Reklama

Dáte přednost výletu s rodinou nebo odpočinku doma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 18.02.11 14:20
Dáte přednost výletu s rodinou nebo odpočinku doma?

Dnes odpoledne dostanete (fiktivní) návrh:

1. Manžel/partner odjíždí na celý víkend, vy zůstanete samy doma s dětma
2. Jedete na výlet s celou rodinou
3. Na výlet vyrazí otec s dětmi, vy si odpočinete doma
4. Na výlet razíte vy bez rodiny
5. ??? Vlastní režie ???

Téměř vždy volím 3. Abych se přiznala, dětí mám za celý týden tolik (nic ve zlém - víte, jak to myslím), že jsem fakt ráda, když mám klid. Naprostý. Což mnozí z okolí nechápou.

Úžasné by bylo č.5 - pár hodin, možná den, víkend vidím jako sci-fi, strávený jen s manželem, bez dětí …

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 18.02.11 14:22

Cokoliv kromě 1. :lol: :lol: :lol:
Co jsem těhotná, tak nejlépe 3.

Chillinka
Kecalka 219 příspěvků 18.02.11 14:24

Vždy 2.,sama jsem nikde nebyla co máme děti :mrgreen: A nejhorší je,že mi to vůbec nevadí a nechybí :lol: :lol:

sthan
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 18.02.11 14:27

Za mě..,Manžel a děti -týden na výlet .Vypnutý mobilní telefon ,uklizeno ,dodělané resty a čas jen pro sebe.Ale jak se znám ,tak mobil by byl ještě ten večer zapnutý,já létala po domě jak fretka aby všechno stihla co nejdříve .A druhý den tradá za nima .

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 18.02.11 14:28

Mně by se zamlouvala 2, ale v mém velrybím stavu jsou teď ty aktivity hodně omezené. 5 je tedy s partnerem bez dětí? Tak momentálně radši 4, ale výlet by byl tak ke kadeřnici nebo na masáž :oops: Jednička je absolutně nepřípustná. :cert: :mrgreen: Maximálně dvakrát za 10 let :mrgreen:

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 18.02.11 14:30

Varianta 2 je to, co zvolím, pokud mám na vybranou, občas máme variantu 1 vzhledem k práci, ale nelíbí se ani jednomu z nás.
Variantu 3 volím spíš večer a vyrazím někam s kamoškama se odreagovat, zbytek rodiny zůstává doma. Pokud už praktikujeme var.3, tak proto, abych v klidu uvařila a děti přitom byli venku. Čtverku bych asi těžko obhájila (hlavně sama sobě) a nelíbilo by se mi to, pokud to není varianta toho vyrazit s kamoškama, tedy vyčistit si hlavu.
Varianta 5 - úžasné, ale kam s dětmi. :mrgreen:

irinek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.11 14:30

Nejraději volím 2. Rádi jezdíme na výlety všichni, když jedeme bez dětí, mám pořád pocit, že mi něco chybí :mrgreen:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 18.02.11 14:31
Emilie píše:
1. Manžel/partner odjíždí na celý víkend, vy zůstanete samy doma s dětma
2. Jedete na výlet s celou rodinou
3. Na výlet vyrazí otec s dětmi, vy si odpočinete doma
4. Na výlet razíte vy bez rodiny
5. ??? Vlastní režie ???

Ahoj. Záleželo by, co by t­o bylo za výlet, jes­tli by byl pro mě za­jímavý - předeším z to­ho hlediska, že bych t­am od rána do ve­čera neběhala ko­lem dětí a va­ření. Kdyby to byl sp­íš odpočinek, re­laxace nebo as­poň trochu změ­na oproti všed­ním dnům, tak ur­čitě volím 2.

Bohužel 1. se stá­vá dost často (a­ni ne tak na v­ýlet, jako spíš na ak­ce se svým ko­níčkem). 3. jsme za­tím nezkusili, když už m­anžel může vzít s se­bou děti, tak be­re jen tu star­ší (mladší je za­tím stále koje­ná). 4. mě vů­bec neláká

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 18.02.11 14:31
Gina108 píše:
Jednička je absolutně nepřípustná. :cert: :mrgreen: Maximálně dvakrát za 10 let :mrgreen:

Šťastná to žena ;)
I když, než se lomozit někde v horách na kole, to radši zůstanu doma s dítětem, do budoucna dětmi :oops:

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 18.02.11 14:32

Zakladatelko, upřímně tě chápu. Já se snažím všechny tyhle varianty střídat a často se to daří, občas ne. Ale záleží podle situace v rodině. Momentálně jsem už měsíc doma s nemocnými dětmi, takže bych ráda vyrazila někam ven jen já :) A vlastně se mi to podaří - zítra jdu na nehty, v neděli jdeme s manželem do restaurace na oběd, příští víkend jedeme celá rodina na lyže do Krkonoš :-D

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 18.02.11 14:33

Vždycky jsem řikala, vem si ji at si odpočinu, ale jakmile je to déle jak na 3h, tak se mi šíleně stýská, takže varianta č. 2 :) ale ráda bych si odpočinula to jo, jenže jakmile dojde na lámání chleba, tak vyměknu :)

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 18.02.11 14:33

Vždy jezdíme všude společně.Neod­počinula bych si a vlastně ani nemám proč odpočívat :nevim: a jsem ráda když jsme společně a užíváme si to

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 18.02.11 14:36
bumbinka píše:
Gina108 píše:
Jednička je absolutně nepřípustná. :cert: :mrgreen: Maximálně dvakrát za 10 let :mrgreen:
Šťastná to žena ;)
I když, než se lomozit někde v horách na kole, to radši zůstanu doma s dítětem, do budoucna dětmi :oops:

No ani ne, ono to stejně dopadá tak, že má buď pohotovost v práci nebo firemní akci, to holt neukecám. Ale aby si furt lítal s kamarády po horách a já seděla doma s dětmi :cert: - zas taková ukázka tolerance nejsem.

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 18.02.11 14:38
Gina108 píše:
bumbinka píše:
Gina108 píše:
Šťastná to žena ;)
I když, než se lomozit někde v horách na kole, to radši zůstanu doma s dítětem, do budoucna dětmi :oops:
No ani ne, ono to stejně dopadá tak, že má buď pohotovost v práci nebo firemní akci, to holt neukecám. Ale aby si furt lítal s kamarády po horách a já seděla doma s dětmi :cert: - zas taková ukázka tolerance nejsem.

Tak to je jasný, to on si taky nelítá furt, jezdí jednou ročně na týden a tak dvakrát na víkend… Je fakt, že kdybych já chtěla někam jet, tak neřekne ani slovo a o prcka se postará, ale já nějak pořádně nemám kam vypadnout, všechny kamarádky mají taky děti, … :nevim:

Michaela23
Závislačka 3235 příspěvků 18.02.11 14:41

za mě 2. - většinu času trčím s dětma doma,protože jsou malé a já bez auta, tak sama si s nima nikam dál zatím netroufám.Když nějaký výlet vymyslím,tak chlapovi se nechce :cert: Takže já bych nějaký ten výlet brala všema 10.

3.-jestli se mi toto někdy poštěstí tak se dám na modlení :mrgreen: myslím že tenhle bod u nás nehrozí.

1.-ta je u nás dost často, sice ne celý víkend v kuse, ale věčné posezení s kamarádama u piva mi už taky začíná lézt na nerv! :cert: kdyby to byl nějaký smysluplný výlet,třeba ty kola jak tu někdo psal,tak to by mi nevadilo,ať si klidně jede když ho to baví :wink:

4.- to bych asi nevydržela,stačí když má dcerku kámoška na 2h venku na procházce a já jsem celá nervní z toho ticha v bytě. :mrgreen: ani po tom nijak netoužím.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Mě a smazat? Směje se Rytmusovi Dara Rolins! A co mu dál vzkázala?

Zpěvačka Dara Rolins (45) se nestačí divit. S člověkem klidně můžete strávit... číst dále >

Kristelová si během soudu s Řepkou změnila jméno! Neuměla ale vysvětlit proč

Osm let natvrdo. Až na tak dlouho si může Tomáš Řepka jít sednout za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >