Dává se květina na maturitním plese?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenkaNov 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 12:03
Dává se květina na maturitním plese

Jednoduchý dotaz, na internetu jsem nic nenašla :nevim: S manželem jsme pozvaní na maturitní ples, jedná se o jeho sestřenku, ale my jsme spíš jako její teta a strejda, i nás takhle bere, jsme si s ní hodně blízcí, jen nevíme, jestli jí máme dávat na plese květinu :nevim: My byli na svých plesech už před lety a nějak si nemůžeme vzpomenout a bylo to už dávno, teď je jiná doba a nechceme jí nějak ztrapnit :mrgreen: Moc děkuji za rady :palec:

Reakce:

smudlinky
Závislačka 2554 příspěvků 347 inzerátů 21.12.16 12:06

Taky jsem měla ples před x lety, květinu jsme dostali 1 růži všechny holky- byly to květiny koupené a zaplacené dopředu. žádné další květiny nikdo nedostával. Zkuste se poptat přímo dotyčné, třeba jsou jinde jiné zvyklosti.

Fiducia
Generální žvanilka 24051 příspěvků 21.12.16 12:09

Pokud vím, maturanti dostanou květinu při stužkování od třídní učitelky. Jinak, se kytice nedává.

VeHE
Závislačka 4118 příspěvků 21.12.16 12:11

Nedává se ;)

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 21.12.16 12:15

Nedava :)

Jity-lovies
Kecalka 187 příspěvků 21.12.16 12:27

Není to tak dlouho, co jsem měla vlastní maturitní ples (dva roky :D) a květina se takto nedává

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 21.12.16 12:49

Květina se nedává, maturanti dostávají kytku většinou od třídního spolu se šerpou, nám příbuzní koupili vystřelovací konfety, které použili když jsme procházeli uličkou :-)

LenkaNov 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 13:26

Moc všem děkuji za odpovědi :palec:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 21.12.16 13:40

Poslední dobou jsem byla na vícero maturácích a nikde se květina nedávala. Jenom ředitel dávat žákům kytičku.

reinkarnace
Závislačka 4471 příspěvků 1 inzerát 21.12.16 13:53

@LenkaNov maturitní ples? to se u nás dělá? mysela jse že jen v emééérice :lol: my měli normálně stužkáč a po matuře jen takovou zapíječku na chatě :nevim:

Denina01
Kecalka 432 příspěvků 21.12.16 19:12

Maturák jsem měla v roce 2015 a kytky jsme si kupovali sami, dávala nám je třídní se šerpou… od tety a strejdy bych spíš uvítala kdyby mi koupili panáka jinak bych nečekala nic :mrgreen: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >