Dcera 3 roky, zánět močáku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 29.10.14 14:16
dcera 3 roky, zánět močáku ?

Ahoj maminky, chci se vás zeptat.. dcera ( 3 roky) si pár dní stěžuje na to že jí bolí pipinka, předevčírem měla v noci horečku 38,6 dala sem nurofen a byla ok, ráno měl jen malinko zvýšenou a pak celý den nic a až večer jí zase vylezla na 37,8.. zas to nurofen shodil.. no a dneska ráno zas jen zvýšená.. dcera nekašle, nemá rýmu, prostě nic.. volala sem dr, řekla at přídem zítra ráno s močí, ale chci se zeptat, co by to mohlo být, mám strach, od jistý doby, panikařim při každý teplůtce.. :-(

Reakce:
NikysekR
Extra třída :D 10488 příspěvků 12 inzerátů 29.10.14 14:21

@a.n.o.n.y.m.n.í 2 Nevím jak u dětí, ale já u zánětu močáku teploty nemívám. A bolí ji to i při čůrání?

Almira-Alm
Echt Kelišová 9785 příspěvků 29.10.14 14:47

Nech to doktorovi.. Přijde mi divné srážet tak malou teplotu? :think:

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 29.10.14 15:09
@NikysekR píše:
@a.n.o.n.y.m.n.í 2 Nevím jak u dětí, ale já u zánětu močáku teploty nemívám. A bolí ji to i při čůrání?

No právě sem zjistila že jo, seděla na záchodě a čůrala a když dočůrávala, tak začlaúplně nadskakovat a plakat, že jí bolí blaženka prej..

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 29.10.14 15:10
@Almira-Alm píše:
Nech to doktorovi.. Přijde mi divné srážet tak malou teplotu? :think:

Ten nurofen sem dala prvnq protože měla přes 38 a pak jednou druhej den, protože si stěžovala, že jí bolí hlavička, tak spíš na to…

mia3
Kecalka 140 příspěvků 29.10.14 18:46

Ahoj, pokial sa uz par dni stazuje pri curani, tak to vypada na zapal mocaku. Len ta teplota sa mi nejako nezda.. Snad to nebude mat uz vyssie, nez len pri dolnych mocovych cestach. Pokial mas moznost, tak jej daj Uroval sirup a co najskor k doktorke s mocou. Inak - pije dost?

Brouk č.1
Kecalka 289 příspěvků 29.10.14 21:18

Zrovna jsem to resila s dcerkou v pondeli. Stezovala si ze ji to boli pri curani. Nasadila jsem uroval sirup a k tomu kapky lichořeřišnice větši od herbal vitalis a bylo po bolesti. Je pravda ale, ze dcera nemela teplotu… chytla jsem to v zacatku… jinak ty kapky jsou k nezaplaceni, odzkouseno na sobe. Behem 20 vterin po poziti je po bolesti! :-)

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 29.10.14 21:21
@mia3 píše:
Ahoj, pokial sa uz par dni stazuje pri curani, tak to vypada na zapal mocaku. Len ta teplota sa mi nejako nezda.. Snad to nebude mat uz vyssie, nez len pri dolnych mocovych cestach. Pokial mas moznost, tak jej daj Uroval sirup a co najskor k doktorke s mocou. Inak - pije dost?

Právě že moc ne… dělá mi s tim starosti…

mia3
Kecalka 140 příspěvků 29.10.14 21:42
@a.n.o.n.y.m.n.í 2 píše:
Právě že moc ne… dělá mi s tim starosti…

V tomto pripade ju fakt nut - cokolvek, co zaberie je dobre. Ked bude dost pit a zapal nebude mat uz rozbehnuty, tak sa vam podari bakterie „odplavit“. Par tipov, co u nas zabera: dcera (taktiez 3 roky) pije z hrnceku pre babiky (sama si nalieva z normalnej plastovej flase do toho hrackarskeho hrnku); tuka si s tatkom s poharom od vina (tatka samozrejme pije vino ;-)), stamperliku… A inak jej vysvetlujem, ze ked bude pit, tak ju nebude palit pri curani (zjavne uz tomu rozumie). Zrovna minuly tyzden sme riesili problem palenia pri curani. Nastastie moc bola ok, podarilo sa nam zapal podchytit hned na zaciatku. A pripisujem to aj tomu Uroval sirupu.
Tak drzim palce, nech je dcerka co najskor fit.

mia3
Kecalka 140 příspěvků 29.10.14 21:46

Este ma napadlo - nahrievat podbrusok, to tiez pomaha.

Almira-Alm
Echt Kelišová 9785 příspěvků 30.10.14 07:14

Teď jsme prodělala zánět močáku sama a bolest je to neskutečná. Určitě bych ji tím dlouho netrápila a šla bych k lékaři..

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 30.10.14 07:58

Ted sem od doktorky přišla, zánět močáku to není, moč měla v pořádku, ale má anginu… přitom si na krk nestěžovala.. ach jo..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >