Dcera 2 roky a kousek stále vyžaduje dudlík

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veru1987
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 28.09.18 22:00
Dcera 2roky a kousek a stále dudlík...???

Dceři byli v červnu 2roky. Můj původní plán bylo vzít ji dudlík v roce. Nevyšlo to nějak. Teď j závislák. Prostě dudlík na spaní musí být. Kolikrát pro něj brečí i přes den, to ale nepolevím. Se bouchne, spadne, já ji něco zakážu… chce dudlík. Prostě přes den zákaz. Ale nevím jestli už řešit celkové rušení dudlíku, nebo už to ponechat až sama dozraje. Je to moje miminko stále plinečky na spinkaní. Mlíčko před spaním večerním, poledním a pak kolem 5té ranní. A dudlíček.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mayecka
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 28.09.18 22:09

Neboj nejsi v tom sama :lol: naše malá již 3 léta cumlá v noci a přes den má taky zákaz. Nechala jsem i u starších dětí dudel do 3,5 let. Někdy cumlá a někdy jen drží v rucicce :)
:hug:

Ivana 85
Závislačka 3090 příspěvků 28.09.18 22:11

@Veru1987 Ahoj,mame asi podobny holcicky.Ve 2 letech jsem vzala dudlik pres den,na spani si ho sama zrusila ve 2 a 7mi mesicich.Naprosto bez problemu a ze dne na den.Jinak v prosinci ji budou 3 a mlicko stale ma a to me stve mnohem vic jak ten dudlik.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 28.09.18 22:11

@mayecka a pak ho opustili dobrovolně ve 3,5letech?Jednou mě naštvala jsem ji řekla že jsem všechny dudle vyhodila. Bobek s pláčem běžela ke koši, až mi ji bylo líto.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 28.09.18 22:14
@Ivana 85 píše:
@Veru1987 Ahoj,mame asi podobny holcicky.Ve 2 letech jsem vzala dudlik pres den,na spani si ho sama zrusila ve 2 a 7mi mesicich.Naprosto bez problemu a ze dne na den.Jinak v prosinci ji budou 3 a mlicko stale ma a to me stve mnohem vic jak ten dudlik.

Joo UM to tak vidím,že bude chtít ještě ve škole. Jednou jsem zkusila ji to nedat v těch 5hodin ráno, plakala do 6ti..už mě to nebavilo, udělala jsem ji blbou 90tku…vypila a prý dobré…vzala dudlík a spali jsme dvě hoďky ještě.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 28.09.18 22:17

@Veru1987 ju pár týdnů po třetím roce už hodně spíš drželi v ruce a nebo měli pod polštářkem :) a jednoho dne ( to čeká i dcerku ) jsme dudlíky dali na provázek a zavěsili v pokojíčku jako dekoraci :srdce:
Juj ta musela plakat bobek, až nám to potom trhá srdce :srdce: :hug: :srdce: :hug:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12201 příspěvků 28.09.18 22:19
@Veru1987 píše:
Dceři byli v červnu 2roky. Můj původní plán bylo vzít ji dudlík v roce. Nevyšlo to nějak. Teď j závislák. Prostě dudlík na spaní musí být. Kolikrát pro něj brečí i přes den, to ale nepolevím. Se bouchne, spadne, já ji něco zakážu… chce dudlík. Prostě přes den zákaz. Ale nevím jestli už řešit celkové rušení dudlíku, nebo už to ponechat až sama dozraje. Je to moje miminko stále plinečky na spinkaní. Mlíčko před spaním večerním, poledním a pak kolem 5té ranní. A dudlíček.

Dudlík nám „zakázala“ zubařka na roce a půl. Já neměla to srdce mu ho brát. Usínal s ním. Pak jsem se rozhodla a nedala mu ho. Stačily dvě noci a bylo po dudlíku. Párkrát si na něj vzpomněl. Na spaní měl plenu do 2,5. V poledne od 2,5 nespí, mléko do tří let. A naštěstí se posunulo vstávání až na po šesté.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 28.09.18 22:20
@mayecka píše:
@Veru1987 ju pár týdnů po třetím roce už hodně spíš drželi v ruce a nebo měli pod polštářkem :) a jednoho dne ( to čeká i dcerku ) jsme dudlíky dali na provázek a zavěsili v pokojíčku jako dekoraci :srdce:
Juj ta musela plakat bobek, až nám to potom trhá srdce :srdce: :hug: :srdce: :hug:

Jooo jsem se ji přiznala že jsem je nevyhodila a ukázala jsem ji je. Ona ji má několik všude možně. Děsivé. Asi to nechám tak zatím. Do školky jde až příští záři. Tak snad opustí i tu plínu a UM.. no to uvidíme.

efkart07
Závislačka 2525 příspěvků 28.09.18 22:24

My jsme sli s dudlikem k certovi (byl teda veliky zavislak) a dal mu ho dobrovolne. Par dni jsem mu to rikala, ze cert sbira dudliky a ze za dudlik mu da cokoladu a bonbonky. Tak se i stalo a od te doby bez jedineho place. Vedel ze dudlik ma cert a hotovo. Strasne me prekvapilo, ze to slo tak snadno. Meli jsme xy pokusu predtim jak mu ho vzit odnaucit a vsechno byl strasny horor.....S dcerou to udelam pristi rok stejne

Veru1987
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 28.09.18 22:27
@efkart07 píše:
My jsme sli s dudlikem k certovi (byl teda veliky zavislak) a dal mu ho dobrovolne. Par dni jsem mu to rikala, ze cert sbira dudliky a ze za dudlik mu da cokoladu a bonbonky. Tak se i stalo a od te doby bez jedineho place. Vedel ze dudlik ma cert a hotovo. Strasne me prekvapilo, ze to slo tak snadno. Meli jsme xy pokusu predtim jak mu ho vzit odnaucit a vsechno byl strasny horor.....S dcerou to udelam pristi rok stejne

Hmm mikuláš se blíží :D

Uživatel je onlinelampicka11
Závislačka 3439 příspěvků 5 inzerátů 28.09.18 22:37

Dcera je červencová… V prosinci přišel cert (2,5r ji skoro bylo) odevzdala bez problémů. Dva dny bylo komplikovanejsi usínání(měla jen na spaní) ale nic hrozného . Vzladla to dobře.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 28.09.18 22:39
@lampicka11 píše:
Dcera je červencová… V prosinci přišel cert (2,5r ji skoro bylo) odevzdala bez problémů. Dva dny bylo komplikovanejsi usínání(měla jen na spaní) ale nic hrozného . Vzladla to dobře.

Začíná se mi to líbí s tím čertem. Vyzkoušíme v prosinci. Krabici s UM mu asi neodevzdá :D :D :D

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 28.09.18 23:08

Dcera měla dudlík skoro do dvou let, pak ho taky dala Mikulášovi. Ale měla ještě takový kousátko, ve tvaru dudlíku, tak s tím spala dlouho, asi do tří let. Tedy jen občas a kousala ho před spaním. Ale zase to neničilo zuby :mrgreen:

Janli
Kelišová 6313 příspěvků 28.09.18 23:10

Taky jsem měla závisláka. Prostě jsem ve dvou a půl jednou večer žádný dudlík nenašla a šlo se spát bez něj. Prošlo to bez problémů. Ale mlíko má do dneška. Vypije denně litr, ovšem kravského, a nevidím důvod jí ho brát. Když ho má ráda, tak ať si ho pije.

Gituš
Závislačka 2637 příspěvků 28.09.18 23:12

Dcera odevzdala dudlík Ve 3 letech a 2 měsících čerstvě narozenému bratranci a sestřenici - hodně dlouho jsem o tom povídala, takže nakonec to bylo naprosto v pohodě, stačilo večer připomenout, že dudlíky mají miminka a bylo to v pohodě. Dřív by se jich nevzdala tak snadno :D Proto to tak trvalo :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >