Dávat čajík, když papá UM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Giguli
Stálice 74 příspěvků 08.02.17 14:07
Davat cajik? Kdyz papa UM?

Dobry den, vhci se zeptat moje mesicni dcerka papa UM o MM jsem bohuzel prisla a proto se chci zeptat kolik by mohla vypit cajicku na prdiky? UM vypije 125ml po 3h nekdy 4h a jak kombinovat cajik s UM? Dekuji za radu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 08.02.17 14:10

@Giguli čaj bych nedávala, zbytečnost

Giguli
Stálice 74 příspěvků 08.02.17 14:12
@kopejka píše:
@Giguli čaj bych nedávala, zbytečnost

Mala trpi na prdiky spis jsem myslela odvar jen z kminu?

blumen
Hvězda diskuse 41928 příspěvků 08.02.17 14:14

Caj bych davala az pote, co zacnes s prikrmy. Podle me se to ani kombinovat nema do te doby. Maximalne par mililitru.

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29809 příspěvků 08.02.17 14:17

Odvar z kmínu jsem taky dělala..ale syn byl v létě a byla tam větší žínek..ted v zimě bych dávala před UM probiotika na prdíky..bio gaia nebo něco podobného…baby calm, je toho hodně na výběr..jinak jestli chceš dávat ten odvar, dávala bych mezi kojením..ale je možné že nebude mít žízen a nebude to chtít

Světlaa
Kecalka 319 příspěvků 08.02.17 14:17

Souhlasim, max bych dala malinko vody, ale čaje ne a na prdíky bycho použila ověřené metody co kolují internetem

Giguli
Stálice 74 příspěvků 08.02.17 14:20
@Světlaa píše:
Souhlasim, max bych dala malinko vody, ale čaje ne a na prdíky bycho použila ověřené metody co kolují internetem

Vsak ja myslela jako cajik udelat a 2ml do strikacky jen na prdiky ciste co takhle pomaha na prdicky jeste?

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 08.02.17 14:23
@Giguli píše:
Mala trpi na prdiky spis jsem myslela odvar jen z kminu?

Lepší je dát probiotika nebo kapky proti nadýmání

luca241
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 08.02.17 14:25

Malá byla na UM od cca 6-7 týdnů a čaj jsem dávala uplně normálně, fenyklový. ten y měl byt myslím taky na prdy, ne? Už si to nepamatuju :oops:.Nevdiím důvod, proč ho nedat :nevim:

Světlaa
Kecalka 319 příspěvků 08.02.17 14:27

@Giguli co sem slyšela tak masírovat bříško, zahřívat ho, dávat nožičky na bříšlo..moc neporadím, můj je taky na UM, ale prdí celodenné, takže to nemusím řešit:-)

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 08.02.17 14:36
@Giguli píše:
Vsak ja myslela jako cajik udelat a 2ml do strikacky jen na prdiky ciste co takhle pomaha na prdicky jeste?

Jestli chceš dávat 2ml nějakého odvaru, tak to spíš zkus přimíchat do UM, bude to jednodušší než se stříkačkou.
U dcery jsem dávala espumisan, probiotika biogaia a babycalm, u syna mi připadalo, že mu babycalm spíš přitěžuje, tak má jen espumisan s probiotikama.

Včelička992
Závislačka 3398 příspěvků 08.02.17 14:37

.

Příspěvek upraven 15.10.18 v 07:07

Bara04
Kecalka 205 příspěvků 08.02.17 14:52

@Giguli tak já bch dávala přesně jak píšeš - střikačkou pár ml po/ před jídlem, ne jako pití… nám pomohl- já pak dopíjela ten zbytek

Uživatel je onlineCeblma
Stálice 72 příspěvků 08.02.17 15:28

Mám dvouměsíčního chlapečka na UM a čaj vůbec nedávám. Na prdíky trpí, tak dávám do každého mléka espumisan :palec:

terien
Echt Kelišová 8072 příspěvků 08.02.17 16:45

Pokud je na UM tak čaj nebo vodu dostat musí, takhle mi to řekl doktor u dcery. Během dne dát jednu dávku čaje, stejnou jako dostává mléko.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >