Reklama

Dávat čajík, když papá UM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Giguli
Stálice 74 příspěvků 08.02.17 14:07
Davat cajik? Kdyz papa UM?

Dobry den, vhci se zeptat moje mesicni dcerka papa UM o MM jsem bohuzel prisla a proto se chci zeptat kolik by mohla vypit cajicku na prdiky? UM vypije 125ml po 3h nekdy 4h a jak kombinovat cajik s UM? Dekuji za radu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 08.02.17 14:10

@Giguli čaj bych nedávala, zbytečnost

Giguli
Stálice 74 příspěvků 08.02.17 14:12
@kopejka píše:
@Giguli čaj bych nedávala, zbytečnost

Mala trpi na prdiky spis jsem myslela odvar jen z kminu?

blumen
Hvězda diskuse 40409 příspěvků 08.02.17 14:14

Caj bych davala az pote, co zacnes s prikrmy. Podle me se to ani kombinovat nema do te doby. Maximalne par mililitru.

smurfka
Nadpozemská drbna 29413 příspěvků 08.02.17 14:17

Odvar z kmínu jsem taky dělala..ale syn byl v létě a byla tam větší žínek..ted v zimě bych dávala před UM probiotika na prdíky..bio gaia nebo něco podobného…baby calm, je toho hodně na výběr..jinak jestli chceš dávat ten odvar, dávala bych mezi kojením..ale je možné že nebude mít žízen a nebude to chtít

Světlaa
Kecalka 319 příspěvků 08.02.17 14:17

Souhlasim, max bych dala malinko vody, ale čaje ne a na prdíky bycho použila ověřené metody co kolují internetem

Giguli
Stálice 74 příspěvků 08.02.17 14:20
@Světlaa píše:
Souhlasim, max bych dala malinko vody, ale čaje ne a na prdíky bycho použila ověřené metody co kolují internetem

Vsak ja myslela jako cajik udelat a 2ml do strikacky jen na prdiky ciste co takhle pomaha na prdicky jeste?

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 08.02.17 14:23
@Giguli píše:
Mala trpi na prdiky spis jsem myslela odvar jen z kminu?

Lepší je dát probiotika nebo kapky proti nadýmání

luca241
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 08.02.17 14:25

Malá byla na UM od cca 6-7 týdnů a čaj jsem dávala uplně normálně, fenyklový. ten y měl byt myslím taky na prdy, ne? Už si to nepamatuju :oops:.Nevdiím důvod, proč ho nedat :nevim:

Světlaa
Kecalka 319 příspěvků 08.02.17 14:27

@Giguli co sem slyšela tak masírovat bříško, zahřívat ho, dávat nožičky na bříšlo..moc neporadím, můj je taky na UM, ale prdí celodenné, takže to nemusím řešit:-)

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 08.02.17 14:36
@Giguli píše:
Vsak ja myslela jako cajik udelat a 2ml do strikacky jen na prdiky ciste co takhle pomaha na prdicky jeste?

Jestli chceš dávat 2ml nějakého odvaru, tak to spíš zkus přimíchat do UM, bude to jednodušší než se stříkačkou.
U dcery jsem dávala espumisan, probiotika biogaia a babycalm, u syna mi připadalo, že mu babycalm spíš přitěžuje, tak má jen espumisan s probiotikama.

Včelička992
Závislačka 3335 příspěvků 08.02.17 14:37

@Giguli moje dvojcata jsou oba na UM a davam jim odvar z kminu mezi papanim a prdi si vic nez predtim. Davala jsem kapky espumisan a baby calm a po espumisanu mi nekadili vubec a meli zelenou stolici a ted jsem to vysadila a davam jen ten kminovy caj a stolici maji pravidelnou a zlutou tak jak ma byt. Dle meho dr caj pry davat nemam, ze by mi pak nevypili mnozstvi UM kolik maji, jenze davam jim ho pit i vic nez pres strikacku jenom a vypijou mi UM tolik kolik maji.

Bara04
Kecalka 202 příspěvků 08.02.17 14:52

@Giguli tak já bch dávala přesně jak píšeš - střikačkou pár ml po/ před jídlem, ne jako pití… nám pomohl- já pak dopíjela ten zbytek

Ceblma
Stálice 71 příspěvků 08.02.17 15:28

Mám dvouměsíčního chlapečka na UM a čaj vůbec nedávám. Na prdíky trpí, tak dávám do každého mléka espumisan :palec:

terien
Kelišová 7472 příspěvků 08.02.17 16:45

Pokud je na UM tak čaj nebo vodu dostat musí, takhle mi to řekl doktor u dcery. Během dne dát jednu dávku čaje, stejnou jako dostává mléko.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama