Reklama

Dávate soukromé údaje třetím osobám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.10 16:05
Dávate soukromé údaje třetím osobám ?

Dobrý den ,
dnes jsem pochopila ,že je možné ,že někdo dal moji soukromou emailouvou adresu třetí osobě konkrétně předešlému centru kam jsem chodila.
Je možné ,že se toto stalo z Vašeho serveru ? Přeci mohu sama mít svůj názor na určité téma nebo je to vše jak za předešlého režimu ?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 13.12.10 16:43

Vím, že na vyžádání dává emimino soukromé údaje policistům. Byla jsem ohledně jedné kontroverzní věci vypovídat na policii, chtěli se mnou mluvit na základě příspěvku, který jsem tu psala. A protože z jejich pohledu jsme všichni anonymní, požádali provozovatele serveru o moje údaje (konkrétně email), na který mi napsali, ať se s nimi spojím a domluvíme schůzku.
Ale tohle mi přijde v pořádku, nevidím v tom problém.
Jiná věc je, když by dávali tvůj soukr. email nějakému třetímu soukromému subjektu, jak jsem pochopila z tvého příspěvku…
Sama jsem zvědavá na odpověď

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.10 16:50

Jsou to soukromé udaje takže nevím kde to vzali.
Uvidím co min taky napíší.

harpyje
Extra třída :D 10668 příspěvků 13.12.10 17:12

ahoj, moc tomu nerozumím.

myslíš že admini edmimina dali na požádání tvou emailovou adresu ---komu? píšeš „předešlému centru“ - co to je předešlé centrum? nějaký jiný server pro maminky? nebo o co jde?

jen bych si chtgěla udělat obrázek o co jde…

Babe007
Neúnavná pisatelka 17510 příspěvků 13.12.10 17:12
Jsou to soukromé udaje takže nevím kde to vzali.
Uvidím co min taky napíší.

A neměli to ze zdravotní pojištovny? Mě taky jednou psali z Caru, že mám schválený cyklus na můj email. Což mě dost překvapilo, protože jsem jim ho nikdy nedala. Ale ve VZP ho mají, párkrát jsem s nimi byla přes něj v kontaktu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.10 17:19

Ano myslím si ,že admini daly moji emailovou adresu předešlému centru . Protože mi od nich došlo toto.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.10 17:20

zdravím Vás, jen jsem Vám chtěla popřát hodně štěstí při léčbě v Reprofitu, doufám, že se dočkáte vytouženého miminka,
i samotná změna IVF centra má pozitivní psychologický vliv. Jen malá poznámka k těm Vašim internetovým příspěvkům, promiŇte, ale nedá mi to, zapomínáte tam všude psát hodnoty spermiogramu Vašeho partnera v době námi provedené inseminace, která byla vždy na Vaše přání, také časování všech výkonů dle Vašich směn a volného času, také to, že nechcete žádné léky, které jsou z našeho pohledu přínosné pro dosažení úspěchu .. nedala jste nám moc šanci Vám pomoci, doufám tedy, že úspěchu dosáhnete jinde. Každé centrum má zájem na tom, aby jeho klientky co nejdříve otěhotněly a porodily zdravé dítě, neslyšela jsem, že by někde záměrně měnily dobré výsledky za špatné… Opatrujte se a hodně štěstí přeji.

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 13.12.10 17:25

Hm, tak to je od nich hustý - od toho centra :-?

Lama Lama
Hvězda diskuse 48359 příspěvků 13.12.10 17:27

Já myslím, že si tě spíš našli. stačí, že nějaká sestřička chodí drbat na emimino. čte si příspěvky a pokud jich máš víc s nějakými údaji o tvé léčbě (dneska jsem byla tam a tam, stalo se mi tam to a to), není problém si to spojit.

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 13.12.10 17:29
zdravím Vás, jen jsem Vám chtěla popřát hodně štěstí při léčbě v Reprofitu, doufám, že se dočkáte vytouženého miminka,
i samotná změna IVF centra má pozitivní psychologický vliv. Jen malá poznámka k těm Vašim internetovým příspěvkům, promiŇte, ale nedá mi to, zapomínáte tam všude psát hodnoty spermiogramu Vašeho partnera v době námi provedené inseminace, která byla vždy na Vaše přání, také časování všech výkonů dle Vašich směn a volného času, také to, že nechcete žádné léky, které jsou z našeho pohledu přínosné pro dosažení úspěchu .. nedala jste nám moc šanci Vám pomoci, doufám tedy, že úspěchu dosáhnete jinde. Každé centrum má zájem na tom, aby jeho klientky co nejdříve otěhotněly a porodily zdravé dítě, neslyšela jsem, že by někde záměrně měnily dobré výsledky za špatné… Opatrujte se a hodně štěstí přeji.

Tohle ti přišlo z CAR 8-o 8-o 8-o Asi blbá úvaha, ale u nás chtěli emailovou adresu při registraci, ale zase neprojížděli, kam jsem co psala :think:

No určitě bych se jim ozvala, aby ti sdělili, odkud mají tvůj kontakt a proč kontrolují, co kam píšeš.

Babe007
Neúnavná pisatelka 17510 příspěvků 13.12.10 17:33
i samotná změna IVF centra má pozitivní psychologický vliv. Jen malá poznámka k těm Vašim internetovým příspěvkům, promiŇte, ale nedá mi to, zapomínáte tam všude psát hodnoty spermiogramu Vašeho partnera v době námi provedené inseminace, která byla vždy na Vaše přání, také časování všech výkonů dle Vašich směn a volného času, také to, že nechcete žádné léky, které jsou z našeho pohledu přínosné pro dosažení úspěchu .. nedala jste nám moc šanci Vám pomoci, doufám tedy, že úspěchu dosáhnete jinde. Každé centrum má zájem na tom, aby jeho klientky co nejdříve otěhotněly a porodily zdravé dítě, neslyšela jsem, že by někde záměrně měnily dobré výsledky za špatné… Opatrujte se a hodně štěstí přeji.

já si nemyslím, že to byl admin, to byla spíš nějaká sestřička a vzpomněla si nebo lékař. Sem chodí plno lékařů z Caru. Já proto vždycky píšu příspěvky objektivně, to co se mi tam líbilo i to co ne. Takže akorát tak můžou zlepšit služby nebo vynadat jedné paní doktorce na kterou si tady stěžuje 70% pacientek. Ale ty jsi chodila do Obilnáku a na ten jsou víceméně pořád super ohlasy, tak je třeba ty tvoje negativní zaujaly..

harpyje
Extra třída :D 10668 příspěvků 13.12.10 17:40

hmm tak to je hustý! i když chápu, že pokud je to jak oni píší, že jsi je nakrkla - ale i tak se to nedělá, možná ti to poslala nějaká sestřička tam bez vědomí vedení centra! Poslala bych to někomu z vedení, jestli jim to připadá normální.

emimino v trom nebude- je přeci jasné, že poznali kdo jsi - píšou podrobnosti z tvé léčby -tzn. že si adresu našli ve své databázi poté co jim došlo kdo jsi.

har.

Babe007
Neúnavná pisatelka 17510 příspěvků 13.12.10 17:43
harpyje píše:
hmm tak to je hustý! i když chápu, že pokud je to jak oni píší, že jsi je nakrkla - ale i tak se to nedělá, možná ti to poslala nějaká sestřička tam bez vědomí vedení centra! Poslala bych to někomu z vedení, jestli jim to připadá normální.

emimino v trom nebude- je přeci jasné, že poznali kdo jsi - píšou podrobnosti z tvé léčby -tzn. že si adresu našli ve své databázi poté co jim došlo kdo jsi.

har.

Taky myslím, že není problém někoho poznat, já třeba na diskuzi už takhle narazila na dvě paní, co znám z gyndy a z Caru a hned mě poznaly podle mých příspěvků, psala jsem totiž to samé, co jsem jim pár dní předtím osobně říkala :wink:

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 13.12.10 17:50
harpyje píše:

har.

No jestli je to někdo od nich, rozhodně bych poslala stížnost na vedení, jestli schvalují tenhle postup :cert:

A je to jen o důvod víc, proč se taky hodně diskusí zamyká před šmíráky. :pocitac: :poblion:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11006 příspěvků 13.12.10 21:20

eMimino.cz rozhodně soukromé údaje nepředává třetím osobám, firmám apod. - tj. určitě nedostali nic z eMimino.cz.

Jedinou výjimkou je policie na základě písemné žádosti - zatím se nám to stalo pouze několikrát.

Admin

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >