Dává přednost alkoholu a kamáradům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 16:32
Dává přednost alkoholu a kamaradum

Ahoj, chci se vypsat. Pokusím se to zkrátit. Je mi 25, příteli 30. Jsme spolu skoro 2 roky, z toho rok zasnoubení. Každý máme chyby, on je dost zarlivy a já musím říct docela hysterka a dost velká citlivka. Ale… poslední dobou dost pije a tráví čas s kámoši. Minuly týden jsem odjela na víkend s rodiči, skoro se neozval, cele dva dny pil a když jsem se v neděli vrátila, večer mu zavolal kamarád, kterého 2 roky neviděl, ze s nim jde na rychlý pivo. Přišel v 7 ráno ještě s kamosem… dalsi den něco podobného. Třetí den taky. Další dva dny byl doma ale sel hned spát… jo a to me vždy bere sebou, vidí, ze me to nebaví… včera jel za tátou mu s něčím pomoc, ze se brati. Čekala jsem doma, udělala oběd a ve 4 mu volala, kde je. Ze za hodinu doma… za hodinu volám a byl opět v hospodě s kamarády, brecela jsem a on ze se omlouvá a at prijedu. Byla jsem naštvaná, ale poté co jsme se sešli jsem nechtěla dělat scény a byla v pohodě. Říkal, ze by rad sel do klubu, ale beze me nepůjde, tak ok.. sliboval mi, ze pojedeme domu. A to nerikam, ze jsme měli jít do kina, protože v pondeli máme mít výročí od zasnub. Pak řekl, ze jde do toho klubu, ze chce anych sla taky. Už jsem to nevydržela, brecela ze to nemůže myslet vážně, když něco slíbí a nedodrží. Prstýnek jSwm mu vrátila, ze nezvladam jeho životní hodnoty a nezajímá ho, co chci já a ze me tohle trápí. Ze možná chce se mnou byt, ale chce u toho i ostatní. A to nerikam, ze když jsme měli jet domu, začal všechny zvát k nám na jídlo co jsem vařila. Byla jsem fakt strašně nervni… porad jsem za nim behala jak pipina a to už mi řekl, at za nim nelezu. Ze ten prstýnek dá jiné. Řekl mi, ze věří víc kamosim než me.. Nechal me před klubem a já jela k máme. Od te doby jsem ho nekontaktovala. Chci se zeptat, jak se teď mám chovat, zda ho mám ignorovat a čekat až se ozve… nebo já nevím, to chci toho tolik, aby si me víc všímal? Kamarádky mám, ale jsou dost zaneprázdněny. Proste jsem na něm až moc citové upnuta…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20900 příspěvků 05.05.19 16:34

Ono se slaví výročí od zásnub? :think:

denisa.denisa11
Nováček 10 příspěvků 05.05.19 16:35

@pikola a proč by ne? Každý to má snad jinak :)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 05.05.19 16:36

Všímat si tě nebude nikdy. Až budete mít dítě, budeš na něj sama. Nezajímá ho. Tyhle demonstrace s vrácením prtynku mi přijdou vtipný. Sbal si věci a odjezd třeba k rodičům. Takhle nespolehlivyho chlapa bych pro život nechtěla ani náhodou.

pikola
Generální žvanilka 20900 příspěvků 05.05.19 16:36
@denisa.denisa11 píše:
@pikola a proč by ne? Každý to má snad jinak :)

A co slaví, že si jí ještě pořád nevzal? :mrgreen:

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 05.05.19 16:37
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se vypsat. Pokusím se to zkrátit. Je mi 25, příteli 30. Jsme spolu skoro 2 roky, z toho rok zasnoubení. Každý máme chyby, on je dost zarlivy a já musím říct docela hysterka a dost velká citlivka. Ale… poslední dobou dost pije a tráví čas s kámoši. Minuly týden jsem odjela na víkend s rodiči, skoro se neozval, cele dva dny pil a když jsem se v neděli vrátila, večer mu zavolal kamarád, kterého 2 roky neviděl, ze s nim jde na rychlý pivo. Přišel v 7 ráno ještě s kamosem… dalsi den něco podobného. Třetí den taky. Další dva dny byl doma ale sel hned spát… jo a to me vždy bere sebou, vidí, ze me to nebaví… včera jel za tátou mu s něčím pomoc, ze se brati. Čekala jsem doma, udělala oběd a ve 4 mu volala, kde je. Ze za hodinu doma… za hodinu volám a byl opět v hospodě s kamarády, brecela jsem a on ze se omlouvá a at prijedu. Byla jsem naštvaná, ale poté co jsme se sešli jsem nechtěla dělat scény a byla v pohodě. Říkal, ze by rad sel do klubu, ale beze me nepůjde, tak ok.. sliboval mi, ze pojedeme domu. A to nerikam, ze jsme měli jít do kina, protože v pondeli máme mít výročí od zasnub. Pak řekl, ze jde do toho klubu, ze chce anych sla taky. Už jsem to nevydržela, brecela ze to nemůže myslet vážně, když něco slíbí a nedodrží. Prstýnek jSwm mu vrátila, ze nezvladam jeho životní hodnoty a nezajímá ho, co chci já a ze me tohle trápí. Ze možná chce se mnou byt, ale chce u toho i ostatní. A to nerikam, ze když jsme měli jet domu, začal všechny zvát k nám na jídlo co jsem vařila. Byla jsem fakt strašně nervni… porad jsem za nim behala jak pipina a to už mi řekl, at za nim nelezu. Ze ten prstýnek dá jiné. Řekl mi, ze věří víc kamosim než me.. Nechal me před klubem a já jela k máme. Od te doby jsem ho nekontaktovala. Chci se zeptat, jak se teď mám chovat, zda ho mám ignorovat a čekat až se ozve… nebo já nevím, to chci toho tolik, aby si me víc všímal? Kamarádky mám, ale jsou dost zaneprázdněny. Proste jsem na něm až moc citové upnuta…

Nejlépe ho ignoruj a to na pořád. Najdi si někoho jiného. Jinak slavit výročí od zásnub je docela vtipné, to jsem nikdy neslyšela. :D

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 05.05.19 16:37
@pikola píše:
Ono se slaví výročí od zásnub? :think:

Obvykle svatbou :D

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 05.05.19 16:38

Ještě dodatek. Ve 30 to není žádné nevybourenej kluk. Nerikm, že si nesmí dát pivo, ale aby chodil domu v sedm ráno?

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 05.05.19 16:38
@pikola píše:
A co slaví, že si jí ještě pořád nevzal? :mrgreen:
:) To mě taky první napadlo. Zásnuby nejlépe oslavit svatbou.. - ovšem raději s jiným mužem.
Jana525
Kelišová 5531 příspěvků 05.05.19 16:39

Kasli na nej. Alkoholik a nebo k tomu ma minimalne nakroceno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 16:39

@ProfZav přesně, já taky rada zajdu na pivo, ale tohle chlastání do rána me nebaví. A mne to pak dohání k těm mým scénám, za které se pak stydím. Vím, ze me miluje, ale já si vztah představují jinak

marcellia
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 05.05.19 16:39

Jeee holka, tady to na svatbu moc nevypada. On je jeste nevyzraly. Chces cekat az si srovna hodnoty a zmeni se? Protoze by ses nemusela dockat :think:.
A jaky nazor ma tva mamka?

Kazimíra Olejovka
Kecalka 480 příspěvků 05.05.19 16:40

Jak se mas chovat? Slavit… :mrgreen: Snad ho nechces zpatky? 8o

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 05.05.19 16:41
@Anonymní píše:
@ProfZav přesně, já taky rada zajdu na pivo, ale tohle chlastání do rána me nebaví. A mne to pak dohání k těm mým scénám, za které se pak stydím. Vím, ze me miluje, ale já si vztah představují jinak

Promiň, ale kdyby tě miloval, chová se jinak..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 16:41

@marcellia úplně ten co tady ostatní. On má dost silných stránek. Je milý, doteď bylo vše tak nějak ok nebo aspoň mi to tak přišlo, dělali jsme kompromisy. Poslední činnost, co jsme dělali podle me bylo před 2 týdny…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama