobě začali vracet. Nezvládla to a začala kolem sebe kopat. Nyní mě parter přemlouvá, abych se vrátila, že nás chce hrozně zpátky, že mě zase miluje apod. Jak byste se zachovaly vy?? Má to cenu? Mám mu tu dlouhodobou nevěru odpustit a zkusit s ním začít od znovu?? Vůbec nevím :((..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinexsaleen
Echt Kelišová 9250 příspěvků 26.10.14 18:38

Co chceš ty? je ti fajn, když jste spolu? Dokážeš si představit, že se vrátíte, nebo samotné je ti líp?
To že ti volala milenka, mno, dostala kopačky, tak se chtěla pomstít.. Záleží co si z toho vezmeš, jestli to, že je to minulost, a začínáte znovu s čistým štítem. A nebo že tě prostě podvedl a nedáš to

šmoulinka71
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 18:38

Tak jestli vám vztah v té době nefungoval, tak bych mu odpustila. To totiž málokdo unese bez nevěry.

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 26.10.14 18:38

Takze syn je s tebou a dcera s nim? To bych se s nim dala dohromady, chtela bych mit obe sve deti u sebe.

Adduše
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 26.10.14 18:39

Nějak nechápu…prvně jsi psala, že máš dceru a potom, že syna…? :nevim:

doumi
Kelišová 5011 příspěvků 26.10.14 18:40

Já si myslím (i ze své zkušenosti), že se to úplně přejít nedá nikdy a navždy v tobě bude hryzat červíček, jestli zase není někde s nějakou. Prostě ta důvěra už nebude nikdy 100%, tudíž počase zjistíš, že ho neustále sleduješ, špehuješ, kontroluješ… A stejně to povede k rozchodu… Ale je to jen můj názor..

káťa
Extra třída :D 13545 příspěvků 26.10.14 18:41

Asi bych mu to odpustila, pokud to dělal v době, kdy váš vztah byl na bodu mrazu. teď se s ní rozešel, když se chce naplno věnovat tobě a děcku. Já bych odpustila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 18:42

Tady zakladatelka :). Snad pochopite, že anonymně :). Už jsme z toho tak vynervovaná, že zblbnu i svoje dítě :). Máme jen syna :).

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 26.10.14 18:42

Jo, a „milenka“ (to ani tak nejde nazvat, kdyz jste nebyli spolu) bude jiste vedet, kdy jste sli od sebe, takze ti rekla 2 roky, jen aby mu to osolila.

Adduše
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 26.10.14 18:44
@Anonymní píše:
Tady zakladatelka :). Snad pochopite, že anonymně :). Už jsme z toho tak vynervovaná, že zblbnu i svoje dítě :). Máme jen syna :).
:D říkala jsem si…no a já bych to asi taky zkusila. kvůli malýmu. abych měla čistý svědomí, že jsem zkusila být s jeho tátou. a když to nepůjde, tak bych odešla nadobro. ale myslím si, že každej má právo na druhou šanci…ale je to můj názor.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 18:44

@AniNevim Myslím, že to milenkou jde nazvat :-). Dle ní s ní byl už od té doby, co bylo synovi půl roku, takže dva roky, ale provalilo se to až teď - po našem odchodu…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65124 příspěvků 26.10.14 18:46

Já bych to asi zkusila, pro mě by byl rozchod s milenkou signál, že to myslí vážně :think:

veeerry
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 26.10.14 18:48

Spíš si uvědom, jestli jsi schopná tohle vše jen tak přejít a být s ním spokojená tastná, pokud ne, tak to zabal, někdy je lepší být sám, ale spokojený a štastný. Navíc hádky a dusno v rodině odnáší nejvíce děti.

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 26.10.14 18:50

A máte dvě děti :?: Dceru a syna? :think:
Jen syn žije s tebou.. :nevim:

aha, až ted dočítám. :D

Příspěvek upraven 26.10.14 v 18:51

Proto02
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 26.10.14 18:50

Dělala jsi určité chyby, nezvládla jsi to. Uvědomuješ si to a to je dobře. Teď se k sobě vracíte, on to s milenkou ukončil, chce tebe a rodinu. Takže bych milenku neřešila. Ukončil to s ní a proto ona ti volala, pro nic jiného, chce ho zpět. On nechce jí, chce vás. To že měl jiný vztah vyplynulo z toho co se mezi vámi dělo. Nedívala bych se dozadu, začněte znovu, máte šanci, velkou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >