Dáváte testovat dítě od 6 let když jdete na hotel nebo bazén

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20.10.21 12:18

Dávate testovat dítě od 6 let když jdete na hotel nebo bazén

Ahoj plánuji víkend v Krkonoších a chtěla bych vědět jestli je potřeba otestovat dítě nad 6 let. My s partnerem jsme očkováni ale stále nevíme jak to je těmi dětmi:-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2707
20.10.21 12:29

Oficiálně se děti od 6 let testovat musí, ale neoficiálně to spousta zařízení vůbec nekontroluje. A teď teď existují nějaký změny takže kdo ví, jak to bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25202
20.10.21 12:29

https://covid.gov.cz/…by/ubytovani

Děti od šesti let musí mít test, pokud nemají certifikát o prodělání nemoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26141
20.10.21 12:51

Ano, syn se teda nechává testovat kazdy týden kvůli kroužku, ale jinak bych ho radši otestovala, jde o 10 minut času a nic mě to nestojí. Oficiálně být testovaný musí, stačí pak narazit na blbce a ani ho neubytuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
20.10.21 12:56

Dcera má šest let za chvíli a zrovna nad tím také přemýšlím. My jsme očkovaní. Na pobyty s ní na test zajdu, ale do restaurace asi ne. Neztotožňuji se s pravidlem, že do 6 test není potřeba a po 6 ano. Jaké jsou pro to důvody? Děti do šesti chodí do školky a tam se mohou nakazit raz dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
20.10.21 13:02

Jednou za cas na vikend v hotelu bych ho otestovat dala, na strazku na recepci hotelu s aktivnim blbcem bych nemela naladu. Na narazove aktivity typu navsteva restaurace nebo aquaparku bych se na to vykaslala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54731
20.10.21 13:10

Když platil PCR týden, tak jsem před dovolenou ten PCR ze slin nechala udělat. Nikdy ho teda nikdo vidět nechtěl. Když teď chtějí platnost zkracovat, tak bych se na to vykašlala, nabalila s sebou domácí antigeny a kdyby to někdo požadoval, tak by si ho dítě na místě udělalo, to se snad ještě pořád smí. Teď se mému dítěti podařilo pořídit si vlastní pozitivní test, takže teď má ode všeho na půl roku pokoj. Nevěřila bych, jak může bejt někdo šťastnej z pozitivního testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2177
20.10.21 13:30

Nás se šestiletým synem nepustili vůbec do hotelu dokud jsem mu před recepcí neudělala test. Naštěstí jsme s tím počítali, takže jsem ho měla sebou. :) Do konce roku ještě plánujeme někde nějaký prodloužený víkend, tak ho nejspíš vezmu otestovat nebo alespoň koupím zase test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10276
20.10.21 13:47

Do restaurace netestujeme, v bazénu jsme ještě nebyli, na pobyt v hotelu jsme testovat nechali. Nechtěla jsem riskovat, že by tam chtěli potvrzení a my ho neměli. Podle momentálních pravidel by ho vyžadovat měli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.21 13:58

Děkuji moc, tak raději nebudu riskovat a dám ho otestovat:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1165
20.10.21 14:25
@Maminanamatersky píše:
Jednou za cas na vikend v hotelu bych ho otestovat dala, na strazku na recepci hotelu s aktivnim blbcem bych nemela naladu. Na narazove aktivity typu navsteva restaurace nebo aquaparku bych se na to vykaslala.

Zrovna v aquaparcích mám zkušenost, že to při vstupu kontrolují, takže tam je test potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103230
20.10.21 14:28
@MartinaCele píše:
Děkuji moc, tak raději nebudu riskovat a dám ho otestovat:-)

V restauraci nechtějí. V bazénu, v kině a v dalších chtěli vidět test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
20.10.21 15:08

A platí, že se může před obsluhou udělat test z lékárny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
20.10.21 17:10

Tak to asi nemusíme řešit. Jestli jsem teď správně pochopila tiskovku vlády, tak testy až id 12 let? A samotesty zákaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9054
20.10.21 17:25

@MartinaCele Nechávala jsem o prázdninách testovat i 5letého a 3letou. Když to není potřeba 2× do týdne, tak to zas není takový opruz. A je to podle mě lepší, než někoho nechtěně nakazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat