Dáváte si s partnery dárky jen tak?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.1.22 12:02

Dáváte si s partnery dárky jen tak?

Četla jsem tu par diskuzí, tak si dělám takový “průzkum” :D
Dáváte si s mužem/ženou nějaké drobnosti jen tak? Nebo třeba kytičku?
Mně je občas líto, že za dva roky vztahu jsem dostala jen 2 kytky v květináči z Penny, co koupil chlap cestou pro něco k jídlu. :D na večeři chodíme, když to navrhnu já, že bych chtěla no a dáreček jen tak ani jeden. :D Na narozky a Vánoce se snažil, aby mi dal za stejně jako já jemu (jinak by dal asi méně). Já se často poměrně snažila udělat něco hezkého, romantiku, sspeciální jídla, překvapení, osobní dárečky … no a nějak začínám mít pocit, že jsem v tom vztahu vyhořelá, už 2 měsíce nějak nemám potřebu to dělat, nebo spíš sílu. Promlouvali jsme o tom, že náš vztah je horší a horší, ja sama říkala, že se necítím, že by o mě někdo stál. No a chlap neustále opakoval, že se musíme teda ale snažit oba. Jenže nějak se asi nic nezměnilo. Poradíte, co s tím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4647
17.1.22 12:16

Moc ne. Max jednou za půl roku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
17.1.22 12:17

Dáváme si navzájem pořád nějakou drobnost. Naposledy dostal můj muž psa a já zase hada. Vcera mi koupil kanárka. No, a já mu nadělil asi další miminko :lol: :lol:. Neřešit, některý chlap rád dárky dává, jiný to neřeší, ale to neznamená že tě nemiluje či že mu na tobě nezáleží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1131
17.1.22 12:18
@Anonymní píše: Četla jsem tu par diskuzí, tak si dělám takový “průzkum” :D
Mně je občas líto, že za dva roky vztahu jsem dostala jen 2 kytky v květináči z Penny, co koupil chlap cestou pro něco k jídlu. :D na večeři chodíme, když to navrhnu já, že bych chtěla no a dáreček jen tak ani jeden. :D Na narozky a Vánoce se snažil, aby mi dal za stejně jako já jemu (jinak by dal asi méně). Já se často poměrně snažila udělat něco hezkého, romantiku, sspeciální jídla, překvapení, osobní dárečky … no a nějak začínám mít pocit, že jsem v tom vztahu vyhořelá, už 2 měsíce nějak nemám potřebu to dělat, nebo spíš sílu. Promlouvali jsme o tom, že náš vztah je horší a horší, ja sama říkala, že se necítím, že by o mě někdo stál. No a chlap neustále opakoval, že se musíme teda ale snažit oba. Jenže nějak se asi nic nezměnilo. Poradíte, co s tím?

Ano, občas si nějakou drobnustku dáme. Manzel někdy donese kytku, já jemu třeba zase nějakou mnamku,…

Příspěvek upraven 17.01.22 v 12:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 12:19
@Brakelka píše:
Dáváme si navzájem pořád nějakou drobnost. Naposledy dostal můj muž psa a já zase hada. Vcera mi koupil kanárka. No, a já mu nadělil asi další miminko :lol: :lol:. Neřešit, některý chlap rád dárky dává, jiný to neřeší, ale to neznamená že tě nemiluje či že mu na tobě nezáleží.

No jasné. Nejde mi o dárky, stačilo by, kdyby po celým dni kdy kmitám přišel taky někdy on a řekl třeba “já tě namasíruju” nebo, že jsem hezká … asi jsem to blbě pojmenovala, ale chybí mi ta pozornost primárně.

• Citovat
  • Nahlásit
5699
17.1.22 12:19

Často, vždycky když jde sám na nákup, tak mi něco koupí jako překvápko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27953
17.1.22 12:25

Komunikace..a zjistit, jak co kdo z vás potřebuje a bere jako důkaz lásky, co mu udělá radost..Někoho mrzí, že nedostane dárek, pozornost..někomu zase, že si na něj partner udělá málo času, někomu zas, že je málo sex..Pro začátek doporučím knížku Pět jazyků lásky. Je fajn používat všechny, ale obvykle jeden bývá u člověka primární.

Ano, my se snažíme oba, aby vztah fungoval a byli jsme oba spokojení. Občas vyrazíme na večeři, občas na koncert, výlet, do sauny, na návštěvu..musíme řešit hlídání, tak to není extra často. Jinak si děláme drobné radosti..když jdu nakoupit, přihodím tam mnohdy něco dobrého pro manžela, občas mu udělám radost něčím, co si sám neudělá, třeba palačinky..občas ho překvapím nějakou aktivitou v sexu, co by nečekal..on mně pravidelně v pátek kupuje květiny (začal jen tak občas, pro radost, a když viděl, že mi to fakt dělá radost, tak mi je nosí pravidelně), někdy přinese i vínko..Dárky k vánocům si některé říkáme, co chceme, a pak si koupíme nějaké překvapení, maličkost. Snažíme se aktivně vytvářet aktivity, trávit spolu čas, máme tři děti, on práci na směny, takže čekat až samo to nějak vyjde a zbyde čas..by se člověk půl roku nedočkal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27953
17.1.22 12:27
@Anonymní píše:
No jasné. Nejde mi o dárky, stačilo by, kdyby po celým dni kdy kmitám přišel taky někdy on a řekl třeba “já tě namasíruju” nebo, že jsem hezká … asi jsem to blbě pojmenovala, ale chybí mi ta pozornost primárně.

A když bys mu o to řekla? On není telepat. Když máš chuť, a řekneš co bys chtěla (já si klidně o masáž šíje nebo nohou řeknu), a on ti vyhoví, tak je to fajn ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 12:32
@andelka83 píše:
A když bys mu o to řekla? On není telepat. Když máš chuť, a řekneš co bys chtěla (já si klidně o masáž šíje nebo nohou řeknu), a on ti vyhoví, tak je to fajn ne?

Já si řeknu … a odpověď bývá “a kdy namasíruješ ty mě” apod

• Citovat
  • Nahlásit
7291
17.1.22 12:35
@Anonymní píše: Četla jsem tu par diskuzí, tak si dělám takový “průzkum” :D

Ono jde o to, jak kdo dárky ke vztahu potřebuje. Ty je máš zřejmě hodně vysoko a pokud je nedostáváš, tak máš pocit, že o tebe partner nestojí. Mně třeba klidně stačí dárky jen na narozeniny, Vánoce, k Valentýnu, svátku matek, svátku atak. Ale zase my jsme spolu už dlouho a prostě není moc, co si pořád dávat. Teď pro mě dárky nejsou až tak důležité mimo ty různé svátky.
Ale pokud ty o dárky stojíš, tak dobře, že jsi to partnerovi řekla a měl by Ti je dávat, abys byla spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27953
17.1.22 12:35
@Anonymní píše:
Já si řeknu … a odpověď bývá “a kdy namasíruješ ty mě” apod

No, vidíš. Taky nejsi telepat a nevíš, co by chtěl a co by mu udělalo radost. Měli byste se naučit spolu mluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26413
17.1.22 12:41

Takhle v začátcích vztahu ano, často. Když jsme spolu nemohli být, tak jsme si často přinesli něco jen tak. Po 18 letech už ne :mrgreen: Nejlepší dárek pro mě je, když chlap udělá doma něco, o co ho poprosím NAPOPRVÉ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2426
17.1.22 12:42

Mně manžel často, já jemu skoro vůbec :?. Nevím prostě co. On mi občas koupí kytičku nebo něco, co mi chutná, když jde na nákup. Já jemu nemůžu dávat jídlo, jednak si na to nepotrpí, jednak dost tloustne. Celá kategorie jídla padá a já nějak nevím, jakou jinou drobností ho v rámci všedního dne potěšit :zed:. On sám říká, že nic nechce. Klidně sem s nápady. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4035
17.1.22 12:45
@Anonymní píše:
Já si řeknu … a odpověď bývá “a kdy namasíruješ ty mě” apod

No namasiruje te? Nebo je to jen takovy slovni obrat, aby te odbyl a zadna masaz se nekona? Jinak ja te chapu, s tim, ze uz se ti ani nechce. Ja to takhle mela s byvalym, furt jsem neco vymyslela, cim bych mu udelala radost. On sice radost mel, ale obracene se vubec neangazoval. Jako pekne darky na Vanoce nebo tak to jo, to neodflaknul, ale ze by ho jen tak nekde neco cvrnklo do nosu nebo kyticku, to ne. Me uz to pak prestalo bavit mu svym zpusobem podlezat… no a skoncili jsme vicemene jako spolubydlici. Muj nynejsi je jeste akcnejsi nez ja, staci se jen zminit, ze mi neco treba chutnalo nebo libilo a uz to shani. Ted mame kote, takze kytky nebudou, nez to zvire odroste a zklidni hormon. :mrgreen: Ja mu rada posilam sladkosti do prace jen tak nebo kdyz vidim treba tricko, co vim, ze by se mu libilo, tak ho vezmu, zkusim syslit treba na Vanoce nebo na narozeniny, ale malokdy to vydrzim. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 12:45
@Kolicek95 píše:
Mně manžel často, já jemu skoro vůbec :?. Nevím prostě co. On mi občas koupí kytičku nebo něco, co mi chutná, když jde na nákup. Já jemu nemůžu dávat jídlo, jednak si na to nepotrpí, jednak dost tloustne. Celá kategorie jídla padá a já nějak nevím, jakou jinou drobností ho v rámci všedního dne potěšit :zed:. On sám říká, že nic nechce. Klidně sem s nápady. :P

Já jsem třeba koupila klíčenku. :-)
Nebo náramek, vždy nějakou blbost, kterou používá, nebo ji muže mít u sebe i když spolu nejsme :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat