Přítel dává naší konverzaci číst své dceři

Anonymní
28.12.19 08:58

Dává naši konverzaci číst své dceři

Přítel, rok rozvedený, má dospělou dceru, která žije s mámou, jeho ex. Rozvedli se, protože ona si našla jiného. Já přišla až po rozvodu. Ježe z milence se vyklubal alkoholik bez peněz a ona prozřela, i když se zatím zcela nerozešli. Jenže začala šít do mě a používá k tomu i dceru. A on dává číst naši konverzaci přes Fb či sms své dceři, hlavně tu, kde jsme se třeba o něčem dohadovali.

Je to OK nebo by vám to taky vadilo? Obě tak získávají střelivo proti mně a hlavně si čtou zprávy, které nejsou určeny jim.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2708
28.12.19 09:03

A stojí ti za to? 8o když tě takhle shazuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10692
28.12.19 09:05

Jak to víš? No, to je fuk, tohle by byl konec, atˇse vrátí k ex a je klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2984
28.12.19 09:07
@Anonymní píše:
Přítel, rok rozvedený, má dospělou dceru, která žije s mámou, jeho ex. Rozvedli se, protože ona si našla jiného. Já přišla až po rozvodu. Ježe z milence se vyklubal alkoholik bez peněz a ona prozřela, i když se zatím zcela nerozešli. Jenže začala šít do mě a používá k tomu i dceru. A on dává číst naši konverzaci přes Fb či sms své dceři, hlavně tu, kde jsme se třeba o něčem dohadovali.Je to OK nebo by vám to taky vadilo? Obě tak získávají střelivo proti mně a hlavně si čtou zprávy, které nejsou určeny jim.

poněkud divný vztah..tak chodíš s ním, nebo se hádáš s jeho ex a dcerou přes něj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Černá vdova
28.12.19 09:08

Není to OK. Dej mu na krk mašli a pošli ho v dárkovém balení zpět jeho exmanželce. Takového blba fakt nemáš za potřebí.

• Citovat
  • Nahlásit
Černá vdova
28.12.19 09:09
@arinecka píše:
Jak to víš? No, to je fuk, tohle by byl konec, atˇse vrátí k ex a je klid.

Když to dcera a exka používají proti ní a ona jim to číst nedala, tak jak by se to asi dozvěděly… :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 09:15
@Kralikcek píše:
poněkud divný vztah..tak chodíš s ním, nebo se hádáš s jeho ex a dcerou přes něj?

S ex jsem se potkala jen jednou v hospodě, neznala jsem ji, aniž by mi to dopředu řekl, představil nás, už předtím jsem čelila tlaku jak se s ní mám seznámit, což jsem vytrvale odmítala. Dceru neznám vůbec.

• Citovat
  • Nahlásit
2984
28.12.19 09:21
@Anonymní píše:
S ex jsem se potkala jen jednou v hospodě, neznala jsem ji, aniž by mi to dopředu řekl, představil nás, už předtím jsem čelila tlaku jak se s ní mám seznámit, což jsem vytrvale odmítala. Dceru neznám vůbec.

A Ty jsi bezdětná? Bydlíš na malém městě, kde je nedostatek příležitostí se seznámit?

Ten muž si Tě možná našel jen proto, aby dokázal, že on není ten, který neumí si taky někoho najít, honí si ego před manželkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
28.12.19 09:36

To by mi Teda hodně vadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7168
28.12.19 10:01

No to by u mě skončil, nesnáším vynášení soukromé „korespondence“ kdekoliv. Cizí dopisy se taky nečtou :nevim: Navíc to na mě bohužel působí, že jsi jen takovej jeho trucpodnik, aby exka viděla, že když vona, tak von taky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61271
28.12.19 10:06
@Anonymní píše:
Přítel, rok rozvedený, má dospělou dceru, která žije s mámou, jeho ex. Rozvedli se, protože ona si našla jiného. Já přišla až po rozvodu. Ježe z milence se vyklubal alkoholik bez peněz a ona prozřela, i když se zatím zcela nerozešli. Jenže začala šít do mě a používá k tomu i dceru. A on dává číst naši konverzaci přes Fb či sms své dceři, hlavně tu, kde jsme se třeba o něčem dohadovali.Je to OK nebo by vám to taky vadilo? Obě tak získávají střelivo proti mně a hlavně si čtou zprávy, které nejsou určeny jim.

neni to ok, uz mu radeji nic nepis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61271
28.12.19 10:07
@Anonymní píše:
S ex jsem se potkala jen jednou v hospodě, neznala jsem ji, aniž by mi to dopředu řekl, představil nás, už předtím jsem čelila tlaku jak se s ní mám seznámit, což jsem vytrvale odmítala. Dceru neznám vůbec.

tak to je docela hnus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 10:09
@Anonymní píše:

Teď to víš. Tak mu piš jen obecné věci. Zatím si ho nech, jestli je ti s ním jinak dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
1433
28.12.19 10:20

To je rozhodne divny. dcera ex te vubec nemusi zajimat. at si nadavaji u svych kamosek, kazdyho nekdo drbe, drby jsou zakomplexovany, nestastny zeny. toho nema cenu i vsimat. proc jim to dava cist ti vysvetlil? nechapu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7932
28.12.19 10:21

Je vidět ze mu na nich záleží poslala bych ho za nimi stejně to nemá budoucnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu