Dáváte toto müsli od roku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 23.08.18 16:50
Dáváte toto müsli od roku ?

Dáváte toto müsli čerstvě od roku? Dostali jsme od babičky, jen si nejsem jistá :think:

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 23.08.18 17:02

Dle mého názoru - roční dítě je na tyto potraviny ještě malé.

Já bych müsli nedávala od roku vůbec. Už jen proto, že batole může vdechnout malé kousky potraviny a rozhodně je nepožvýká - má vůbec malý/a stoličky?.

Babička to určitě myslela dobře, ale spíš bych si to snědla sama. :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 23.08.18 17:04

Jo, dávala jsem - sice jinou značku, ale to bude vesměs stejne. Kluci ho měli radi k snídani

Mala.ještěrka
Kecalka 322 příspěvků 23.08.18 17:05

Nekupuju přesně tohle, ale malému dávám cca od roku müsli z DM. Ale dávám ho do jogurtu a nechám ho pořádně nacucat. Je z toho potom taková spíš kaše, ale prckovi to chutná :D

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 23.08.18 19:39

Aby mu to nechutnalo, když je to plné cukru

lucynka25
Echt Kelišová 7964 příspěvků 1 inzerát 24.08.18 07:08

@Kokoska17 vím, že se to prodává,ale nekupovala jsem, asi to bude plné cukru.. :nevim:
Samostatně bych to nedala, měla bych strach z malých kousků,ale třeba do jogurtu nebo do kase asi ano,ale vím, že moje roční by to asi plivala..

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 24.08.18 14:51

@lucynka25 ono se do toho přidá jen voda a je z toho kaše ..sice píšou bez přidaných cukru ale sladké to celkem je :nevim:

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 24.08.18 14:52

@tininas no prave jsem si tp zkusila ochutnat , ona se do toho přidá jen voda a je z toho kaše , chutná to i dobře :D

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 24.08.18 14:53

@TMana když píšou bez přidaného cukru , tak čím to sladí ? Vždycky nechápu tyhle propagace “bez cukru “ ale sladké to je :lol: nevíš čím tedy sladí ?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >