17měsíční se najednou nechce koupat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
winter.gift
Kecalka 123 příspěvků 26.07.19 17:40
Dcera 17mesicu se najednou strašně nechce koupat

Máte to někdo taky tak? Dcera se vzdy koupala úplně v pohodě, i vlásky a všechno, najednou se strašně vzteka, řve, u vlasku obzvláště a dnes se u mytí vlasku dokonce rozcilovala tak, že se poblinkala… :( myjeme ji jen já s protejskem, takže možnost špatné zkušenosti podle mne odpadá, prostě najednou úplný obrat z milovníka vody až do takového extrému, že plakala, až se piblinkala…

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 26.07.19 17:43

Taky sme to tak měli, syn jako miminko vodu miloval, kolem roka a půl úplnej obrat a ječel jakmile se na něj dostala jenom kapka vody. To ho drželo do 3 let, pak vzal na milost vaničku, ale myti vlasů byl pořád hrozný boj, až kolem 4 let se uklidnil a koupe se sám, nikdo na něj nesmí ve sprše sahat, ale už si bez řečí umeje klidně i tu hlavu :) ale třeba do bazénu ho nedostanu pořád. Taky nevím důvod, že by se někdy topil, nebo ho někdo vodou strašil je vyloučeno.

větvička1
Stálice 53 příspěvků 26.07.19 17:50

Jo, taky jsem to zažila. Věk už nevím, někdy okolo druhého roku, asi. Trvalo to asi dva měsíce, pak se to vrátilo do normálu. Důvod nevím, nevybavuju si, že by se jí něco stalo :nevim: Jeden čas jsme jen rychle sprchovali, pak jsme to myslím ukecali na pěnu do koupele a hračky do vody. :-)

nozu
Extra třída :D 12701 příspěvků 26.07.19 18:28

U syna toto období trvalo cca rok. Zkuste hračky do vody, něco nového, případně ta pěna je super.

Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 26.07.19 18:35

Tu pěnu zkuste, ale syn se jí boji i ve 4 letech :lol: ale různé lodičky, houby ve tvaru zvířátek, to je fajn

winter.gift
Kecalka 123 příspěvků 26.07.19 19:45

Děkuji všem za reakce a rady!

Váš příspěvek
Reklama