Dáváte ještě v roce několikrát za noc UM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 21:16
Dáváte ještě v roce několikrát za noc UM?

Ahoj maminky, zajímalo by mě, zda se vám děti v roce ještě vzbouzi několikrát za noc na UM? Malá mi do 10 mesicu spala celou noc od 19:00 do 8:00 bez probuzení. Pak byla nemocná a přes den nejedla a v noci měla hlad, jenže se tak naučila v noci na UM a teď skoro ve 13 mesicich se vzbouzi na UM, knoura, brečí ZE SPÁNKU, čajík nepomůže až když dam UM, tak je klid a spinka v klidu, také se vzbouzi ve stejnou hodinu :nevim: V 19:00 dostane UM, pak si vyžádá v 23:00, pak 3:00 a pak 6:00 :roll: Co s tím? Myslíte ze má najednou takový hlad v noci, když 10 mesicu v noci nepotřebovala jist? A nebo se jen tak naucila a jde o zvyk? Děkuji za názory :kytka:

Reakce:
Hanka1
Extra třída :D 14316 příspěvků 25.02.19 21:21

V tehle intervalech se na jidlo buzi novorozenec, ne rocni dite. Zkus dat obycejnou vodu a par noci se obrnit…

dickys
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 1 inzerát 25.02.19 21:26

To bude spíš blbej zvyk, taky bych dala maximálně vodu a snažila se vydržet, než to pochopí.

LE.nova
Kecalka 280 příspěvků 3 inzeráty 25.02.19 21:28

V roce se dcera budila jednou a i to jedno jsme velmi rychle odbourali. Takhle často bych nedávala, dala bych napít vody a vydržela. Věřím, že mala ti začne brzy spinkat déle.

Daenerys91
Kecalka 450 příspěvků 5 inzerátů 25.02.19 21:28

To se jen na mlíko naučila, zvykla si ho takhle dostávat. Ale reálně ho v noci vůbec nepotřebuje, už to není miminko. Ono je to rychlý… synovi dal manžel párkrát k ránu ovocnou kapsičku, když měl horečky a šel spát nenajezený, a pak to samozřejmě vyžadoval dál.
V tomhle věku se mlíko fakt v noci nedává. Jen napít vody a nazdar. Sice bude chvíli brečet, ale to se musí vydržet. Trpělivost se vyplatí.

machninka
Povídálka 49 příspěvků 25.02.19 21:28

Řekla bych, že jde o zvyk, snad to zase přejde. Měly jsme to podobné v roce, když jsem přestala kojit (cca po třech hodinách až do roka) - nějakou dobu (tak měsíc? možná míň…) chtěla um večer + tak dvakrát v noci…teď má 16 měsíců a má jen večer, občas ještě k ránu…

Zabatko
Závislačka 4531 příspěvků 25.02.19 21:36

Spíš myslím, že si zvykla, odbourala bych to co nejdřív.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 21:39

Dobře, tak já to zkusím, i když to pro mě bude dost náročné vydrzet, nejdéle jsem to její kňourání vydržela hodinu a pak jsem ji to UM dala :roll: Také jsem si myslela, že jde spíše o zvyk, přeci jen vazne od narozeni do té nemoci v 10 mesicich byla strašný spáč a spinkala krásně. Ted takhle blbne v noci a já jsem ještě jiném stavu, tudíž moje únava je dvojnásobná a ocenila bych zas ten spánek celou noc :potlesk: :palec:

Jogrr
Závislačka 4732 příspěvků 25.02.19 21:57

To bude zvyk, nedat, maximalne vodu a vydrzet.
U nas se spalo v kuse od pul roka, do te doby mliko jednou za noc.

tereza12345
Extra třída :D 11497 příspěvků 25.02.19 22:09

Hmmm a muj 17 mesicni chlapecek si da o pulnoci a pak mezi 4 a 6 flasku sunaru. A ja na tom nevidim nic spatnyho. Evidentne ma hlad. Ani cela flaska vody ho neuspokoji. Vsechny moje deti to tak měli. Takze ja na tom nevidim nic spatnyho,kazdej to bere jinak.

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 25.02.19 22:23

No tak to je jen blbej zvyk,moje děti obě spali od roka celou noc ,dostali pořádnou večeři ,pak mliko s medem a spali do 7 do rána .Maximalně když bylo přetopeno,tak se probudili na vodu .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 22:29

@Ennny Ona tomu jídlu moc nedá, kort večeři :roll: Kaši nechce, takže dávám večeři klasiku a pak UM. Mléko s medem jste dávala klasika polotucne už?

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 25.02.19 22:36
@Anonymní píše:
@Ennny Ona tomu jídlu moc nedá, kort večeři :roll: Kaši nechce, takže dávám večeři klasiku a pak UM. Mléko s medem jste dávala klasika polotucne už?

No ja mam děti jedlíky, takže ony by mi reagovali bez jídla tim že by se budili, dávala jsem polévku, bramborovou kaši, maso s rýží, prostě aby je to zasytilo…ano já dávala plnotučné s medem, ale moje děti byli na kravském mléku od půl roku, nevím jak by to to tvoje teď z ničehož nic vzalo, aby mu nebylo zle.

edit : co to je klasika ? :D

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 26.02.19 02:33

Ročním dětem jsem dávala um před spaním a pak až ráno. Přes noc vodu. Pozor na zuby, um je sladké a jestli nebudeš malé po pití um čistit zuby, brzy se jí začnou kazit. Hlad určitě nemá, budí se ze zvyku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 08:09

@Ennny Dělám ji husté polévky, to co zbyde od oběda a nebo chleba s něčím, snažím se to střídat, ale moc toho nesní… :zed:

Váš příspěvek
Reklama