Dáváte dětem do školy svačinu do pouzdra?

9868
16.8.09 09:58

Dáváte dětem do školy svačinu do pouzdra?

Ahoj :)

Pomalu chystám Adli věci do školy a napadlo mě, zda dáváte svačinu dětem do sáčku (jako jsme ji dostávali my) nebo zda používáte pouzdra. Nejsou moc velká a neforemná? A máte tip na to, jaké případně koupit?

Popravdě, začínám mít ze školy pořádný vítr, naše princezna není a nebude prototyp vzorné školačky :D

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1713
16.8.09 10:03

Ahoj, za mně určitě do krabičky, jednak se nepotulují nedojezené zbytky po aktovce a taky když jim někdo „omylem“ skočí na aktovku, tak i potom má svačina původní tvar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6335
16.8.09 10:11

Pozdro na svačinu bylo ztraceno hned první týden školní docházky, posléze jsem pravidelně z aktovky vytahovala netknuté svačiny, tak jsme to ustálili na tom,že svačiny do školy nedáváme, jen pití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
16.8.09 10:13

Tak já určitě budu dávat do pouzdra,proto že jsem nesnášela jak chleba s paštikou byl po stranách i s tím ubrouskem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
16.8.09 10:23

Já se taky chystám na krabičku, ale kdo ví, jak to dopadne. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9232
16.8.09 10:28

Mně se osvědčily krabičky.Jednu jsem kdysi koupila s Brumikama a jednu mams Oriflamu.Ted jde Mirda do Olomouce na Intr.Nevim jak to býude se svačinama,alem krabičku mu přibalim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
16.8.09 10:41

:D :D mě se osvědčily krabičky, do první třídy krabička ve tvaru krajíce chleba, vleze se tam přepůlený rohlík a půl jablka :wink: Krabička je bez „zámku“, jen se půlky vloží do sebe… Navíc stála jen 25,–, oproti „svačinovým setům“ s láhví a nevím čím ještě…
Vydržela od první třídy doteď, mám v ní schované máslo, takže slouží jako „máslenka“. Krabičku mi doporučila známá,která dítko vypravila o rok dříve.

Loni jsme koupili novou krabičku s brumíkama a ta je taky skvělá a je na zaklapnutí.

Rozhodně doporučuji krabičky!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
2901
16.8.09 11:25

Já myslím, že u nás to vyřeší spíš nějaké musli tyčinky, nebo pečivo v sáčku z pekárny, sama jsem svačiny potají vyhazovala, namazné a přepůlené krajíce jsem nikdy neměla ráda - takže je ani nebudu vyrábět.

Ale jinak vítr ze školy mám taky (i když nás to čeká až za rok) - a pořádný, už pěkně dlouho. Eliška s tím doufám problém mít nebude - ale prostě skončí to bezstarostné dětství, nastanou povinnosti - a už se to potáhne celý život.. nějak to rychle uteklo:((((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
16.8.09 11:35

ahoj, ja jsem tedka ty krabicky koupila v DMku, myslim nejak 30 Kc za jednu a neforemny mi neprijdou, davam do toho malymu jidlo kdyz jdeme ven a normalne to hodim do prebalovaci tasky :) prijdou mi dobry v tom, ze kdyz jsme na ulici a ja mu chci vyndat trba nejaky ovoce, nepotrebuju slozite sundat viko, jednou rukou ho drzet a zaroven krabicku a lovit v tom, staci to jen odklopit a vyndat a zavrit, proste pro me je to prakticky i u takhle malyho prcka. Mama do toho davam svaciny brachum do skoly bezne, jeste to neztratili ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5018
16.8.09 12:00

Za mě určitě krabičku, nekupovala bych žádný drahý set, já mám takovou nějakou obyč z kuchyňky za pár korun a sloužila úspěšně celý rok.Většinou dávám namazané pečivo (Váša má rád) a nějakou tu zeleninu, nerozmačká se to a zbytky pak nejsou po tašce.Jinak máme tašku od Topgalu a svačina se krásně vejde do jedné z menších kapes vpředu.
Pití dávám do lahve s pítkem, většinou od vody rajec, dělám šťávu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13211
16.8.09 16:29

Ahoj
Taky dávám svačinu do krabičky.. na zacvaknutí, obyč koupenou v Kaufu, jednu mám menší, jednu větší…
Určo je to lepší než sáčky :wink:
Slouží nám od první třídy doteď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
16.8.09 18:23

Máme doma krabičku, dávám do toho sváču, když někam jedu - jablka, namazaný rohlík apod. Taky mi vadilo ten upatlaný ubrousek :roll:

Lesi - jak to, že jde malá do školy? Vždyť jí nebude 1. září 6let, to jí vzali nějak dřív?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8569
16.8.09 18:54

Určitě krabičku doporučuji!

Kupovala jsem ji ihned, jakmile jsem vytáhla z tašky pracovní sešit z matematiky ozdobený půlkou housky s máslem a sýrem :roll:

Takže za mně ANO :lol: :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
16.8.09 19:33

chystáme se na krabičku /asi za 4 roky :lol: :lol: /

• jídlo drží tvar
  • nehrozí paštika v učebnici
  • rozjezené je bezpečně zavřené
  • nakrájená zelenina ze sáčku by mi nechutnala :wink:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
16.8.09 20:08

Re: Dáváte dětem do školy svačinu do pouzdra?

Lesina píše:
Ahoj :)

Pomalu chystám Adli věci do školy a napadlo mě, zda dáváte svačinu dětem do sáčku (jako jsme ji dostávali my) nebo zda používáte pouzdra. Nejsou moc velká a neforemná? A máte tip na to, jaké případně koupit?

Popravdě, začínám mít ze školy pořádný vítr, naše princezna není a nebude prototyp vzorné školačky :D

L.

To už půjde teď, když jí nebude šest :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama