Dcera 14 let si myslí že není na kluky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11.1.22 14:26

Dcera 14 let si myslí že není na kluky

Ahoj holky,
mám problém. Má čtrnáctiletá dcera mi řekla, že je lesba 8o. Nevím, jak mám zareagovat. Vždycky jsem chtěla vnoučata a teď… Když mi to říkala byla velmi nervózní a já fakt nevím, co dělat. Po mé překvapené reakci utekla do poje a řekla mi, že toho se bála. Jsem zoufalá :zed: Co mám dělat? Může se to ještě změnit? Není jen poblblá internetem :pocitac: :? :nevim: a tím, že je to v módě? Prosím poraďte, jsem zoufalá. :nevim: :pocitac:
Františka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1963
11.1.22 14:29

Chudák holka. Potřebovala podporu a místo toho se dočkala zoufalé matky, co řeší, jestli se to změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11896
11.1.22 14:30

Máš ji mít ráda takovou jaká je a podpořit ji. Tak je na holky, no a co?
Lesby mají děti poměrně často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3148
11.1.22 14:31

:potlesk: jak zničit život dítěti v jednom okamžiku, bez jediného fyzického ublížení, nebo zákazu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
11.1.22 14:33

Myslím, že se toho dozvíte mnohem víc z rozhovoru s dcerou než tady.
To, že vás mrzí, že pravděpodobně nebudete mít vnoučata je pochopitelné, ale v tuto chvíli sobecké. Myslete spíše na dobro dcery, než na vnoučata, která neexistují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
761
11.1.22 14:36

Děláš, jako by se ti přiznala, že je sériový zablák.
No tak si myslí, že není na kluky. Třeba není. No a co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5214
11.1.22 14:41

Jaká konkrétně byla ta tvoje reakce?
Jdi za dcerou a promluv si s ní. Je to nejspíš zmatené dítě, které může mít pocit, že je to co cítí špatně. A podpoř ji proboha. Chce jenom slyšet, že ji máš pořád rána a že se nemá čeho bát, protože za ní stojíš! Možná je jen zmatená a třeba lesba nebude. Ale pravděpodobně ano a o to víc bude potřebovat podporu. Pokud ji nepodpoříš, tak ji v lepším případě ztratíš a v tom horším si něco udělá. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
11.1.22 14:45

Ahoj, to se stalo mé kolegyni z práce. Její reakce byla podobná jako ta tvoje. Pokud to tak opravdu cítí, ty s tím nic nenaděláš. Jinak by ti to tak brzo neříkala. Promluvte si s tím, že ji nebudeš nic vyčítat. Vnoučata budou, jen to bude trochu komplikovanější. Měla by si být pro dceru oporou i když chápu, že je to těžké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10201
11.1.22 14:46

Ono se teprve hledá…asi bych jí vysvětlila, že se ještě leccos může změnit a i kdyby byla lesbička, že se svět nezboří…sama si pamatuju, že jsem v pubertě kolikrát měla sen, že se třeba líbám s kamarádkou, pak jsem z toho byla vyjukaná…muž mi jednou říkal, že se v pubertě hrozně bál, že bude gay…nechci to nějak zlehčovat, ale někdy to u dětí je i tak, že z něčeho mají strach a začnou se různě pozorovat…nebo vidí nějaké hambaté fotky a zjistí, že se raději dívá na nahaté ženské a hned si myslí, že to není v pořádku a vypovídá to něco o její orientaci. Běž za ní do pokoje, pohlaď jí, řekni, že jí rozumíš a jak na to došla a že se nic neděje…Ale tvojí reakci se nedivím, člověk je v šoku než si to trochu srovná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3967
11.1.22 14:47

Jezisi. Ty jsi husa. Jdi se ji omluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2492
11.1.22 14:50

Ježiš, máš dceru, i když bude lesba, tak budeš mít vnoučata, tím, že je lesba, tak nepřišla o vagínu. Kdybys měla kluka, bylo by to s vnoučatama horší. Ví bůh, jestli je na holky nebo není. Teď si může myslet, že je, třeba pak v dospělosti to bude jiné. Každopádně teď potřebuje tvou podporu, i když je to pro tebe šok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1043
11.1.22 14:51

Je to těžké ale i to se v životě stává. Nesmíš na ni útočit ale podpořit ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 14:52

Mně dcera řekla v 10, že je lesbička, ve 12, že je kluk, tak čekám, s čím přijde ve 14. Mám ji mít o to míň ráda? 8)
Anonym, okolí to neví. Psycholožka řekla, že je to moc brzo, že mám počkat, pokud ji to bude držet dva roky.

Synovi nemá přítelkyni, dospělý je už dávno. Nedávno byl u mých rodičů s kamarádem a mě při pití kafe napadlo, že by mi vůbec nevadilo, kdyby to nebyl jen kamarád.
On je teda na holky, jen nemůže najít tu pravou.
Hlavně, když budou děcka v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 14:57

A co bys měla s tím ty dělat, prosím tě? Jestli je to tak, nenaděláš nic, ale to nenadělá ani ona. Co bys měla udělat teď je říct, že jsi jenom byla překvapená, ale že je všechno v pořádku, máš ji ráda a vůbec ti to nevadí.

Úvahy nad vnoučaty v jejích 14 zatím nech u ledu. Já lesba nejsem, dost striktně jsem hledala chlapa do rodiny, vždycky jsem děti hrozně chtěla a mluvila o tom, a bohužel dítě nemám, nepovedlo se. Mám kamarádku lesbu, která čeká druhé, dohromady s partnerkou budou vychovávat tři. Její máma z toho ale nic nemá, protože se k ní kvůli registraci s partnerkou nestýká. V životě se může stát cokoli, děti může a nemusí mít bez ohledu na orientaci. Může ještě přijít na to, že je to jinak, že to bylo třeba jen nějaké stadium, nebo je na obojí. Já v 25 zjistila, že můžu být i bi, do té doby jsem si to neuměla představit, spíš se mi to hnusilo. Je mladá, sama se hledá. Pro ní je to ale teď skutečné takhle a asi si je tím v tuhle chvíli hodně jistá, když s tím šla za mámou. Tak to tak vezmi. Co dál se uvidí. Především je z toho evidentně vyděšená ona, tak ji podpoř.

• Citovat
  • Nahlásit
266
11.1.22 15:05

Nj, mně čtrnáctiletá dcera říká, že žádný děti mít nikdy nechce a podle všeho se nezajímá o kluky ani o holky a ani o nic mezi tím. Buď se to změní nebo ne, je mi to jedno. Nepotřebuju dělat ze své dcery chodící dělohu s povinností mi rodit vnoučky a neplánuju jí svatbičku jakou svět neviděl.
U syna jsem zas vždycky chtěla, aby byl gay a pokaždý se ho ptám, jestli se mu už nějakej kluk nelíbí a on furt že ne… a já mu říkám, tak je ti deset, ještě máš čas, ale koukej mi domu vodit pěkný kluky, nebo uvidíš! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat