Dávejte si pozor na Avon

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
312
6.1.22 21:59

Dávejte si pozor na Avon

Chci všechny varovat dávejte si pozor na Avon. Jednají jako energosmejdi, Zepter a podobně.
Hlavně se to týká členství v avon aplikaci. Moje nejnovější zkušenost bohužel velmi spatna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
875
6.1.22 22:04

Diky. Hned budu mit lepsi spani…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
6.1.22 22:13

@Gežitka rozved to víc :nevim:
Te snad okradli nebo co se stalo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
6.1.22 22:21

Chtěli po mě dvakrát zaplatit tu samou zakázku. Pani Krcmarova mi založila avon konto v aplikaci dvakrát proběhlo všechno normálně, dárečky zadarmo až moc. A po třetí mi zakázku poslala na dobírku a do aplikace mi nahrála dlužnou částku bez faktury, bez uvedení za co mám platit. Částka se začala navyšovat nejdřív o 75 Kč za týden. Tak jsem se to snažila vyřešit domluvou, ale včera to vyskočilo o dvě stě, tak jsem to radši hned zaplatila, ještě to neskončilo. Už jsem málem byla na policajtech, jestli to zase navýší tak tam zítra jdu natvrdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1862
6.1.22 22:23

Pošli jim reklamaci - s dokladem zaplacení dobírky. Druhou platbu musí vrátit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11649
6.1.22 22:23

Šmarjá Avon, na podlahy už používám kvalitnější a levnější Sidolux.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2281
6.1.22 22:29
@ontarova.stara píše: Šmarjá Avon, na podlahy už používám kvalitnější a levnější Sidolux.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
697
6.1.22 22:52

Značka Avon už dávno ztratila „lesk“

Stala se chyba, vyreklamuj to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3692
6.1.22 23:12

Já to asi vůbec nechapu :mrgreen: A taky nechápu, že to ještě někdo napatlá na sebe… taková chemka, br.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6269
8.1.22 16:17

Já můžu jejich parfémy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
8.1.22 16:37
@Gežitka píše:
Chtěli po mě dvakrát zaplatit tu samou zakázku. Pani Krcmarova mi založila avon konto v aplikaci dvakrát proběhlo všechno normálně, dárečky zadarmo až moc. A po třetí mi zakázku poslala na dobírku a do aplikace mi nahrála dlužnou částku bez faktury, bez uvedení za co mám platit. Částka se začala navyšovat nejdřív o 75 Kč za týden. Tak jsem se to snažila vyřešit domluvou, ale včera to vyskočilo o dvě stě, tak jsem to radši hned zaplatila, ještě to neskončilo. Už jsem málem byla na policajtech, jestli to zase navýší tak tam zítra jdu natvrdo.

Podívej se, já jsem Avon dělala tak 15 let. (Z časových důvodů už nedělám). A nemůžu tedy říct, že bych za tu dobu registrovala nějakou nepravost a k srovnání s energošmejdy bych se dost tvrdě ohrazovala. Zvedni telefon, paní zavolej, porovnejte a vysvětlete si vše. S Avonem nikdy nebyl problém, pokud poslali špatné zboží, nebo když něco chybělo, komunikace vždy úplně ok. Možná hledej i svojí chybu. Tohle bych opravdu řadila mezi pomluvy, takže opatrně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15813
12.1.22 11:17

Já jsem tedy problém nikdy neměla, zaregistrovala jsem asi před 2 lety, miluju jejich pěny a voňavky, nic jiného většinou neberu..dárečky jsem na začátku dostávala za objednávky a nikdo mi nic nenavysoval..teď objednám třeba 1× za 3 měsíce a vše bez problemu, bude tam nějaká chyba.. :think: kontaktovala jsi tu tvoji koordinátorku? Když mám problém, ta moje se hned ozve a vyřeší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat