Reklama

Dcera 16 měsíců se začala v noci budit a dlouho pláče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1Anička1
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 14:33
Dcera 16 měsíců se začala v noci budit a dlouho pláče

Ahoj holky, potřebuji poradit.
Mám dcerku, 16 měsíců. Od narození krásně spinkala, budila se jen na kojení. Postupem času začala spát celou noc. V 8-9 hodin jsem ji uložila a spinkala do ráno do 7. Teď se mi už měsíc budí v noci a hrozně pláče. Třeba i hodinu. Nepomáhá nic. Posunula jsem postýlku, dala mléko, napít, dala k nám do postele. Nic, porad kričí. Jen se chce chovat. Usne u mě, ale jakmile ji chci dát zpět do postýlky, tak se probudí a je to na novo. Jediné co nakonec pomůže, je jít do obyvaku a tam ji dát do druhé postýlky (i když je stejná). Nenapadá vás, co by ji mohlo být? Rostou ji spicáky, ale to už se mi zdá dlouho. A přes den je ok, veselá. Prosim o radu :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32064 příspěvků 26.09.18 14:40

noční můry? Zkus jí úplně probudit … kluk se mi kolem dvou let taky budil s řevem. Pomáhalo ho donutit vstát z postele a dojít po svých do kuchyně se trochu napít vody.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 26.09.18 14:44

Řekla bych, že to ty zuby budou..

1Anička1
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 15:15

@Aduš8 Ale takhle dlouho ty zuby? ???????? už je to určitě měsíc. Ale má všechny 4 špičky kousíček vylezle… Tak milimetr, dva…
Ostatní byly v pohodě…

@lucenka Noční můry mě taky napadly, ale téměř každý den? Pak už je úplně vzhuru, na dnešek i pochodovala po ložnici…

1Anička1
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 15:39

Kamarádka mi říká, že si jen vynucuje pozornost, ale mě se to moc nezdá. Nechce být ani u nás…

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 26.09.18 16:35

Zakladatelko, zkus si vzpomenout, jestli tomu něco nepředcházelo, nějaká změna:

1. Změna stravy
  2. Změna spánkového režimu
  3. Změna u vás v rodině
  4. Něco jí přestrašilo (klidně ve dne)
  5. Očkování

Někdy ty děti něco ovlivní, pro dospělé je to prkotina, ale pro ně je to velké téma..

borovhan
Povídálka 13 příspěvků 26.09.18 19:23

Tak u nás je to stejné jak u vás zakladatelko…klučík 16m se poslední dobou vzbudí vetšinou kolem 23 - 24 a vyloženě řve..nechce se ani chovat, propíná se, mlíko nechce…většinou pomuže odejít jak u vás do obyváku, to se pomalu zklidní…ale zbytek noci spíš pospává neklidně.Špičáky má prořízlé,očkování měl začátkem září. Přes den se chová normálně. Taky by mě zajímalo co to je…u starších dvou dcerek to neznám. :,(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >