Dcera 1,5 roku zvrací hleny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
34
20.1.22 20:28

Dcera 1,5 roku zvraci hleny

Ahoj, dcera měla teď cca 10 dni rýmu a kašel, rýmu jsem odsavala, na kašel měla sirup. Poslendich par dni vypadala už dobre, ale dneska ve 4 rano začala zvracet hleny, zvracela asi 4× během 2 hodin, jednou to byla jenom voda co se napila. Potom zvracela ještě asi 2×, ale okolo 13h už to bylo dobrý, měla pak ještě prujem, ale i tak se chovala normalne a měla energii, tak jsem myslela, ze to bylo jen z te rýmy co měla usazenou v krku.

Po zbytek dne se chovala normalne, jídlo jsem ji teda nedávala a vodu jen po lzickach. V 19h usnula a za 40 minut jsem slyšela, ze zas kašle a zas ji to nakoplo a něco vyzvracela, opět jen hleny. Jsem už úplně zoufalá, jsem s dcerou sama a mám strach usnout, protože zvraci ze spaní. Nevíte co se to s ni deje? Mám hroznej strach, každou chvíli ji kontroluju jestli je v poradku ☹️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2324
20.1.22 20:49

@Mellory17 no nejspíše ji rýma zhoustla a je zahleněná. Dcera to ( zadní rýmu) měla, když jí byl rok. Týden nic pomalu nejedla. Hlavně aby pila, nedávat mléčné výrobky, přes den dávat něco na ředění hlenu, v noci podložit hodně hlavu. Ideálně spát v polosedu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19425
20.1.22 21:03

@Mellory17 tohle mam ja i starší dcera pri každém větším nachlazení. Nedávat mléčné výrobky ty zahlenuji, vodu po lzickach a pres den zkusit acc pro děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3431
20.1.22 21:29

@Mellory17 mě snad všechny děti zvrací hleny a přiznám se, někdy je venku nechám blbnout, at se rozkašlou a vyzvrací to.
Zní to hrozně, ale jinak to zahlenění z nich nejde dostat a po krátké rýmičce se pak táhne kašel třeba i 14dní :roll:…a jinak to děláme stejně jako @lachtanice86 …atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat