Reklama

Dcera (4) brečí ve školce už rok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 08:29
Dcera (4) brečí ve školce už rok

Ahoj moje dcera už rok ráno brečí ve školce a vůbec nemluví, je něco špatně? Máme navštívit psychologa? Děkuji anonym

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

frame
Kecalka 368 příspěvků 16.08.18 08:52
@Anonymní píše:
Ahoj moje dcera už rok ráno brečí ve školce a vůbec nemluví, je něco špatně? Máme navštívit psychologa? Děkuji anonym

A zkousela jsi se zeptat proc place? Nemluvi s tebou nebo jen ve skolce nebo vubec? Pokud vubec, tak bych se asi poradila s pediatrem. Meli jsme ve skolce holcicku a ta taky plakala cely rok ve skolce, vzdy rano a pak dalsi rok uz v pohode. Je zvykla byt bez tebe nebo se ji tam neco nelibi?

blumen
Hvězda diskuse 41166 příspěvků 16.08.18 08:55
@Anonymní píše:
Ahoj moje dcera už rok ráno brečí ve školce a vůbec nemluví, je něco špatně? Máme navštívit psychologa? Děkuji anonym

A jak dlouho breci?
Ja sama delala sceny 3 roky v kuse, skolku jsem nesnasela. Ale nasledky to na me nema zadne, jen si to pamatuju a zna me diky tomu cele mesto :D u dcery jsem cekala to stejne, ale ta skolku miluje.
Nerekne, co ji vadi? Ranni vstavani? Mne vadilo hlavne to a nemela jsem rada ucitelky.

marin
Echt Kelišová 9106 příspěvků 16.08.18 09:02

Na školku nemusí být ve třech letech zralá. Většina dětí zvládá školu lépe až ve 4 letech. A když nemluví, tak to se mělo řešit už v těch 3 letech. Většinou to řeší doktorka na 3 leté prohlídce. Záleží na tom, zda nemluví vůbec ani doma nebo třeba jen před cizími lidmi, že se stydí. Pokud nemluví vůbec, tak bych psychologa vyhledala co nejdříve.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 09:02

@frame doma je ukecana, pouze ve skolce rekne ano ne, chci curat, mam zizen to je vse. Rekla ze se boji kluku, ale kdyz je s holkama taky nemluvi. Zvykla je byt beze me. Ona je stydlivejsi na verejnosti, ale doma je zase uplny dablik.

blumen
Hvězda diskuse 41166 příspěvků 16.08.18 09:09
@Anonymní píše:
@frame doma je ukecana, pouze ve skolce rekne ano ne, chci curat, mam zizen to je vse. Rekla ze se boji kluku, ale kdyz je s holkama taky nemluvi. Zvykla je byt beze me. Ona je stydlivejsi na verejnosti, ale doma je zase uplny dablik.

Jako ze tam nemluvi cely den? Ptala ses ji proc? A zda je tam spokojena?

vjerunqa
Závislačka 3037 příspěvků 16.08.18 09:10

To jako vážně?

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 16.08.18 09:18

Počkat.. Ona se takhle rok cítí a snaží se to nějak ukázat a Vy to řešíte až po roce ? :roll: :roll: To mi hlava nebere fakt..

Pimperelle
Kecalka 175 příspěvků 16.08.18 09:23

Některé děti prostě nejsou školkové, sama jsem byla taková, dodnes si pamatuji každodenní pláč při odchodu po schodech do třídy, tam jsem pak seděla na lavičce na kraji herny, uši zacpané, vadil mi tam hluk. Do školky jsem chodila 4 roky (jsem narozená koncem roku) a vždycky s nechutí. A proto moje děti do skolky nechodí, resp. půjdou na poslední povinny rok.

Zakladatelko, po roce se to asi těžko samo změní, řešte to rychle!

unuděná
Kelišová 5431 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 09:25
@Andrea.Tom píše:
Počkat.. Ona se takhle rok cítí a snaží se to nějak ukázat a Vy to řešíte až po roce ? :roll: :roll: To mi hlava nebere fakt..

A navíc o prázdninách? :roll:

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 16.08.18 09:25
@Anonymní píše:

Psychologem nic nezkazíš, navíc čekací doby jsou dost dlouhé…kadopádně je stejně na tobě, aby jsi situaci nějak vyřešila. Co říkají učitelky? Co dcera? Co zkusit poprosit nějakou maminku o kontakt i mimo školku-hřiště, kroužek-aby s zvykla a našla si kamaráda. Ulehčilo by jí to situaci. Ve školce je jinak spokojená? CO odpoledne? Pláče, nebo se jí nechce domů? Je milion možností, situací…je na tobě abys našla příčinu a řešení.

Macecha.Bože
Povídálka 36 příspěvků 16.08.18 09:29
@Anonymní píše:

Moje dcera brecela dva roky.Ten třetí už byl bez breku. Chce to trpělivost.Jsou í děti co brečí 4 roky, co vím od známé co dělá ve školce.

terinka4444
Hvězda diskuse 67121 příspěvků 16.08.18 09:33

Nejdůležitější otázkou je, musí do té školky chodit?

blumen
Hvězda diskuse 41166 příspěvků 16.08.18 09:36
@Pimperelle píše:
Některé děti prostě nejsou školkové, sama jsem byla taková, dodnes si pamatuji každodenní pláč při odchodu po schodech do třídy, tam jsem pak seděla na lavičce na kraji herny, uši zacpané, vadil mi tam hluk. Do školky jsem chodila 4 roky (jsem narozená koncem roku) a vždycky s nechutí. A proto moje děti do skolky nechodí, resp. půjdou na poslední povinny rok.Zakladatelko, po roce se to asi těžko samo změní, řešte to rychle!

Vidis a ja to mela stejne jako Ty a moje dcera je ve skolce nadsena, deti milije a ucitelky ma rada. Nastesti jsem ji nenechala sedet doma kvuli sobe a svym vzpominkam.

blumen
Hvězda diskuse 41166 příspěvků 16.08.18 09:38

Mne prijde divne resit to psychologem po roce teda. Spis bych uvazovala o zmene skolky. Ale treba se psychologovi sveri, co ji vadi, kdyz to nerekne vam :nevim: prijde mi to divne, kdyby nemluvila prvni hodinu, nereknu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >