Dáváte jarní fusak?

Anonymní
23.2.21 11:01

Dáváte jarní fusak

Maminky, dáváte už jarní fusak do kocarku/vajicka? Nějak vylitly teploty, mám slabý emitex (je to spíš materiál jako deka)…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2319
23.2.21 11:06

Ano, chystám se ho objednat, mám vybranej Kaarsgaren, máme od nich nyní zimni s beranim kozichem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6049
23.2.21 11:26

Ne, mám deku, za mě papá peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5424
23.2.21 11:35

Já měla u dcery ten emitex. Používali jsme jak bylo už kolem asi nad 5 stupnu. a do toho měla jen fleesový chlupatkový overál. A vždy jsem měla pod kočárkem deku pro jistotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
23.2.21 11:40

Nedávala jsem přišlo mi zbytečné do toho vrážet peníze. Mám fusak, co jde přední část odepnout, v těchto dnech tedy mám v kočárku jen spodní díl a zima dítku není :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5424
23.2.21 11:43

Za mě to bylo fajn že to nepadalo, dítko bylo přikryté fakt celé. Lepší než deka. A bazarový emitex stál asi 400Kč. A po dvou letech použivání prodaný za 250 :). stále v krásném stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615
23.2.21 12:06

Dávám. Dostali jsme ho ke kočárku - je takový jarní/podzimní.
Když dítě už samo chodí a jde se na nějaké menší procházky, tak je ten fusak zbytečný, ale když je ještě malé a celou dobu sedí, tak je fusak strašně dobrá věc. Přijde mi podstatně lepší než deka, protože dítě obalí ze všech stran.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
23.2.21 22:32

Když je pod 5, má fusak. Když je nad 5, nemá fusak. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1863
24.2.21 19:32

Fusak má, když je taková zima, že ho snese. Když je cca plus pět, fusak rve a snaží se ho vyhodit z kocaru (ne, ne, bleee!), tak pak ho nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2319
25.2.21 11:20

A kdy byste ten zimni fusak vyměnily za ten jarní u ležícího kojence? Mne má přijít dnes, ale mam dilema, zda už ho pak dávat, když má teď byt přes den těch 10 stupňů cca? Nebo nechat ještě chvíli ten zimni? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19784
25.2.21 14:13
@Semtex píše:
A kdy byste ten zimni fusak vyměnily za ten jarní u ležícího kojence? Mne má přijít dnes, ale mam dilema, zda už ho pak dávat, když má teď byt přes den těch 10 stupňů cca? Nebo nechat ještě chvíli ten zimni? :nevim:

zimní určitě v 10st neee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat