Dáváte někdo 18m na snídani jen přesnídávku ?

Anonymní
1.10.20 10:01

Dáváte někdo 18m na snidani jen presnidavku ?

Holky chci se zeptat můj 18m prcek nechce poradně jist no na snidani uvítá poslední dobou jen presnidavku, ještě i kojim… je tady někdo kdo dává taky na snidani jen presnidavku popr nakojite? Nevím co jiného do nej dostat nic pomalu nechce dopoledne papat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18822
1.10.20 10:05

Jak kdy, nas 16 mesicni uz nepije mliko nechce ho, nekdy ma na snidani presnidavku, nekdy jogurt, obcas mu do toho hodim piskoty, obcas si da treba kousek buchty. U nas se ale celkove rano moc neji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24052
1.10.20 10:13

Jo, 20 měsíční má ráno bílý jogurt, max křupky k tomu. A dopoledne chce i kojit. Kaše, přesnídávky, skleničky vůbec nechce, neměl ani dudlík, ani flašku, um..je to rebel :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10184
1.10.20 10:58

Davala bych to, co ji, takze klidne presnidavku. :nevim: Mne deti nesnidaj prakticky vubec, no co, svacinu ve skole/skolce pak sni, naopak pred usnutim by sezraly vola, no, stavet na hlavu se kvuli nim nebudu, jejich boj :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10184
1.10.20 11:00

Jinak co nervu bych si usetrila, kdybych u prvniho nejedlika umela byt nad veci jako ted… Ale co uz, on si tim skoro kazdy musi projit. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4274
1.10.20 11:03

Klidně dej přesnidávku. Dcera mi do asi 3,5 let na snídani pila jen UM. Vypila si 180ml a pak jedla až za hodinu hodinu a půl. Rozjedla se na normální snídaní až ted od března jak byla doma přes kovid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10184
1.10.20 11:06

@Veru1987 Jsi mi pripomnela, ze prvorozena mela sunar z flasticky do 4. narozenin. pak jsem ji ho teda uz zatrhla :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4274
1.10.20 11:09
@Hobitka píše:
@Veru1987 Jsi mi pripomnela, ze prvorozena mela sunar z flasticky do 4. narozenin. pak jsem ji ho teda uz zatrhla :mrgreen:.

Noo uvažuji že jsme pak UM ještě kupovali taky skoro do 4.narozenin a pak pomalu přesla na čerstvé mléko. Ale i nyní ve 4,5 večer nejde spát bez své decky mlíka, aspon už nemusím umělé kupovat. A pije to asi od tří let a kousek ze zdravé láhve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10184
1.10.20 11:24

Mlicko na dobrou noc prestala pit tak v 1.tride, to jsem mela radost, pac ho chtel i bracha, zapatlaly se hrnky a zdrzovalo je to od spani :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama